Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

@moreno - wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź.

 

A inne pytanie. :)

W III akcie trzeba podjać decyzje o tym do kogo zaprowadzić Alvina. Do Shani czy Tris?

Napoczątku zaprowadziłem (przez Jaskiera) go do Shani ale ta zaczęła mi tu miłość wyznawać i wogóle sie jakaś sielanka zrobiła więc się cofnąłem do tego momentu i Alvin poszedł do Tris. Moje pytanie jest takie - do kogo lepiej go zaprowadzić? W szczególności wziąłem pod uwage fakt że ten młody ma dużo wspólnego z magią więc dlatego Tris. Poza tym jest ładniejsza :D :rolleyes:

Ale jakie to ma konsekwencje?

 

Z góry dzięki.

Rozumiem ze chec wszechwiedzy jest mocna, ale cala przyjemnosc z gry to : DOBRO I ZŁO NIE ISTNIEJĄ, SĄ TYLKO DECYZJE I ICH KONSEKWENCJE.

Wiec graj a poradnika z zestawu urzywaj gdy sie naprawde zablokujesz.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo zwieszek.

 

zmieniłem stery na 169.21

wrażenia: gra chodzi jakby ciut płynniej, ale zwieszki widze już około 3x w ciągu godziny grania. I do tego pojawiły sie blue skriny, których wcześniej wogóle nie było. Ech, człowiek się szarpnął na oryginał i jakoś taki niedosyt z braku optymalizacji...ale i tak teksty w stylu: Wiedźmin idzie! Zamykać dziewki rządzi. Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia dotyczące sterowników pod nvidia ->które chodzą najlepiej?dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chec wszechwiedzy jest mocna, ale cala przyjemnosc z gry to : DOBRO I ZŁO NIE ISTNIEJĄ, SĄ TYLKO DECYZJE I ICH KONSEKWENCJE.

Wiec graj a poradnika z zestawu urzywaj gdy sie naprawde zablokujesz.

 

Moje pytanie było raczej z ciekawości. Staram sie nie używać poradnika chyba że rzeczywiście już nie wiem co dalej.

Przeglądałem dzisiaj strony anglojęzyczne i wynika z nich że gra jest tam rzeczywiście mile przyjmowana.

Czekam z niecierpliwością na następne odsłony.

Sorka za w sumie małe OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli trzymasz z zakonem to warto inwestowac w style miecza srebrnego (ja preferuje silny), gdyz caly czas bedziesz go uzywal do walki z potworami i nieludzmi. Warto miec rozwiniety styl grupowy na 3 poziomie, przydaje sie gdy Cie otocza przeciwnicy a na 3 poziomie grupowego dostajesz bodajze powalenie wiec mozesz troche rozgonic towarzystwo. Znaki IMO sa wazne i BARDZO MOCNE, inwestuj w znak igni gdyz na wyzszych poziomach ten znak bedzie miotal, podczas walki ze strzyga po wypiciu kilku miksturek (zwiekszone natezenei znakow, zwiekszony poziom energii, regeneracja energii) jeden znak IGNI zadawal jej ponad 1700(tysiac siedemset!!) punktow obrazen, nie chce myslec ile ta walka trwala by bez IGNI, poza tym ten znak przydaje sie czesto aby sprytem wykonczyc teoretycznie silniejszego przeciwnika, np takiego Archeospora w drugim czy tam trzecim akcie, gram na poziomie HARD i taki cham byl wtedy STRASZNIE mocny, ale mozna sobie bylo stanac poza zasiegiem jego strzałów i rzucać w niego IGNI na odleglosc i w koncu wykonczyles dziada bez straty pkt zycia. Pakuj w inteligencje gdyz dzieki niej masz wieksze natezenei znakow (wieksze obrazenia), pakuj w wytrzymalosc zeby miec wiecej energii i szybciej ja regenerowac, pakuj w zmniejszenie ksoztow energii dla znakow (mozna to wybrac bezposrednio w znaku IGNI i dodatkowo w INTELIGENCJI). Gdy lykniesz jeszcze kilka mikstur(to co pisalem wyzej) i jestes w stanie rzucic 6 znakow igni pod rzad bez zadnego odpoczynku to mozesz pokonac grupe najsilniejszych przeciwnikow w grze bez uzycia miecza. Co do AARD'a to on jest dobry na nizszych poziomach, teraz juz go w ogole nie uzywam. Osobiscie jesli chodzi o style to wszystkie mam na 3 poziomie a silne na 4 (chociaz i tak tego 4 nie uzywam, mysle ze style spokojnie wystarcza rozwiniete do 3 poziomiu wszystkie, lepiej inwestowac w IGNI), i wpakowalem wszystko w sile (jednak cos co ma bazowo duzo HP (na 31 LVL obecnie chyba 716 HP) i zadaje duzo obrazen jest mocne :), inteligencje wytrzymalosci i znak IGNI wszystko co sie w nim dalo. Pzdr!

