Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pret wykujesz w wyzimie klasztornej u kowala zakonu (tam kolo posterunku zygfryda) lub u krasnoludzkiego kowala.

 

P.

Z tym, że nie mam żadnego wpisu odnośnie golema czy pręta. U kowala nic nie mogę wykuć, natomiast Ci z zakonu nie chcą ze mną rozmawiać, bo świadczą usługi tylko dla zakonu blablabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zeby Kowal zakonu chcial ci wykuc miecz, albo cokolwiek sprzedac musisz byc przyjacielem zakonu. Stajesz sie nim bodajrze po tym jak na bagnach pomorzesz Zakonnikom w walce z Wiewiorkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie mam żadnego wpisu odnośnie golema czy pręta. U kowala nic nie mogę wykuć, natomiast Ci z zakonu nie chcą ze mną rozmawiać, bo świadczą usługi tylko dla zakonu blablabla...

Ja też na tym pręcie się zamotałem :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Musisz mieć kartę od babci z wioski ceglarzy (musisz zrobić dla niej zadanie). Z kartą idziesz do Klaisteina, spotkanie i rozmowa z nim (o tej otrzymanej karcie) odblokowuje opcje dialogowe u kowala odnośnie pręta. Rozmowa z kowalem wygląda z początku jakby nie było tej opcji, ale jest i trza z niej skorzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy jesli biore w umiejetnosciach np na pierwszym poziomie stylu silnego stalowego zwikeszenie obrazen o 10% a na drugim zwiekszenie o 20% to efekty sie sumują ? to samo z wszystkimi innymi takimi umiejetnosciami gdzie na wyzszym poziomie dostaje wiecej procent niz na nizszym?

 

2.Czy da sie wylaczyc autosavowanie ?

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy jesli biore w umiejetnosciach np na pierwszym poziomie stylu silnego stalowego zwikeszenie obrazen o 10% a na drugim zwiekszenie o 20% to efekty sie sumują ? to samo z wszystkimi innymi takimi umiejetnosciami gdzie na wyzszym poziomie dostaje wiecej procent niz na nizszym?

 

2.Czy da sie wylaczyc autosavowanie ?

1. Wtedy obrazenia pierwszego ataku w sekwencji sa zwiekszane o 10 % a obrazenia drugiego ataku w sekwencju sa zwiekszane o 20%.

2. Nie da się

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka,

 

kope lat :P

 

Mam prośbę do forumowiczów.

 

Potrzebuję save'a z aktu pierwszego, mniej wiecej na etapie wykonanych zadań

dla Harena, Mikula i Oda, ale jeszcze przed zabiciem Salamandry. Najlepiej z wykonaną

większością zadań pobocznych.

 

 

 

tomiiiw@poczta.fm

 

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zacząłem grać, ale mam problem:

Czasem kiedy przechodzę z jednego rejonu w drugi (tzn. kiedy pojawia się loading screen) i już pojawię się w nowym miejscu, Geralt blokuje się i nie chce się ruszyć z miejsca. Zapisałem grę w tym miejscu. Włączyłem od nowa, wczytałem save'a i wszystko było ok. (Tzn po wejśćiu do środka Kaer Morhen na początku gry zamiast geralta nieruchomo stojącego przy drzwiach zobaczyłem scenkę jak Geralt i Leo wbiegają do zamku rozmawiając i mogłem normalnie grać. Przy następnym loading screenie bug się powtórzył. Gra jest miodna, ale nie mam siły za każdym razem restartować gry. Ma ktoś pojęcie czemu tak się dzieje i jak to naprawić?

Mam patcha 1.1.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie oryginalu w wersji PL.

Obilo mi sie o uszy, ze mozna wybrac jezyk Czeski.

Czy to prawda ? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Jestem na poczatku gry. W karczmie spotkalem kupca, któy chce aby poszukać kumpla w jaskini pod miastem. Wchodzę tam i z ziemi wyłazi coś w stylu roślin. Tłuką mnie a ja nie mogę nawet zaatakować (pasek ich życia się nawet nie pokazuje) Jak je pokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na poczatku gry. W karczmie spotkalem kupca, któy chce aby poszukać kumpla w jaskini pod miastem. Wchodzę tam i z ziemi wyłazi coś w stylu roślin. Tłuką mnie a ja nie mogę nawet zaatakować (pasek ich życia się nawet nie pokazuje) Jak je pokonać?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wchodzac do jaskini poruszaj sie ostroznie do przodu tak aby te rosliny wylazily z ziemi pojedynczo. Wtedy bedziesz miec wieksze szanse. Pamietaj o zmianie stylow walki. Na kazdego potwora, rosline, czlowieka lub grupe ludzi wiedzmin ma odmienny styl walki. Dobranie odpowiedniego stylu walki to w wiekszosci glowne rozwiazanie wszystkich problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa...zdaje sie ze przekombinowałem z ustawieniami jak mi zaczal COD4 sie sypac i inne gry

 

dla odmiany zrobilem wywalenie obecnego drivera, wyczyszczenie systemu z pozostalosci driver cleanerem po restarcie i zainstalowałem driver XG 167,73

