Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kolejny problem w wiedzminie bo nie moge dokonczyc zadania z wieza maga...brakuje mi ostatniej sefiry z ciala golema ale nie moge dostac tego zadania(odgromnik czy cos) bo wczesniej oskarzylem Kalksteina i teraz co z nim zagaduje to mowi mi zebym zszedl mu z oczu...Jakies pomysly? U kowala/platnerza zakonu nie moge od tak zamowic tego odgromnika... Pomozcie prosze

A probowales wyjsc i wejsc do jego domu? Ew. robic w tym czasie inne zadania?

 

@ogol - zosawmy juz temat Nerevara - zrobil z siebie durnia i mam nadzieje, ze to wystarczy jemu i kolejnym "oszczednym"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o podpowiedź, bo już tracę cierpliwość:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie mogę się spotkać z Vesną w młynie. Całą noc czatuję i nic.

 

Druga sprawa, podobno jeszcze jakąś wieśniarę można zbałamucić? Kogo?

 

Witam

Mam kolejny problem w wiedzminie bo nie moge dokonczyc zadania z wieza maga...brakuje mi ostatniej sefiry z ciala golema ale nie moge dostac tego zadania(odgromnik czy cos) bo wczesniej oskarzylem Kalksteina i teraz co z nim zagaduje to mowi mi zebym zszedl mu z oczu...Jakies pomysly? U kowala/platnerza zakonu nie moge od tak zamowic tego odgromnika... Pomozcie prosze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zdaje się, że brakuje ci opcji dialogowej. Rozmawiałeś już z druidem o przyzwaniu burzy? Ja też go oskarżyłem, ale później mimo to mogłem go zapytać o odgromnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@król:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales wyjsc i wejsc do jego domu? Ew. robic w tym czasie inne zadania?

 

Tak probowalem i nic...zrobilem chyba 3 zadania w miedzyczasie i lipa...nadal jak tylko zaczne z nim rozmowe to jest: "Zejdz mi z oczu wiedzminie"...a tak btw jak dostac wejsciowke na cmentarz...od grabarza nie moge vincent tez nic nie wspomina o cmentarzu...Ponoc mozna u Talara odpuscic dlugi grabarzowi ale nie mam takiej opcji z nim w rozmowie nawet po 6 browarach :D

Jakies pomysly??

P.S. Po rozmowie z kowalem nadal lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że brakuje ci opcji dialogowej. Rozmawiałeś już z druidem o przyzwaniu burzy? Ja też go oskarżyłem, ale później mimo to mogłem go zapytać o odgromnik.

No niestety opcje rozowy ze starszym druidem mam 2:

1.Czy to nie wywierny?

2.Bywaj

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i nie wiem juz co robic...dziewiec sefir rozmieszczonych...brakuje tej z ciala golema i [gluteus maximus]...Jak dostac wejsciowke na cmentarz?? Moze po znalezieniu ciala detektywa cos sie ruszy...Pisalem wczesniej o mozliwych opcjach ale zadnej nie mam aktywnej ze tak powiem...

 

Uzywaj spoilera do takich rzeczy, moga byc tu ludzie, ktorzy jeszcze nie doszli do tego momentu, a ujawniles przypadkiem jedna z wazniejszych rzeczy z drugiego rozdzialu

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety opcje rozowy ze starszym druidem mam 2:

1.Czy to nie wywierny?

2.Bywaj

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A byles u Raymonda? Sprobuj tez zajrzec do Vincenta i do Siemki, z tego co pamietam, to ktoras z tych trzech osob daje questa pozwalajacego wejsc na cmentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam dziwny problem techniczny z grą.

Otóż na otwartych przestrzeniach, kiedy biegam sobie po krainie gra przycina mi co 3 sek, dzieje się to równomiernie i do tego jakby kamera lekko drgała w momentach przycięcia. Gdy wejdę w podziemia czy coś takiego gra śmiga całkiem płynnie bez dziwnych skoków.