Fajnie że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami ;). Jam ma za to inne pytanie bo czytam instrukcję i dalej nie kumam ocb :P. W manualu jest napisane, że ulepszenia dotyczące stylów walki (te odblokowywane przez talenty) się NIE kumulują. Ale nie rozumiem o co chodzi, jeżeli np. w Stylu Stalowym silnym na pierwszym poziomie odblokuję np. Miażdżący Cios i na poziomie drugim zrobię to samo to te ulepszenia się jakby "nie dodadzą" (choć pewnie nie chodzi o dodawanie tylko o jakieś przemnożenie statystyk)? Tzn. co się dokładnie liczy, tylko ulepszenie z najwyższego poziomu czy może jest jakoś inaczej? Dla odmiany w instrukcji jest napisane że ulepszenia dotyczące atrybutów postaci kumulują się... Zgłupiałem, czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić? Byłbym wdzięczny. No i inne już zupełnie lamerskie pytanie...czy można jakoś sprawdzić ile Geralt ma punktów życia (w postaci liczby) bo jakoś nie natrafiłem na to :oops: .

 

EDIT:

 

No i jak z tymi kultystami z drugiego aktu, liczy się to gdzieś czy można ich wybić bez żadnej szkody dla fabuły?

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami ;). Jam ma za to inne pytanie bo czytam instrukcję i dalej nie kumam ocb :P. W manualu jest napisane, że ulepszenia dotyczące stylów walki (te odblokowywane przez talenty) się NIE kumulują. Ale nie rozumiem o co chodzi, jeżeli np. w Stylu Stalowym silnym na pierwszym poziomie odblokuję np. Miażdżący Cios i na poziomie drugim zrobię to samo to te ulepszenia się jakby "nie dodadzą" (choć pewnie nie chodzi o dodawanie tylko o jakieś przemnożenie statystyk)? Tzn. co się dokładnie liczy, tylko ulepszenie z najwyższego poziomu czy może jest jakoś inaczej? Dla odmiany w instrukcji jest napisane że ulepszenia dotyczące atrybutów postaci kumulują się... Zgłupiałem, czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić? Byłbym wdzięczny. No i inne już zupełnie lamerskie pytanie...czy można jakoś sprawdzić ile Geralt ma punktów życia (w postaci liczby) bo jakoś nie natrafiłem na to :oops: .

 

EDIT:

 

No i jak z tymi kultystami z drugiego aktu, liczy się to gdzieś czy można ich wybić bez żadnej szkody dla fabuły?

 

Nara.

Chodzi o to ze Miazdzacy cios na poziomie pierwszym bedzie dzialal podczas pierwszej sekwencji ciosow, jezeli wybierzesz Miazdzacy cios na drugim poziomie to bedziesz go mial rowniez w drugiej sekwencji itd.

Pkt zycia geralta sprawdzisz najezdzajac kursorem na czerwony pasek zycia w lewym gornym roku ekranu (musisz chyba umiescic kursor na krawedzi czerwonego paska i jego "obudowy"), tak samo sprawdzisz pkt energii i toksycznosc.

