Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy grafika w przerywnikach oraz w inwentarzu ma być taka ...hmm... pixelowata ?

Pomimo 1024x768 i AAx2 grafa w tych chwilach wygląda jakby była 640x480 bez wygładzania ?

Mam podobne odczucia, dlatego jedyną słuszną, wydaje mi się rozdziałka 1280. Menu i cała reszta ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika w przerywnikach oraz w inwentarzu ma być taka ...hmm... pixelowata ?

Pomimo 1024x768 i AAx2 grafa w tych chwilach wygląda jakby była 640x480 bez wygładzania ?

Odpal sobie 1280x1024 bez AA.

Wygląda lepiej i chodzi odrobinę szybciej :)

 

Na 1024 ta gra wygląda straaasznie pixelowato, jak to sam zauważyłeś [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedźmin idzie trza dziewki chować :D no i poszedl :) kupa radosci i zabawy(czasem zlosci na save/load) . Naprawde dobra gra. skonczylem i czekam na dodatek/sequel. troche tak zaniedbano watek Alvina wiec moze w 2 :) no i glowny bozz byl jakis taki cieniutki , brak mi tez jakiegos super hiper mega potwora do pokonania ale takiego niezwiazanego z glownymi zadaniami (jak ultima weapony w Final fantasy >> mozna ale nie trzeba pokonywac, w zasadzie to zeby je znalezc trzeba sie torche natrudzic ale warto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/best-of/genreaward...l?page=10\

 

Głosować, zanim zaczną blokować ip z Polski!

Wystarczy że będziecie sobie ciasteczka czyścić, przeładowywać stronę i można głosować znowu :P.

 

Co do pixelowatości to jak grałem w demko to gdy ustawiło się opcje oświetlenia na więcej niż "Niskie" to takie "kwiatki" się działy, a szkoda bo jakoś znacząco nie wpływa to na wydajność a daje fajne efekty (bloom). Na ustawieniu "Średnie" jest lepiej ale dalej nie idealnie. Wydaje mi sie jednak że mamy do czynienia z jakimś bugiem, albo po stronie gry albo sterów do grafiki (albo po obu).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to chyba z tym pijaczyną koło cmentarza musisz pogadać. A może bliżej przybliż o co chodzi (jaka misja co masz robić to może mi sięcoś przypomni :) Wiedźmin jest super gra po stronie zakonu zakończona (jeszcze 2 wersje przede mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm ... a mnie się dziwność zrobiła.: mianowicie zainstalowałem patch 1.2 i w tym momencie pokazuje mi się tylko ekran z wyborem trybu gry. Może być jakiś błąd patcha czy co ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaka,

nie wiem jak dostać pozwolenie na wizytę na cmentarzu. Rozmawiałem z Talarem i szefem stratrzy ale nic z tego, nie chcą gadać. Jak to przejść > jakie macie patenty mur.gif

Musisz zakończyć quest: podejrzany Vincent Meis jak go zakończysz udaj się do Vincena i poproś o przepustkę na cmentarz... jest też 2ga możliwość musisz zakończyć quest Podejrzany Talar czyli załatwić sprawę długów grabarza z Talarem, jak to załatwisz to dostaniesz przepusteczkę na cmentarz.

 

tak w ogóle to zaglądaj czasem do dziennika bo tam wszystko pisze.

 

Hmmmmm ... a mnie się dziwność zrobiła.: mianowicie zainstalowałem patch 1.2 i w tym momencie pokazuje mi się tylko ekran z wyborem trybu gry. Może być jakiś błąd patcha czy co ?

hmm może jakiś błąd podczas instalacji patcha, jak widzisz wszystkim patch zainstalował się normalnie...

 

pozdro.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może jakiś błąd podczas instalacji patcha, jak widzisz wszystkim patch zainstalował się normalnie...

to samo mial znajomy na pirackiej wersji Wiedźmaka.... tyle że ja za swoją dałem te zas.rane 89 zeta w sklepie i nie zyczę sobie takich niespodziewajek jak na piratach ,...... kurde myślałem że sobie pogram lepiej w swięta a tymczasem musiłem wrócić do pacza 1.1a :( kicha :( chyba że mi w sklepie opchnęli "podróbę" ale wątpię....

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mial znajomy na pirackiej wersji Wiedźmaka.... tyle że ja za swoją dałem te zas.rane 89 zeta w sklepie i nie zyczę sobie takich niespodziewajek jak na piratach ,...... kurde myślałem że sobie pogram lepiej w swięta a tymczasem musiłem wrócić do pacza 1.1a icon_sad2.gif kicha icon_sad2.gif chyba że mi w sklepie opchnęli "podróbę" ale wątpię....

pomoc techniczna cd-projekt przecież jest hehe, pewnie masz coś namieszane w systemie i stąd te klocki, bo to raczej nie wina wydawcy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam problem ale chyba bardziej techniczny. Po zabawie w wiosce i załatwieniu potwora ide z glejtem do mikula by wejśc do wizimy. Tam z nim rozmawiam on wydaje mnie swojemu szefowi i... gra sie zwiesza. Koleś mówi że ma wrzody na rzyci :) i nagle pojawia sie czarny ekran, muzyka gra, panienka z którą przyszedłem pod brame co chwile powtarza że musze pogadac z Mikulem. Ale ja już z nim gadałem. Nic nie działa. Nie da sie wyjśc do menu.