Mam 4gb ram, E6750, Radeon X800xl, win XP,

Ja mam ten sam problem, ale u mnie dzieje sie tak wylacznie przy wlaczonej trawie, jak ja wylacze wszystko jest ok. Stawiam na grafike i tylko 256ramu na niej. W biosie mam ustawione AGP aperture size na 256MB jak zmiejsze na 128MB to tnie duzo bardziej. Niestety moj bios nie pozwala na zwiekszenie tej wielkosci do 512MB. Moze ktos rozwiazal ten problem z przycinaniem?

 

 

 

No niestety opcje rozowy ze starszym druidem mam 2:

1.Czy to nie wywierny?

2.Bywaj

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i nie wiem juz co robic...dziewiec sefir rozmieszczonych...brakuje tej z ciala golema i [gluteus maximus]...Jak dostac wejsciowke na cmentarz?? Moze po znalezieniu ciala detektywa cos sie ruszy...Pisalem wczesniej o mozliwych opcjach ale zadnej nie mam aktywnej ze tak powiem...

 

Uzywaj spoilera do takich rzeczy, moga byc tu ludzie, ktorzy jeszcze nie doszli do tego momentu, a ujawniles przypadkiem jedna z wazniejszych rzeczy z drugiego rozdzialu

costi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bhall pogadaj po prostu z grabarzem on ci powie jak dostac wejsciowke na cmentarz. Skieruje cie albo do Talara proszac cie o mala przysluge, albo do Vincenta
Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe dotyczaca antycznej zbroi w IV akcie:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Znalazlem jeden fragment w sarkofagu w krypcie na Brzegu kiedy penetrowalem ja z Bengarem. Bylem u elfiego rzemieslnika i kowala w wiosce i podobno mam szukac jakichs zapiskow elfow, ktore to znajduja sie w krypcie. Takich zapiskow nie ma ani w krypcie na brzegu, ani w tej na polach (bylo tam tylko cos zwiazanego ze skrzatami). Macie jakies wskazowki ? Pewnie taka zbroja to niezle cacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe dotyczaca antycznej zbroi w IV akcie:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Znalazlem jeden fragment w sarkofagu w krypcie na Brzegu kiedy penetrowalem ja z Bengarem. Bylem u elfiego rzemieslnika i kowala w wiosce i podobno mam szukac jakichs zapiskow elfow, ktore to znajduja sie w krypcie. Takich zapiskow nie ma ani w krypcie na brzegu, ani w tej na polach (bylo tam tylko cos zwiazanego ze skrzatami). Macie jakies wskazowki ? Pewnie taka zbroja to niezle cacko.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wszystko co trzeba znajdziesz w akcie V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja skończyłem Hexera i powiem, że na prawdę żadna gra ostatnio mnie tak nie pochłonęła. Grało sie bardzo przyjemnie. Skończyłem z Geraltem na 37lvl, trochę questów pobocznych się minęło z nieuwagi i lenistwa. Szczególnie Lodowe Pustkowie mi się podobało tzn wpływ na sytuacje tam kształtowany przez całą grę. Dalej lekki niedosyt, że zdobyłem zbroje Kruka, ale nie miałem okazji nią się nacieszyć. Dużo też zostawiłem w depozycie i nie wykorzystałem do zrobienia mieczy wszystkich meteorytów ani run. Humor w grze przedni, np "Najlepszy tyłem w Temerii" Aż chciało by się więcej, a tu koniec.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie. Dzis niestety nie sprawdze bo nie mam czasu ale mam nadzieje ze dostane ta wejsciowke i po wykoniau tego zadania cos sie ruszy...dam znac. Dzieki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzej-raczej nie

 

roznica w tekscie ejst zbyt duza, polska wersja jest oryginalna, wersje angielskie i inne jeszyki sa pokrojone(dialogi)

 

pytanie

 

cuts scenki wygladaja paskudnie, jakby byly bez akceleracji

na zachodnich stronach wyczytalem, ze nalezy wyłączyć depth of field( u nas to chyba rozmycie tla)