Co do kultystow to mozesz poekspic i wyrznac ich w pien, ja tak zrobilem, to nie ma znaczenia ;)

Przed chwila skonczylem gre, 36 LVL(co prawda po walce finalowej dostalem 37 ale nie bylo juz mozliwosci dokonac awansu ;p) pakowalem statsy tak jak wyzej pisalem i na 36 LVL mialem 1046 HP, niezly koks z tego Geralta ;). Znak IGNI rozwiniety na maks wszystkie ZLOTE ulepszenia, sila V inteligencja V wytrzymalosc V takze wszystkie zlote ulepszenia odnosnei znakow. IGNI po prostu w koncowce gry sieje spustoszenie i masakre. Chyba wystarczy jak powiem ze od koncowki V rozdzialu ANI RAZU nie uzylem miecza. W epilogu takze ani razu, podczas walki z glownym bosem takze, po prostu miecz przestal byc potrzebny. W ostatniej lokacji ogolnie jakos dziwnie szybko regenerowala sie energia i moglem rzucac IGNI non stop jedno za drugim bez zadnych przerw. Mozecie powiedziec ze gra w ten sposob traci na smaku, ale prawda jest taka ze przez 4 rozdzialy biegalem z mieczem i juz mnie ten system walki nie bawil az tak jak na poczatku gry, za to w ten sposob bylem "bogiem" i bardzo przyjemnie miotalo sie grupy mutantow ktore nie byly w stanie nawet sie zblizyc. Gra ogolnie niesamowita, swietnie sie przy niej bawilem, z patchem 1.2 rozgrywka to juz w ogole cód miód i orzeszki (bardzo szybki zapis i load), na szczescie szybko uporalem sie z wszelkimi niestabilnosciami (podzialalo zwiekszenie pamieci wirtualnej) i gra w ogole sie nie wywalala.

Brawo CD PROJEKT RED, czekam na sequel :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze Miazdzacy cios na poziomie pierwszym bedzie dzialal podczas pierwszej sekwencji ciosow, jezeli wybierzesz Miazdzacy cios na drugim poziomie to bedziesz go mial rowniez w drugiej sekwencji itd.

Ok, kumam.

Pkt zycia geralta sprawdzisz najezdzajac kursorem na czerwony pasek zycia w lewym gornym roku ekranu (musisz chyba umiescic kursor na krawedzi czerwonego paska i jego "obudowy"), tak samo sprawdzisz pkt energii i toksycznosc.

Ale to było proste :P. Dzięki. Że tez nie wpadłem na to a w taki sam sposób sprawdzałem aktualny stan doświadczenia :P.

Co do kultystow to mozesz poekspic i wyrznac ich w pien, ja tak zrobilem, to nie ma znaczenia ;)

(...)

CBZ dał mi cynk że może powinno się później pogadać z Zygfrydem ale to nic nie daje (przynajmniej u mnie). Kryjówka kultystów wyczyszczona, nieco skarbów zebranych i w zasadzie tyle przyjemności z tej lokacji ;).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Hmm, no cóż ja właśnie wszedłem na 38 level. Jestem na początku aktu IV. No może nie taki całkowity początek, ale mam dopiero zaliczonych kilka zadań z tablicy ogłoszeń. Bardziej preferuję miecz niż style magiczne. Jakoś fajniej mi się gra w ten sposób. Ze znaków to rzeczywiscie tylko Igni. Coś go teraz postanowiłem nieco podreperować. Jendak ja wolę machać mieczem. :-P. tak się zastanawiam coś mało tych bazyliszków. Było 6 na wyspie rybitw, ale teraz już się nie pokazują. Mało. Miałem nadzieję, że będzie można co jakiś czas utłuc przynajmniej po 1-2. A tu klapa. No nic trzeb będzie powykonywać zadania, żeby nabić więcej poziomów. Bo sama tłuczka w krypcie już się zaczyna nie opłacać. :) Coraz mniej pkt. za ubite stworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie spotkało coś dziwnego, grałem na wersji 1.0 doszłem do 3 aktu, później zainstalowałem patcha 1.1a i znikły mi save-y więc grałem od nowa i doszłem do 4 aktu, teraz zainstalowałem patcha 1.2 i znowu mam stare save-y te co doszłem do aktu 3. Może mi ktoś powiedzieć to mam na to poradzić bo chce save w których jestem w 4 akcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na szlaku Wiedzminie...

