Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o akt IV:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zatkalem sie na quescie z przywolywaniem Dagona. Zawiozlem krowe na Wyspe Rybitw, ale ni cholery nie moge zmusic jej, aby ruszyla sie z wysepki z lodka, nie moge jej tez zabic. Jak ja zlozyc w ofierze?
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tez mialem problemy z krowa dlatego zdecydowalem sie zakonczyc w inny sposob tego questa - mozna jeszcze zlozyc w ofierze rubin od pani jeziora lub zarabac wodnego akolite (czy jak mu tam bylo) przebywajacego kolo oltarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o akt IV:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zatkalem sie na quescie z przywolywaniem Dagona. Zawiozlem krowe na Wyspe Rybitw, ale ni cholery nie moge zmusic jej, aby ruszyla sie z wysepki z lodka, nie moge jej tez zabic. Jak ja zlozyc w ofierze?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musisz dać jej bakalie, które możesz kupić u piekarza ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o akt IV:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zatkalem sie na quescie z przywolywaniem Dagona. Zawiozlem krowe na Wyspe Rybitw, ale ni cholery nie moge zmusic jej, aby ruszyla sie z wysepki z lodka, nie moge jej tez zabic. Jak ja zlozyc w ofierze?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Możesz to rozegrać w inny sposób:-) Nie zobowiązywać się do rozwiązania konfliktu po żadnej ze stron. Wówczas trzeba dostarczyć Pani Jeziora po 1 przedmiocie od przedstawicieli ludzi i ryboczegoś tam (nie pamiętam co dokładnie trzeba wybrać) i wówczas pogodzisz zwaśnione strony. Ja tak zrobiłem grając jako neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy powyzej:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie rozwalil tekst ze : spieprzaj dziadu :D albo odpowiedz na pytanie do baraniny(tez swoja droga ;) ) Co słychać :D po prostu kwiczalem , setki ekstra tekstow, gra scisle dla 18+ ale osoby nie zyjace w polsce inie czytajace sapkowskiego polowy tego wszystkiego nie zalapia , to i tak nawet dla nich gra jest niezla. choc wg mnie konieczna ejst opcja wyboru mozliwosci autosavu. i wogole jak sie wchodzi do jakiegos domku to przy powrocie nie powinno wczytywac z powrotem poziomu, mysle ze tekstury takiego domku w srodku nie zajmuja az tyle zeby byly specjalnym obciazeniem dla calosci mapy :( gdyby nie czasy load/save byla by to naprawde swietna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jak to bedzie po patchu 1.2, ktory ma skrocic czas loadingow i save'ow (ma wyjsc ok. 7. grudnia).

 

A ja tymczasem zakonczylem wlasnie przygode z Wiedzminem. Powiem krotko: gra jest genialna, dawno nie gralem w cos tak dobrego.

Filmiki pod koniec gry sa zmontowane po prostu swietnie, jakbym film ogladal.

Jesli poprawia technikalia, to gra spokojnie zasluguje na ocene 10/10. Natomiast juz teraz jest IMO bardzo mocnym kandydatem na gre roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

pytanie co do ostatniego filmiku w grze..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co to był za koleś, któremu geralt łapy po obcinał, wyglądał, tez na wiedźmina...

wiadomo w ogóle coś o kontynuacji wiedźmina?

 

Po to jest na forum tag [ spoiler ], zeby z niego korzystac...

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do ostatniego filmiku w grze..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co to był za koleś, któremu geralt łapy po obcinał, wyglądał, tez na wiedźmina...

wiadomo w ogóle coś o kontynuacji wiedźmina?

 

Po to jest na forum tag [ spoiler ], zeby z niego korzystac...

costi

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie wiadomo kto to był. Albo inny Wiedźmin, bo miał medalion, no i te oczy. Albo mutant zbudowany w oparciu o wykradzione mikstury tylko, że bardziej udany niż to mięsko armatnie z którym mieliśmy do czynienia. Albo Assasin gry pomylił:-) To tylko moje koncepcje na oficjalnym forum jest więcej taki pomysłów

 

Co do 2 części to jak ptaszki ćwierkają za 1.5 roku można się spodziewać.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny Spam ale..... Sluchajcie glosujemy na Wiedzmina:

 

http://www.1up.com/do/feature?cId=3164615 zaglosuj na wiedzmina (the witcher) w kategorii RPG( Role Playing Game ).

 

W kategori Role Playing Game zaznaczcie The Witcher i oddajcie glos ! Glosujemy na nasza gre :)

 

Podajcie ta wiadomosc komu sie da.

Pozdro , z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój...co to za głosowanie po "znajomości" bo nasze to już trzeba wysoko oceniać?

