Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Sa dwie mozliwosci zdobycia fisstechu:

- czasami maja go przy sobie bandyci, spotykani w nocy, polecam posnuc sie po Wyzimie, czasami mozna na kogos trafic.

- nie wiem, czy to juz ten moment, ale zajrzyj do Raymonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii masz racje - a teraz idz i sprzedaj skory wilkow, zycze powodzenia ;)

Bardzo proszę.

Jestem na poczatku 3 aktu i nie ma problemu ze skórami, wcześniej też nie, tyle że faktycznie tamten koleś dawał chyba po 10 a tu prosze :( (sorki za jakość)

post-13597-1194299063_thumb.jpgpost-13597-1194299101_thumb.jpg

 

Parę screnów

post-13597-1194299211_thumb.jpg

Głupie to stworzenie jak kura, widzi, że kolce a i tak lezie :lol2:

 

a tu zabawa w ganianiego :P

post-13597-1194299513_thumb.jpg

Trochę sie tylko chłopakom godziny pomyliły,bo przyszli o 12AM zamiast PM :wink: Pierszy raz ich widze za dnia.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde tego Raymonda, nie orientuje sie za dobrze gdzie jaki palant siedzi :P, co do bandytow wyrznelem cala gromadke razem z pionkami baraniny ( Ci przeszli reinkarnacje <rotfl> ) mozna tez znalezc te proszki przy oprychach, jak cos to zaraz zrobie im z rzyci jesien sredniowiecza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, w ktorym akcie jestes, ze nie wiesz, kto to Raymond? Przeciez to jedna z kluczowych postaci... polecam zerkniecie do dziennika ;)

 

Trochę sie tylko chłopakom godziny pomyliły,bo przyszli o 12AM zamiast PM

Ghul tez czlowiek :P A tak BTW. to polnoc to 12AM, a poludnie 12PM ;)

 

Jestem na poczatku 3 aktu i nie ma problemu ze skórami, wcześniej też nie

Ja jestem nadal w drugim i jakos nie moge znalezc nikogo, kto by to chcial. Aczkolwiek mam 9 sztuk, moze w tym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nadal w drugim i jakos nie moge znalezc nikogo, kto by to chcial. Aczkolwiek mam 9 sztuk, moze w tym rzecz?

W dzielnicy handlowej jest alchemik, ktory skupil komplet skor, czaszek i jakistam jeszcze nadwyzek (nie bedacych skladnikami mikstur).

Nawet czesc nieznanych eliksirow mu upchnalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było a temat tak się rozrósł :D

 

Nawet już jednego trolla udało się zaliczyć w topicu :D

 

Sprzedać można wszystko, tylko trzeba trafić do odpowiedniego sklepiku. W II akcie jest małe targowisko (koło domu Shani) i tam się najlepiej wybrać a w III jest duży targ więc nie powinno być problemu ze sprzedaniem czegokolwiek. Nie polecam sprzedawania składników alchemicznych, lepiej je wykorzystać do robienia eliksirów. Miecz srebrny robi się tak samo jak ten zwykły 2 albo 3 runy i kowal wykuje nowy.

 

Zygfryd jest od pewnego momentu na bagnach, pamiętam jak sam nie mogłem go znaleźć.

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Teraz pytanie z innej beczki, do gry dołączona jest płyta z dodatkami. W którymś wywiadzie (nie pamiętam którym dokładnie) jest pokazana animacja jak Geralt goni w mieście członków Salamandry z Magistrem na czele. Ja spotkałem Magistra w jaskini. Można jakoś inaczej się z nim rozprawić ? Z tego co jest napisane w poradniku to nie ma takiej możliwości. Jakieś pomysły ???

 

Próbował ktoś zdemaskować Javeda w II akcie ? kiepsko się to kończy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi powiem głośno-idź do Kalkstaina i sprzedaj skiny, aczkolwiek za 2monety to się mija z celem. Lepiej już to zostawić w knajpie. Miejsca nie wyleży a niewiesz kiedy sie przyda.

 

Co do mieczyka srebrnego, to krasnolud z drugiego aktu (co jest też i w trzecim) jakos niebardzo chce wykuć. zachodze do niego z mieczem i meteorytami i opcja nie aktywna na srebrny. Moge tylko stalowy u niego.

 

Myśle że to trzeba do kuźni w 3 akcie iść,ale ta jest na początku zabarykadowana.