 

Geralt z Rivii... Coz moge rzec... To najpiekniejsza historia, jaka nawiedzila ekrany komputerow, nasze dyski twarde i zawladnela naszymi umyslami na dlugie, mroczne wieczory i jeszcze bardziej ciemne noce... To moc plynaca z kazdej sekundy spedzonej przy boku Geralta... To gra wszechczasow, gra wnoszaca swiezy powiew w swiat fantasy, swiat stworzony od podstaw przez Sapkowskiego, swiat piekny, a zarazem okrutny. Swiat wykrwawiajacy sie przez czlowieka, ktory go takim uczynil. Swiat pelen szalencow, terrorystow i zwyklych ludzi wmieszanych w ten caly bordel. Swiat majestatyczny, wielki i wart kazdej kropli krwi. Grajac, powoli odczuwalem samego siebie, decydujac o losach ludzi, o zyciu i smierci. Gnalem przed siebie czujac siarczysty jej oddech za moimi plecami. To niesamowite uczucie odnajdowac siebie samego w swiecie nierzeczywistym, a jednoczesnie tak bliskim i pelnym metafor. Wszystkie chwile spedzone przy tej produkcji byly poklonem w prace i trud wlozony przez jej tworcow, delektujac sie kazdym momentem rozgrywki... Chedozyc to cale zlo, jest jeden Wiedzmin - Bialy Wilk, Rzeznik z Blaviken i jeden Miecz Przeznaczenia...

 

Zycie jest proste, nieprzewidywalne i... piekne...

10/10 za caloksztalt, dla mnie produkcja wspaniala, bezkonkurencyjnie gra dekady!

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj patcha - odpowiedni plik znajdziesz w katalogu z grą. poza tym nie instaluje się patchy w trakcie gry bo później można płakać..

Nie chce nic mówić ale czy czasami czytacie "Release Notes" ;). Jest tam tak napisane (o patchu 1.2):

 

DEZINSTALACJA:

1) Poprawka może zostać odinstalowana tylko podczas dezinstalacji całej gry.

2) NIE URUCHAMIAJ pliku „removepatch.exe” z folderu gry.

Pewnie ten plik do usuwania patchy po coś jest i powinien działać ale jak coś pójdzie nie tak to i tak potem trzeba reinstalować całą grę wiec może zacząć od razu od tego? ;).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm te zwieszki co macie to imho kwestia pamieci.

Jak pomykalem w to na 4GB i xp 64 nie bylo zadnych problemow.

 

No ale na razie po zmianie monitora wiedzmin czeka na nowa karte graficzna bo 7600gt ledwo wyrabial w 1280;)

 

 

Apropo zmieniania kart graficznych to widzial ktos moze jakies testy 3850/3870 vs 8800gt w wiedzminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CBZ : ładnie napisane.

 

reszta "zwieszaczy" miałem dwa razy przykrą przygode z wieśkiem.: raz nie odnalazłe i skopał save'y a drugi raz to ten nieszczęny patch po instalacji, którego miałem tylko okienka wyboru trybu gry i nie szło dalej.

 

Wiecie jak załatwiłem paczyk 1.2 ? Nadinstalowałem na nim 1.1a i po kłopocie. Bez deinstalacji i bez rozwalania gry. Polecam skorzystać.

 

X2+6800GT+2GB ramu daje rady dla tej gry z rozdziałka 1280. Na bagnach dość płynnie a wyzima handlowa jeszcze czeka bo sobie zwiedzam i podziwiam róznorodność oddanego świata.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale czy czasami czytacie "Release Notes" ;)

poszedłem na czuja - pamiętałem, że widziałem taki plik w folderze więc logicznie myśląc powinna być możliwość deinstalacji. Release Notes nie czytałem bo nie było takiej potrzeby - u mnie na 1.2 wszystko śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje spostrzeżenie dotyczące zwieszek:

 

warto (jak zwykle) pożąglować sterownikami. Spróbowałem czterech różnych i najlepiej wypadły omegi na 169.21. Jest 1 maksymalnie 2 zwieszki na kilkanaście godzin grania, bez żadnych blue skrinów lub innych badziewi. Także jeśli ktoś miał z tym problem polecam zabawę z róznymi driverami!

pozdrawiam.