Wiedźmin ma tyle wkurzających wad, że zastanawiam się czy w ogóle warto. W 5 rozdziale zabić ludzia jakiegoś to jest szczyt zdolności, bo Geralt oczywiście przy wiekszych walkach się blokuje...juz o nierówności działania w danych lokacjach (wyzima handlowa a stara) nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo to osobiście nie miałem tych przycinek w walce. Raz mi się zdarzyło ,że wogóle się zablokował i najgorsze było to ,że przegrałem przez to z utopcem którego jednym ciosem szło załatwić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahahah jaki to ja jestem śmieszny <lol2> nic nie pisałem o żadnej liście więc 'nie bądź śmieszny' ;p po prostu piszesz, że aż tyle jest tam błędów, że zastanawiasz się czy grać - jak ja bym tak powiedział to oznaczało by że gra absolutnie nie jest warta czasu na nią przeznaczonego, poza tym relaks ziąąą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy...gdzie powiedziałem, że zastanawiam się czy warto grać? Bo widzę tylko moje 'zastanawianie się' co do głosowania...

a co do listy...to miałem na myśli głosowanie, więc..e.. no wiedźmin jest na LIŚCIE pośród innych tytułó nie sądzisz?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za tydzień, 12-ego grudnia bieżącego roku, fani gier z gatunku RPG będą mogli przetestować polską produkcję o nazwie Wiedźmin. Demo programu przygotowanego przez studio CD Projekt Red zostanie dołączone do Gazety Wyborczej.

 

Oprócz grywalnej wersji demonstracyjnej, na płycie DVD znajdziemy również materiały dodatkowe, a konkretnie: introdukcję autorstwa firmy Platige Image w reżyserii Tomasza Bagińskiego, teledysk zespołu Vader do utworu Sword of the Witcher, filmy z rozgrywki i tapety.

 

W chwili obecnej nie wiemy jaka będzie cena gazety wraz z dodatkowym krążkiem.

 

gry-online.pl

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Introdukcje" - litosci :mur:

 

W 5 rozdziale zabić ludzia jakiegoś to jest szczyt zdolności, bo Geralt oczywiście przy wiekszych walkach się blokuje...

No popatrz, przeszedlem caly 5. rozdzial bez uzycia mikstury i jakos wszystko wokol umieralo jak marzenie...

Przypominam wszystkim, ze Geralt, oprocz machania mieczem, potrafi sie rowniez ruszac tudziez korzystac ze Znakow - jak sie komus zatka, to wystarczy zrobic unik, ew. walnac znakiem Aard i zrobic sobie w ten sposob troche miejsca.

 

EDIT: wideorecenzja na gametrailers: http://www.gametrailers.com/player/28558.html link do wersji HD, jest tez wersja SD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za tydzień, 12-ego grudnia bieżącego roku, fani gier z gatunku RPG będą mogli przetestować polską produkcję o nazwie Wiedźmin. Demo programu przygotowanego przez studio CD Projekt Red zostanie dołączone do Gazety Wyborczej.

 

Oprócz grywalnej wersji demonstracyjnej, na płycie DVD znajdziemy również materiały dodatkowe, a konkretnie: introdukcję autorstwa firmy Platige Image w reżyserii Tomasza Bagińskiego, teledysk zespołu Vader do utworu Sword of the Witcher, filmy z rozgrywki i tapety.

 

W chwili obecnej nie wiemy jaka będzie cena gazety wraz z dodatkowym krążkiem.

Jak zwykle "Gazetaja Wybiórcza" pospieszyła z wydaniem dema gry, którą gracze cisną już w drugim a nielegalnie w trzecim obiegu. Cóż : pogratulować błysku i szybkości redakcji.

 

 

 

no i to co costi napisał: zauważyliście czy nie ale jak jest tłok idąc ulicą nasz bohater rozpycha sięwcale niedelikatnie łokciami - co jest bardzo realistyczne. Cóż w walce jest nieinaczej. Poza tym co to za frajda "lać się po mordach" i żeby wszyscy w około ustępowali, bez wyjątku? Przecież nie o to chodzi. Zawsze jest tłok tam gdzie zadyma a i niewinne ofiary mogą polecieć i w tym jest urok tej gry.

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przecież nie o to chodzi. Zawsze jest tłok tam gdzie zadyma a i niewinne ofiary mogą polecieć i w tym jest urok tej gry.

