Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

narazie nie mam co opisywac bo nie gralem zbytnio odpalilem tylko druga przygode z jaskrem w roli glownej i gra zdaje sie troszke lepiej wygladac jednak menu inwentarza i bohatera wyglada pixelowato. w dodatku fps mi troszke skoczyl w gore ale to moze byc zludzenie dawno wieska nie odpalalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oficjalnie nie wyszło jeszcze ? Bo ja gram.pl nic nie ma o tym...

Wyszło. Po prostu CDPR postanowil udostepnic pliki na sciagnij.pl. To sie nie wchodzi na gram, tylko na oficjalna strone wiedzmina.

 

Instalator jest tragiczny. Nie dosc, ze przy wlaczonych programch potrafi zwieszyc kompa, to jeszcze instaluje sie strasznie dlugo. Juz prawie godzine trwa na porzadnym sprzecie. Przez ten czas zdazylbym zainstalowac kilka - wazacych po kilkanascie gb - gier... Tragedia. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja trochę rozjaśnie. Mam grę i muszę powiedzieć że jest świetna. Zacząłem od nowej przygody "cena neutralności" Na początku dostajemy 60 brązowych talentów i 7 srebrnych do rozdania, co jest nowością. Przygoda dzieje się przed tym co dostaliśmy w oryginalnej grze i jest ona opowiadana przez Jaskra w karczmie a my kierujemy poczynaniami Geralta. Klimat wylewa się hektolitrami z monitora a wykonanie ceny neutralności stoi na najwyższym poziomie. Gra zawiera 2 dodatkowe przygody i choćby z tego powodu uważam że jest warta każdego wydanego grosika. A żeby nie było mało:

-grafika jest poprawiona i wygląda bardzo ładnie. Poprawione oświetlenie sprawia że wszystko wydaje się żywsze i bardziej kolorowe. Postacie są ładniejsze i faktycznie mają polską urodę.. Pojawiło się sporo nowych NPC. Woda wygląda teraz dużo lepiej, a przy tym framerate jest wyższy niż w oryginale. Zapis gry to sekundka a wczytywanie też przebiega szybko, także miodzio. Grałem tylko godzinke, ale nie mam zadnych zastrzeżeń. Nic tylko CDProjekt w stópki całować za to co nam wyszykowali. :D

 

PS. Jeszcze nie wiem czy są jakieś zmiany w głównej przygodzie, ale jeśli tak to już by było czyste rozpieszczanie nas. Mało która firma ma takie podejście. Może i to dla tego, że to mała firma i zrobili jedną dobrą gre więc będą z niej cyckać kasę jak długo się da, ale mnie się to podoba. W dobie sprzedawania wersji beta w pudełkach, taka dbałość o gracza i dopieszczenie gry to perełka. Szacunek za to.

 

EDIT: Wyzima handlowa jest całkowicie płynna. Jest poprawa wydajności. Poza tym zauważyłem że przeciwnicy w końcu używają mózgów grającw kości.

 

Smaczek: "Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary" Bokser w przygodzie nr 2.- "Skutek Uboczny" ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem właśnie z empiku i kupiłem ER za 79zł! myślałem że będzie kosztować 99zł ;). Już zabieram się za instalację i opisze wrażenia, jest dvd z podstawką, płyta z ER, płyta z audio i filmami, mapa, opowiadanie i dwie naklejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało która firma ma takie podejście. Może i to dla tego, że to mała firma i zrobili jedną dobrą gre więc będą z niej cyckać kasę jak długo się da, ale mnie się to podoba.

Mnie również.Zasłużyli na "czas dojenia".Wiedźka charakteryzuje coś co pamiętamy ze starych, dobrych gier -swoiste "muśnięcie kochającą ojcowską ręką" :D .Widać ,że ktoś robi to co lubi ,a nie jak w EA "zróbmy klona...lalalala....zróbmy klona co banki przekona...lalala".Polska krajem starannego dopieszczania RPG(patche do Two Worlds)?Oby tak dalej. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilke zagrałem. W podstawke przestałem grać z uwagi na ER, która miała wyjść. Save'y działają jakby ktoś się zastanawiał. Odpaliłem save na wyzimie i powiem, że od razu widać różnice w grafice. Zwłaszcza tekstury, super!. Gra też jakby płynniej chodziła, mimo że nie narzekałem na framerate w podstawowej wersji, kilka animacji nowych widziałem i są bardzo dobre. No chyba mam dzień i noc z głowy ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze mysle ze to swietna okazja na powrót, tymbardziej ze poki co gre przeszedlem tylko raz po stronie zakonu :) Fajnie bedzie wrocic do Wiedzmina wiedzac ze teraz ma sie doczynienia z na maxa dopieszczonym produktem i odkryc gre na nowo grajac po stronie wiewiórek, oraz w nowe przygody. Serwery sciaginj.pl zdaja sie juz dzialac normalnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w podstawce nie ma poprawy zadnej, natomiast w modzie "efekt uboczny" tekstury - jak mowisz - sa nieco bardziej rozmyte z daleka odnosi sie wrazenie jakby uzyto lekkiego efektu a'la depth of field - i dzieki temu gra chodzi sporo plynniej niz wczesniej. Tyle dziwne, ze u mnie dziala tak tylko w tym modzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem taki, że przy próbie instalacji patcha pojawia się następujący błąd (w jednym folderze jest zarówno paczka językowa jak i sam patch):

post-140640-1221921170_thumb.jpg

błąd pojawia się przy próbie odpalenia pliku: TWEE_Upgrade.exe.

 

Gra oczywiście ogrinalna. Komp jak w podpisie, a system to Windows Xp Pro z SP3.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTCW, to nie. Ale jest edytor ;)

 

EDIT: dwa szybkie pytanka:

1. czy mozna zainstalowac patcha 1.4 od razu na wersje 1.0 (czyli plyte z EK)?

2. nowe przygody sa w bonus packu? Zainstalowalem TWEE_Upgrade.exe i language pack, ale nie mam zadnej z przygod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to był bo nie poznaje :wacko:

 

http://img401.imageshack.us/my.php?image=w...20041635fb0.jpg

 

Jeśli ktoś nie przeszedł Wieśka niech nie włącza :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "To ten gość..."
To ten gość, którego zabijamy zaraz po otrzymaniu zapłaty od króla.
Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to był ... ?

 

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "
Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. nowe przygody sa w bonus packu? Zainstalowalem TWEE_Upgrade.exe i language pack, ale nie mam zadnej z przygod.

Powinny byc dwie. Cena neutralnosci i efekt uboczny.

 

Tylko sie tak zastanawiam... Wszedzie piszą ze są dwie przygody. A ja mam tylko jedną.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc dwie. Cena neutralnosci i efekt uboczny.

 

Tylko sie tak zastanawiam... Wszedzie piszą ze są dwie przygody. A ja mam tylko jedną.. :(

Nie powinny, tylko trzeba je pobrać osobno. -_-

 

Cena neutralnosci jest w latce 1.3 - wersja bez nagranego głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...