I tu imo powtarza się schemat większości gier tego typu. Przez cały czas musimy się męczyć słabą bronią (tu akurat niema aż takich problemów ale jednak) a kiedy wreszcie dostajemy coś konkretnego to nie jest nam to już potrzebne, bo gra się kończy.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do srebrnego miecza trzeba runow, a nie meteorytow ;)

 

BTW. w drugim akcie na bagnach jest miecz, przy ktorym wszelkie dostepne wtedy meteorytowe wynalazki to scyzoryki ;)

 

Poza tym akurat w Wiedzminie o obrazeniach decyduje glownie styl walki, a nie bron, wiec wzrost "mocy morderczej" jest w miare rownomierny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mieczykami to jest jeszcze jedna głupia sprawa, w jednym queście dostajesz miecz jako nagrode, ale jako że nie można przechowywac broni w inventarzu miecz zostaje podmieniany czy tego chcesz czy nie. I takim sposobem któregoś razu straciłem mój podpakowany mieczyk i dostałem gorszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga : ale ten miecz który miałeś w ekwipunku wypada na ziemę albo przesówa się do dolnego slota jeśli był wolny, sam to przerabiałem :D

 

Costi : miecz z trzech czerwonych meteorytów jest lepszy niż ten z bagien !

Edytowane przez KOFEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga : ale ten miecz który miałeś w ekwipunku wypada na ziemę albo przesówa się do dolnego slota jeśli był wolny, sam to przerabiałem :D

Nie, nie o ten moment mi chodzi ... chodzi o quest w V akcie, tam po prostu miecz który masz na plecach pojawia sie przy boku npc'ta, a ten który npc mial wczesniej ląduje u ciebie. Jest on po prosty po chamsku zamieniany. Nic nie wypada na ziemie jak w przypadku innych questów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie Zygfryda i jego polozenia w III akcie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No wlasnie... gdzie on jest ? Nie ma go ani na jego posterunku, ani przy bramie do Grobli, ani nigdzie w Wyzimie Klasztornej (chyba ze cwaniak mi caly czas gdzies ucieka bo nie moze usiedziec na miejscu). W II akcie tez go nie bylo w miescie, ale za to znalazlem go na bagnach kiedy mialem prowadzic jego ludzi do walki z nieludzmi. Pytam sie bo jest mi cholernie potrzebny do zadania.

 

Wiec jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrIkO : hmm w II był na bagnach, a jak nie nie ma go na posterunku to jest przed wejściem do lokacji zakonu (w strone cmentarza).

 

Miazga : chodzi dokładnie o moment po tym jak już załatwisz sprawę z pewną znajomą księżniczką ? Wtedy miecz też wypadał. Nie straciłem mojego miecza podczas całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie możecie sie doczekać kolejnego patcha do gry?? Pokladam w nim duze nadzieje, szczegolnie licze na optymalizacje loadingów bo to dla mnie jest poki co największy problem :) A reszta to juz szczegóły na które jestem w stanie przymknac oko, aczkolwiek miło by było gdyby zostały poprawione (np zacinający sie w czasie walki Geralt). Ciekawe jak długo dane nam jeszcze bedzie czekać na łatkę ;).

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe kombinacje runow do miecza srebrnego, efekty, jakie wywoluja, i koszty przekucia (zaczerpniete z forum.gram.pl):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robic zlecenia, grac w kosci, sprzedawac wszystko, co sie nawinie...

 

Ogolnie z kasa w tej grze nie ma problemu, na dobra sprawe poza ksiazkami i questami nie ma na co wydawac (no ok, na alkohol jeszcze).

 

BTW. jakby ktos w drugim akcie potrzebowal szybkiej kasy: kwas ginatzy. Kalkstein placi 15 orenow za butelke, a na bagnach z utopcow i topielcow wypada toto litrami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja jestem ciągle biedny, o pancerzyku za 5k mogę pomarzyć.

 

Swoją drogą byłoby fajnie gdyby się dało wyciągać alchemiczne komponenty do czystej postaci z tych wszystkich flaków. Może mniej realistycznie, ale wygodniej, miałbym więcej miejsca na wódę. :D

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos powie gdzie znajde mohakamski miód dla grabarza bo powoli juz sie denerwuje :/

Z tym mohakamskim miodem to go poniosla troche fantazja ;p ze tak powiem: Nie dla psa kiełbasa :lol2: Dalem mu zwyklej wódy i był zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja jestem ciągle biedny, o pancerzyku za 5k mogę pomarzyć.

 

Swoją drogą byłoby fajnie gdyby się dało wyciągać alchemiczne komponenty do czystej postaci z tych wszystkich flaków. Może mniej realistycznie, ale wygodniej, miałbym więcej miejsca na wódę. :D

Zbierzesz kase szybciej, niz myslisz. Polecam kupca Leuvardena, dobrze placi ;)

 

Gdzies w drugiej polowie drugiego aktu mozna juz sobie na ta zbroje pozwolic, choc troche oszczednosci jest konieczne.

 

Co do komponentow - fakt, byloby to mile, bo zawalaja mi one 3/4 sakwy. Ale nie ma to jednak jak przyrzadzic miksture z mozgu topielca, watroby psa i dwoch garsci jaskolczego ziela na bazie wisnioweczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...