Zgadzam się, kiedyś niepotrzebnie chłopska straż mi chciała pomóc, styl grupowy akurat był i nie mieli okazji pożałować już swej decyzji - mogli by na Geralta ludzie z wioski dziwnie po takim incydencie patrzeć ,ale jakby nie było sprawy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle "Gazetaja Wybiórcza" pospieszyła z wydaniem dema gry, którą gracze cisną już w drugim a nielegalnie w trzecim obiegu. Cóż : pogratulować błysku i szybkości redakcji.

Jakby to powiedziec - akurat wina GW jest w tym zadna, bo tego dema wczesniej nie bylo. Mozna miec pretensje co najwyzej do CDP Red, ze demo pojawia sie miesiac po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może w tym przypadku lepiej późno niż wcale, nie każdy pobiegł do sklepu pierwszego dnia premiery i nie każdy ściągnął nielegala z neta. Ja pobiegłem po grę pierwszego dnia premiery i się nie zawiodłem, ale może są tacy co gry nie widzieli, albo nie chcieli oglądać teraz po zagraniu dema mogą się zdecydować na zakup, wszak gazeta trafia do szerokiego grona także do tych co grami się nie interesują, ale mogą się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że sposoby na zablokowanie Geralta są to ja wiem ;) Ale to nie zmienia faktu, że (u mnie tam nawet jeśli nie ma tłoku) głupio tkwi w miejscu i się nie myśli nawet mieczem machnąć :( Tak to u mnie wygląda i już ;]

No ale nevermind ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A ja zapomniałem o zbroi Kruka i wracam się 2godziny gry wstecz żeby sobie załatwić ;] Azarka można jeszcze raz zatłuc, sama przyjemność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.... zapierniczyłem i muszę od nowa robić ale mi się chyba bug pojawił ... w pewnym momencie w Wyzimie na moście jest bariera ognia i nie mogę do debila strażnika dojść. Jest jakiś inny sposób niż zaczynać od nowa - bo jak kto nie znający "MSWord'a" nadpisałem sobie grę i teraz nie ma wybacz - mam tylko jednego save'a na którym zapisuję i czasami zonk wychodzi ... klasyczny

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem

 

tez tak mieliscie jak ja?

tzn jujz ladnie smigal mi na handlowej, w 4 poezja na brzegu, wlazlem w 5 do starej i lupie ze sie idzie pociąc?

 

karte dodatkowo skrecilem(olowek i 620mhz redzen, pamiec 1450), proc 2,6ghz...

wylaczyc aniso czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo to osobiście nie miałem tych przycinek w walce. Raz mi się zdarzyło ,że wogóle się zablokował i najgorsze było to ,że przegrałem przez to z utopcem którego jednym ciosem szło załatwić :mur:

Też mi się Gerald kilka razy zablokował, raz go nawet przysypało kamieniami (walka z królową kikimor) i żył ale nie mógł się ruszyć :D Czasami (ale tylko czasami) pomaga przełączenie trybu widoku (F1... F3) i wciśniecie W na klawiaturze - czyli ruszenie do przodu.

W ogóle to według mnie (jak do tej pory) walka z królową jest najbardziej zabugowanym miejscem... czasami stojąc z dala Gerald pada niby chyba od odłamka lecącej skały a innym razem prawie go przysypuje i nic mu nie jest... Tę rozgrywkę robiłem chyba w około 20 podejściach... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano racja, tam było strasznie :D Kiedy już załatwiłem Królową wszedłem w te całe szczątki, kamienie i całą resztę żeby z niej wyciągnąć rzeczy. Przenikalność 100% ;]

Gregu, norma, u mnie tak samo strasznie cięło... :(

Fajny eliksir zrobiłem tuż przed ostatnią walką...wypiłem i zginąłem w ciągu 10sekund...trutka :D

PcSpeaker, który to jest konkretnie moment? Bo albo musisz iść objazdem (poczytaj w notesie) albo jeśli dobrze kojarzę, rozwalić po lewej stronie zaporę znakiem Aarad.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, potrzebuję pomocy, wczoraj kupiłem w media wiedźmina, zainstalowałem a tu komunikat włóż orginalny dysk DVD aplikacji "The witcher" do napędu dvd-ROM ! *** Dziś siadłem zainstalowałem nowe stery do grafiki, usunąłem d-toolsa, przeinstalowałem grę i nic. Dzwoniłem na infolinię cd-projektu ale tam to się dodzwonić to chyba cudu potrzeba,. Jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co na PW to...hmm...po odinstalowaniu Deamona robiłeś reinstal Wiedźmina? Czasami gry przy instalacji wykrywają programy emulujące i już kaput potem.

usunąłem d-toolsa, czyszczenie rejestru, i reinstal wiedźmina, tak właściwie to nie wiem czy trzeba usuwać daemontoolsa, żeby zainstalować wiedźmina, to był mój pierwszy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...