Skocz do zawartości
Aquarium

Audigy 2 - szum w tle

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wzuciłem do maszyny Audygi 2 wersję bulk i testuję sobie ją na słuchawkach 5.1 Zalmana - i mały zonk: od momentu inicjalizacji przez cał czas pracy karty w słuchawkach słychać szum - cichy bo cichy ale jest. Przy AC97 poziom szumu w tle wzrastał zależnie od poziomiu natężenia dźwięku - a tutaj jest caly czas ten sam ... zabawa z wyłączaniem źródeł dźwięku nic nie daje - wygląda to na szum generowany przez samą kartę - czy ten typ tak ma :P? Wiem że zwykle jak już się zakłada słuchawki to zeby słuchać,ale jestem ciekaw co jedt grane :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wzuciłem do maszyny Audygi 2 wersję bulk i testuję sobie ją na słuchawkach 5.1 Zalmana - i mały zonk: od momentu inicjalizacji przez cał czas pracy karty w słuchawkach słychać szum - cichy bo cichy ale jest. Przy AC97 poziom szumu w tle wzrastał zależnie od poziomiu natężenia dźwięku - a tutaj jest caly czas ten sam ... zabawa z wyłączaniem źródeł dźwięku nic nie daje - wygląda to na szum generowany przez samą kartę - czy ten typ tak ma :P? Wiem że zwykle jak już się zakłada słuchawki to zeby słuchać,ale jestem ciekaw co jedt grane  :idea:

sluchawki 5.1 zalman jezu :lol: :lol: :lol: a podlaczyles je cyfrowo :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak :P .... Ale kabelek cd - to może być to :) A w słuchawki zainwestowałem, bo nie mam gdzie powiesić/postawić 6 głośników ....  :wink: Ładnie grają nie powiem

ile dales lepiej mogles kupi markowe jakies akg senheisery :twisted: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak :P .... Ale kabelek cd - to może być to :) A w słuchawki zainwestowałem, bo nie mam gdzie powiesić/postawić 6 głośników ....  :wink: Ładnie grają nie powiem

ile dales lepiej mogles kupi markowe jakies akg senheisery :twisted: :?:

a można w kiosku kupićza 5zł i też grają :lol:

chciał to kupił, jego wybór, jak jest zadowolony to spoko.

i zdecydowanie nie jest to wina audigy, to nie MS żeby za takie pieniądze bubla wypuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak :P .... Ale kabelek cd - to może być to :) A w słuchawki zainwestowałem, bo nie mam gdzie powiesić/postawić 6 głośników ....  :wink: Ładnie grają nie powiem

ile dales lepiej mogles kupi markowe jakies akg senheisery :twisted: :?:

a można w kiosku kupićza 5zł i też grają :lol:

chciał to kupił, jego wybór, jak jest zadowolony to spoko.

i zdecydowanie nie jest to wina audigy, to nie MS żeby za takie pieniądze bubla wypuścić.

a czy ja cos mowie?? przecierz to ty ploty bzdurne rozprowadzasz zmodecom zawyrz moc :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...