 

 

 

A jeśli nikt jeszcze nie pisał to podpowiem że ci którzy grali w demo i teraz kupili pełną wersje mogą zacząc od miejsca w którym kończy sie demo. Saves z dema działaja w pełnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli grales na save'ach z dema, to moze w tym tkwi problem ;]

 

No ale od ostatniego save`a z dema zapisywałem już kilkanaście razy i nie było problemów. Cały czas było ok aż do tego momentu więc to raczej nie to.

Mam najnowszego patcha. ubiegając pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał w tym temacie ze miał poziom 50y Geralta i był Mistrzem weidżmińskim,cholera jakim códem?

Ja skończyłem na 34ym poziomie jako Dosadczony wiedzmin,a staralem sie wyonać wszytskie questy w grze i tłuc co się da...

Kolejne pytanie dotyczy zakończenia,czy są trzy rózne tzn-trzy rózne filmiki na koniec i historie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale od ostatniego save`a z dema zapisywałem już kilkanaście razy i nie było problemów. Cały czas było ok aż do tego momentu więc to raczej nie to.

Mam najnowszego patcha. ubiegając pytania :)

Zagraj od nowa ;] Nie uzywajac save'ow z dema [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał w tym temacie ze miał poziom 50y Geralta i był Mistrzem weidżmińskim,cholera jakim códem?

Ja skończyłem na 34ym poziomie jako Dosadczony wiedzmin,a staralem sie wyonać wszytskie questy w grze i tłuc co się da...

Kolejne pytanie dotyczy zakończenia,czy są trzy rózne tzn-trzy rózne filmiki na koniec i historie?

Bazyliszki, wiwerny... da sie wycisnac 50. poziom, tylko trzeba miec ogromne samozaparcie w tluczeniu mobow.

 

Filmik koncowy, ten robiony przez Baginskiego, jest zawsze ten sam.

 

I sprawdzaj prosze posty przed wyslaniem, bo nikomu sie nie chce bawic w odkodowywanie szyfrogramow... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś prosty sposób na wywalanie się gry przy zapisie/ładowaniu poza luzowaniem pamięci? co jakiś czas gra wywala się w trakcie tego procesu i tracę wszystko od ostatniego zapisu :? to cholernie irytujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem Wiedzmina. Miesiac grania(dalo by sie skonczyc duzo szybciej, ale brak czasu) :( . Szkoda, ze path 1.2 tak pozno wyszedl, zjadlbym duzo mniej nerwow z auto save. Jedna z najlepszych gier w jakie gralem w ciagu kilku ostatnich latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ona wysypuje mi się w trakcie zapisu i później gdy chcę to wczytać F9 to wyrzuca jakiś komunikat o błędnym pliku i lipa :/

btw. wszyscy mają takie problemy? wiadomo co jest przyczyną? bo kurcze strasznie to zabija rpga :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazyliszkach w IV akcie szybko exp leci ;)

 

Ja skonczylem na poziomie 30-kilka, max 40 (nie sledzilem dokladnie) - zeby dobic do 50 to trzeba miec chyba cierpliwosc rodem z MMO, zeby stac na spocie i tluc moby godzinami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dymy : mnie pomogło skopiowanie ostatniego dobrego save'a na inną partycję. Nie wiem czemu, ale pomogło. Miałem to samo, a komp nie był jeszcze podkręcony ..... a teraz zdechł całkiem szmaciarz.

Spróbuj skopiować .... może pomoże.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga często macie problemy typu -wyskakuje wam do windy,zacina sie obraz,ale mozna ruszyc myszą...itp itd?

Myslalem ze to wina podkręconego sprzętu,ale odkręcilem i tez tak bywa :/

Wersja gry oczywiscie oryginalna+ patch 1.2.

Gra ma klimat kozacki,ale te problemy go psują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w Fulla od wczoraj i niestety mnie tez wywala do windy (już 2 razy tak miałem, raz przy ładowaniu sejwa a raz tak po prostu podczas "przebieżki" po planszy :?). Oczywiście gra spatchowana do wersji 1.2. Jak grałem w Demko to gra NIGDY mi się nie wywaliła stąd mniemam że to jednak wina gry/patcha a nie mojego sprzętu. Poza tym gierka miażdży :D. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...