 

A sama gierka wciąga cholernie. Od tygodnia siedzę do 1 w nocy i gram. Akt IV i grafika w nim to miodzio...i ten klimacik książkowy...opowieść karczmarza o Cirilli:) heheh...uczta dla fanów AP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ostatnio dosc czesto mi siada wiedzmin, po prostu w pewnym momencie sie zawiesza. Jest to dosc wkurzające, nie wiem czy gryzie sie z jakims innym programem czy tak po prostu ma.

 

Mam takie pytanie czy w 4 akcie ktos pokonał króla Gonu? Jeśli tak to jakim sposobem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z druidem/pustelnikiem na polach, on ci wszystko wytlumaczy. Podpowiem, ze nie trzeba walczyc z krolem Gonu, tylko cos gdzies polozyc.

 

Easy way.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Potrzebujesz 2 korznie Mandragory. Znajdziesz je w kurhanach za chatka pustelnika. Przed lub w czasie walki wloz je do znicza znajdujacego sie niedaleko kregu druidzkiego. Krol Gon zniknie i zostana upiory do pokonania. Zastanow sie na wyborem nagrody po zakonczeniu questa.
Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Czyli nie potrebnie się z nim bawiłem :D Szkoda że on znika jak się zabije wszystkich jego slugosow, bo walka 1 na 1 moglaby byc ciekawa :)

 

Będziesz miał okazję. :-P Zapewniam. Ale nie licz na wiele z jego strony. :D Ja w każdym razie w trakcie zjadłem torta i przepiłem kawą. :D Chociaż na 48 poziomie to w sumie on mi mógł. :lol2:

 

 

 

Teraz do rzeczy. Niestety nadeszła ta chwila. Moja przygoda z Wieśkiem dobiegła końca. Mogę śmiało powiedzieć, ze to była przygoda, nie zwykła gra. Robiłem wszystko co mogłem aby to opóźnić. Cóż mogę powiedzieć to najlepsza gra w jaką grałem w ostatnich kilku latach, a może i wogóle najlepsza. Odgrzewane z reguły zalatujące lekką stęchlizną zachodnie kotlety w postaci chociażby NFS, COD pokazują, że wielomilionowy budżet i efekciarski hoolywoodzki styl nie są 100% gwarantem aby przenieść gracza do innego wymiaru i sprawić by po powrocie już nie był taki sam. Nie mam się co więcej rozpisywać. CBZ - już to za mnie zrobił.

Z niecierpliwością czekam na kolejną część, i cóż zabieram się za Stalkera. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@felek111

chciałbym się zgodzić w 100% z przedmówcą. Przygoda! Dlatego jak koledzy mnie proszą - pożycz wiedźmaka - to odpowiadam - kup i wesprzyj CDR i Polską kulturę wysoką! Mimo problemów z zwieszkami produkt wart polecenia w pełni. Ostatnimi czasy (jakieś kilka lat) brakowało takiej gry.

Czy ktoś widział gdzieś ile w sumie na całym świecie sprzedało się wiedźmaków? W PL już ponad 100k, a jak poza Rzplitą?

 

ps: teraz to ruszy sprzedarz książek...już widać ostry ruch na allegro i ceny windujące w górę...znów AS będzie miał na alkohol:)

 

EDIT: czy ktoś dokładnie przyglądał się materiałom dodatkowym? są tam filmik (cut scenki) których nie widziałem w grze...min akcja w Wizimie i ścięcie Magistra....BTW, czy u Was też jakość dvd tego materiału jest żenująca...ja mam wrażenie jakby nagrane kamerą w kinie. A co do sprzedarzy książek to miałem na myśli tych co się wcześniej tematem nie interesowali...

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi się OT....

 

poza tym pracował w starym reżimie na dobrym stołku więc...

 

Co do gier sprzed ery Wiedźmina - którą AS zresztą raz czy dwa w wywiadach potępiał (tak, tak :twisted: ) - jest taka jedna.... Frater się zwie i jest w klimatach bardziej znanych z trylogii AS'a niż z samego wiedźmina. Polecam się zapoznać :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

@felek111

chciałbym się zgodzić w 100% z przedmówcą. Przygoda! Dlatego jak koledzy mnie proszą - pożycz wiedźmaka - to odpowiadam - kup i wesprzyj CDR i Polską kulturę wysoką! Mimo problemów z zwieszkami produkt wart polecenia w pełni. Ostatnimi czasy (jakieś kilka lat) brakowało takiej gry.

