Skocz do zawartości
phobosq

METAL - nowe plyty 2004 na polmetku

Rekomendowane odpowiedzi

jak na razie uwazam obecny rok za bardzo udany - w styczniu Heavenly "Dust to dust", w marcu Edguy "Hellfire Club", w kwietniu Primal Fear "Devil's ground" i Timo Kotipelto "Coldness", wszystkie wypasione na maxa - tak trzymac dalej

 

dla porownania wg mnie w zeszlym roku bylo malo nowosci do sluchania, nowi Maideni chyba tylko, i to raczej na zasadzie przyzwyczajenia (pierwsza kapela metalowa ktorej sluchalem) bo reszta raczej niespecjalnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. a o :

Fear Factory - Archetype

Crematory - Revolution

Flowing Tears - Razorbliss

Haggard - Eppur Si Muove

Nightwish - Once

Norther - Death Unlimited

The Vision Bleak - The Deathship Has A New Captain

In Flames - Soundtrack To Your Escape

itd.

 

to sie nie pamieta ? :) Ja wiem ze moze nie wszyscy tego sluchaja, ale wg. mnie warto sie nimi zainteresowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... a do tego dochodzi jest 25 Maj czyli Vol.3 The Subliminal Verses

Mhm :)

 

chociaz niektórzy tego za metal nie uważają :wink:

Trudno to by było podpiąć do czegokolwiek innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borknagar nowy ma wyjsc jakos w czerwcu 8) sliskiego knota moze w weekend poslucham, niektore kawalki maja niezle, i przede wszystkim swietnego perkusiste.

 

dla porownania wg mnie w zeszlym roku bylo malo nowosci do sluchania, nowi Maideni chyba tylko, i to raczej na zasadzie przyzwyczajenia (pierwsza kapela metalowa ktorej sluchalem) bo reszta raczej niespecjalnie.....

a Dimmu Borgir - Death Cult Armageddon i Old Man's Child - In Defiance of Existence, ze juz o Gorgoroth nie wspomne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borknagar nowy ma wyjsc jakos w czerwcu  8) sliskiego knota moze w weekend poslucham, niektore kawalki maja niezle, i przede wszystkim swietnego perkusiste.

nowy borknagar jest niezly, tylko szkoda ze jest tak strasznie podobny do ostatniego vintersorga =[ spodziewalem sie czegos innego. no coz, moze nastepna plyta bedzie lepsza [dla mnie] :P

 

jesli chodzi o ostaniego slipknota to jak dla mnie porazka :<, poprostu polowa plyty do niczego sie nie nadaje imo. To juz nie jest slipknot tylko jakies mega smucenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Slipknot'a to nic specjalnego, ale da się słuchać Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ostatnio dorwałem nową płytę Black Label Society. Wiem że to nie jest metal, ale uważam że płyta naprawde godna przesłuchania, chociaż nie każdy lubi takie granie :] ale Zack Wylde wymiata! Dołączona grafika :]]]

 

aaa... zapomniałbym o nowej płycie Decapitated :]]] też dobre death'owe wymiatanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dimmu Borgir - Death Cult Armageddon

Genialna płyta :D

Gorgorota też się ciekawie słucha :D

yeaaah widze ze swoj czlowiek :> jak ci sie podobalo Dimmu to sciag... KUP koniecznie Old Man's Child, bo ta grupe tworzy Galder (gitara) z Dimmu i Nick Barker (ex. perkusja :cry:) tez z Dimmu i jeszcze jeden gosciu. no plyta IMHO miazdzy ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe fear factory fane... Solfly wymiata :) Ja czekam teraz na nowego SOADa i cool chameber. Slyszał ktoś moze Devildrivera? Nawet spoko muza. A tak pozatym to slayer rządzi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...