 

wyłączyłem, ale moze to i szybciej chodzi, lecz wyglada nadal paskudnie(nie filtrowane tekstury na gł postaciach, tło jakby tez)

zas z włączonym rozmyciem tla to masakra i klatkowanie jest jak chol... zwłaszcza na poczatkowych cutscenach

 

wie ktos jak to porpawic?

bo normalnie gra smiga i wyglada pięknie... włacza sie filmik na enginie i wyglada jak scierwo z czasów virge 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup pelna nie zawiedziesz sie

75zl to nei majątek

 

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli My ciebie nie przekonaliśmy, musisz poczekać na demo do (połowy - najprawdopodobniej) grudnia. Tak zapowiedzieli CDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczyl mi sie wiedzmin.

gra - mimo pewnych niedoskonałości - genialna. pierwszy odruch po zakonczeniu - rozpocząc nowa grę i czekać na kontynuację. ale nie, poczekam az troche zapomne... jednak na pewno wrócę do tej gry

mass effect ma wysoko postawioną poprzeczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeszedlem.

 

Pytanie do zakonczenia, a dokladniej outra:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kim byl ten zamaskowany zabojca, ktory chcial przeprowadzic zamach na krola ? Nie skojazylem twarzy, a sadzac po minie Geralta i Krola byl to ktos istotny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
to na pewno nie berengar, bo ja go zabilem. moze chodzi o to, ze teoretycznie zostala tylko garstka wiedzminow a nie "powstaja" juz nowi... a tu prosze - nowy wiedzmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi rece opadaja...Tak jak wczesniej pisalem chcialem dostac wejsciowke na cmentarz bo mialem nadzieje ze cos sie ruszy z Kalksteinem...Niestety nie wiem jak dostac ta cholerna wejsciowke...Grabarz dal mi info ze moge dostac ja na 2 sposoby...albo od Talara albo od strazy...tylko ze ani z Talarem ani z zadnym ze straznikow(w tym Vincent i Siemko) nie mam opcji zeby pogadac o cmentarzu...w miedzyczasie zrobilem zadania z tablicy ogloszen obok wejscia do loszku(oprocz alghuli, ktorych nie moge znalezc ani w kanalach i w tamtejszym wejsciu do krypty ani w nastepnej krypcie, do ktorej dostaje klucz od Cwaniaczka) i nadal nic...czyzby jakis bug??

Help.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi rece opadaja...Tak jak wczesniej pisalem chcialem dostac wejsciowke na cmentarz bo mialem nadzieje ze cos sie ruszy z Kalksteinem...Niestety nie wiem jak dostac ta cholerna wejsciowke...Grabarz dal mi info ze moge dostac ja na 2 sposoby...albo od Talara albo od strazy...tylko ze ani z Talarem ani z zadnym ze straznikow(w tym Vincent i Siemko) nie mam opcji zeby pogadac o cmentarzu...w miedzyczasie zrobilem zadania z tablicy ogloszen obok wejscia do loszku(oprocz alghuli, ktorych nie moge znalezc ani w kanalach i w tamtejszym wejsciu do krypty ani w nastepnej krypcie, do ktorej dostaje klucz od Cwaniaczka) i nadal nic...czyzby jakis bug??

Help.... :cry:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Spróbuj posunąć dalej główny wątek (podejrzani), może gdy zmienią się Twoje relacje z Vincentem (lub Talarem), odpowiednia opcja się pojawi. Jakoś nie kojarzę niczego więcej co jest potrzebne do tego zadania.

Alghule są nie tylko w kryptach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Spróbuj posunąć dalej główny wątek (podejrzani), może gdy zmienią się Twoje relacje z Vincentem (lub Talarem), odpowiednia opcja się pojawi. Jakoś nie kojarzę niczego więcej co jest potrzebne do tego zadania.

Alghule są nie tylko w kryptach.

Problem w tym ze juz to rozwiazalem i obaj sa niewinni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...