Czy ktoś widział gdzieś ile w sumie na całym świecie sprzedało się wiedźmaków? W PL już ponad 100k, a jak poza Rzplitą?

 

ps: teraz to ruszy sprzedarz książek...już widać ostry ruch na allegro i ceny windujące w górę...znów AS będzie miał na alkohol:)

 

EDIT: czy ktoś dokładnie przyglądał się materiałom dodatkowym? są tam filmik (cut scenki) których nie widziałem w grze...min akcja w Wizimie i ścięcie Magistra....BTW, czy u Was też jakość dvd tego materiału jest żenująca...ja mam wrażenie jakby nagrane kamerą w kinie. A co do sprzedarzy książek to miałem na myśli tych co się wcześniej tematem nie interesowali...

Kurcze, tak do końca nie wiem o co chodzi z tymi zwieszkami. Ja miałem może kilka w ciągu całej gry. Chociaż w trakcie doinstalowełem patcha 1.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 3 akcie, w banku pomoglem Zigiemu, rozmowa z Triss, ustawka w Nowym Narakocie, w srodku spotymak Vincenta wilkolaka, rozwalamy salamandry, wchodze na gore i nic, ani klikajac na Triss ani na Louvandera nie moge wybrac zadnych opcji dialogowych...

slysze tylko "gerlat zaraz przyjdzie" i "czekamy jzu tylko na wiedzmina"

jak to ugrysc?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem gre przed chwila. Grało się bardzo przyjemnie i czym dłuzej tym bardziej wciagała. Na poczatku chciałem przechodzic jak najszybciej zeby tylko isc dalej. Pozniej robilem wszytskie dodatkowe misje zeby Zdobyć jak najwiecej doswiadczenia. Skonczylem na trzydziestym ktoryms poziomie. Szkoda że nie ma takieg trybu zeby po skonczonej grze mozna bylo sobie jeszcze chodzic po wyzimie i np toczyc walki na pieniadze itp :D

Jak na poczatku mi brakowało kasy to pod koniec mialem dobrze ponad 10k i nie mialem co z nia zrobic :/

Ogolnie gra bardzo ciekawa i wciągajaca. Podejrzewam ze przejde ja z jeszcze jeden raz, moze po stronie elfow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 3 akcie, w banku pomoglem Zigiemu, rozmowa z Triss, ustawka w Nowym Narakocie, w srodku spotymak Vincenta wilkolaka, rozwalamy salamandry, wchodze na gore i nic, ani klikajac na Triss ani na Louvandera nie moge wybrac zadnych opcji dialogowych...

slysze tylko "gerlat zaraz przyjdzie" i "czekamy jzu tylko na wiedzmina"

jak to ugrysc?

 

pozdrawiam

Mój kumpel miał podobny problem - nie wiem czy jest jakiś sposób na naprawę tego, ale on zaczął od nowa cały akt - to pomogło ;) :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów. Gdzie ta gra ma plik z zapisanymi ustawieniami? Wiecie, wszystkie ustawienia grafiki itp. Potrzebne mi to a nie mogę znaleźć ;).

 

EDIT:

 

Znalazłem ;). Zapisywane jest to wszystko w rejestrze. Ale po co mi to, już piszę. Zmieniłem w końcu monitor na LCD, panoramę z rozdziałką 1680x1050 ale jak zapewne widzicie moja grafika jest przedpotopowa więc grałem w 800x600, choć na CRT nie było problemu (tym bardziej ze był to monitor 4:3) tutaj chciałbym zapodać jakaś rozdziałkę panoramiczna tyle że sama gra ma podane kilka rozdzielczości jak 800x600/1024x768 itd ale małych panoramicznych nie ma :(. Postanowiłem zatem sam to wymusić, niestety po wpisaniu 840x525 w odpowiednie pola gra tego nie załapuje i automatycznie zapodaje najwyższą możliwą rozdzielczość czyli 1680x1050...Lipa. Może Wy znacie jakiś inny sposób żeby coś takiego zrobić? To że będzie przeskalowanie i że będzie to lipnie wyglądać to inna sprawa ale chciałbym żeby obraz trzymał proporcję. So?...Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...