 

kurna

 

wiesiek zapierd... na nim bez grzebania w resjestrze/nhancerze/riva tunerze i w dodatku ładnie wyglada

rozdziałka 1152*864, all max tylko wywalone rozmycie tła i oświetlenie medium

nie bawiłem sie frapsem, ale na handlowej teraz naprawde jest płynnie (widac to zwłaszcza przy obacaniu widoku z kamery TPP (f3) czy przy poruszaniu sie

 

jedyny minus to taki, ze w COD4 na tym driverze mam czarne textury(kompletyn blockout) ale jest to do obejscia z poziomu konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Skoro juz na poczatku nie mozesz sobie poradzic, to pomysl, ze dalej bedzie tylko ciezej...

Tylko, że nawet nie pokazuje mi się to kółko pod nimi z życiem. Nie wiem nawet czy trafiam i czy im coś zabieram życia czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nawet nie pokazuje mi się to kółko pod nimi z życiem. Nie wiem nawet czy trafiam i czy im coś zabieram życia czy nie.

Życie zabierasz :) przecież widać jak ulatują czerwone cyferki z roślinki...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

było już kilka razy jaki styl na nie stosować... podpalasz znakiem i silnym srebrnym walisz. Po podpaleniu wystarczają 3-4 strzały jak na niskim poziomie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Życie zabierasz :) przecież widać jak ulatują czerwone cyferki z roślinki...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

było już kilka razy jaki styl na nie stosować... podpalasz znakiem i silnym srebrnym walisz. Po podpaleniu wystarczają 3-4 strzały jak na niskim poziomie jesteś.

 

To pierwszy akt. Nie mam srebrnego miecza. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy akt. Nie mam srebrnego miecza. :?

Kurcze, nie pamiętam jak to w pierwszym akcie było... zasadniczo nie miałem w tym akcie problemów.

Nie można uniknąć tych roślinek? W drugim akcie jak nie miałem chęci to walki z nimi to poprostu szedłem dalej poza zasięg ich kolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Już utukłem. :) Próbowałem pochodnia, ale jakoś chyba nie trafiałem i nie chciały się zajarać. :-P Zaciupałem mieczem. Będe miał jeszcze okazję je potestować bo narazie byłem w ogódku Oda, a teraz się wybiorę do tej jaskini. Czy dało by się ominąć?? te w jaskini napewno, bo to zadanie poboczne. Mi się jednak fajnie gra i narazie staram się wykonywać wszystko jak leci.

 

Ps: całkiem fajnie zrobiona gierka. Sygnet od Wielebnego dała mi jakaś babcia. I teraz mam dwa. :-P

No nic idę szukać polnych kwiatków aby je wymienić na tulipany. Jakaś laska chce kwiaty. No przecież nie mogę zawieźć kobiety w potrzebie. :) Poza tym napewno będzie miała coś na wymianę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echinpsy to jakoś mi się udało zatłuc bez problemu kiedy wychodziły po jednym. Nie ominiesz ich bo jest ich tam z 10 ;P w pierwszej sali 3 a jak miniesz 3 to jeszcze kilka Ci wyskoczy. Ale miej tą pochodnie bo cholernie ciemno jest :D

 

Poza tym, nie wchodź bez wypicia gromu i jaskółki. Najlepsze miksturka na tą jaskinię. Ewentualnie powinieneś mieć może ostrzałkę do miecza to też wykorzystaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Z tym ominięciem to chodziło mi po porstu o to, że nie wziołbym misji. :-P Dzięki za przypomnienie o gromie. Trzeba tylko go zrobić :-P . Potestuję też na nich tę pochodnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Sory wiem ze to spam ale prosil bym jesli ktos uwaza ze gra "Wiedzmin", "The Witcher" ,"Heker", "Le Sorceleur" "Vedmak" "Zaklinac" jest super gra neich zaglosuje na stronce :

 

http://ve3d.ign.com/poll/187/GOTY-RPG

 

Na tej stronce zaznaczyc "The Witcher" a nastpenie kliknac "Vote"

 

Dziekuje za uwage icon_smile3.gif

 

Wspierajmy nasze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy Slowak chce sobie sprawic edycje kolekcjonerska ;)

Ja sam juz zamowilem, ale jemu sie spieszy i tez chce zamowic :)

Pytam, poniewaz sprawdzajac nieoryginalna kopie w wersji PL byla do wyboru Czeska instalacja.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: miałem okazję pograć sobie chwilę w anglojęzyczną wersję i co do synchronizacji ruchu ust do tekstu wydaje mi się, że animacja była robiona pod język angielski, dlatego nie ma synchronizacji jak gadają po polsku

 

Drugie primo: jest recenzja na gamespy i jest bardzo pozytywna ocena - nie to co na tym śmiesznym eurogamer

 

Trzecie primo: gra jest genialna - piszę z perspektywy fana twórczości Sapkowskiego. Dla nie0maniaków może być mniej fajna (nie każdy przecież słyszał o wojnie z Nilfgaardem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o akt IV:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...