Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz trzy meteoryty to u kowala pojawia sie miecz tak jakbys go mogl kupic, jesli to zrobisz [kupienie=wykucie] , owe meteoryty znikaja z twojego ekwipunku bo zostaly wykorzystane na jego stworzenie. Polecam zajrzec do tych ksiazeczej co daja z gra

 

SAVE przerazilem sie folder z nimi zajmowal juz 7,5 GB to chyba jakis nawiedzony rekord swiata jeszcze z z godzinka gry i przeroslby sama gre, Dysk zaczal wariowac partcja systemowa byla juz praktycznie zajeta w calosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca,bo o ile meteoryty znikają nam z ekwipunku o tyle miecz się zostaje, z czego w sumie jestem zadowolony,bo go zaraz sprzedałem :)

Dokładnie, są potrzebne do jego budowy potem już nie.

Ja trzymam max 3-5 saveów.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 4 rozdziale (akcie) ilość save'ów 6 ilość zajmowanego miejsca 109 MB. W tym 4 autosave'y i 2 moje każdy po około 18,1-18,2 MB. Nic nie wyrzucałem robie sam save co jakiś czas tzn. nadpisuje poprzedniego mojego save'a i także nic nie grzebałem przy autosave'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się żeby CDPR wydał jakiegoś Patcha który naprawia następujące błędy :

 

- stabilność gry żeby się nie wysypywała do pulpitu

- poprawić optymalizacje w niektórych momentach gry np. w dzielnicy Handlowej

- poprawić kolizję obiektów żeby np. żabci przeciwnicy nie zapadały się częściowo pod ziemie

- poprawić bieg Geralta żeby się nie ślizgał jak po lodzie

- poprawić sekwencje walki bo czasami zacina się i Geralt zamiast atakować to stoi i przyjmuje ciosy od oponentów

- dodać obiecaną obsługę dla procesorów dwurdzeniowych i wypadało by też dodać wsparcie dla wielowątkowości (HT)

- poprawić mimikę twarzy podczas wypowiadanych kwestii

- poprawić działanie cuscenek po włączeniu "rozmycia tła"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie eliksiry robi i jak mozna swoje cenne zeczy posprzedawac ?

: O

 

Ludzie, nie dość że wszystko jest powiedziane w grze to jeszcze wszystko ładnie w instrukcji napisane :angry: .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Witchera na komputerze pokroju Athlon 3200, 2GB, Radeon 9800pro? Jakie ustawienia da się na czymś takim wyciagnąć, jak gra chodzi? W sumie szkoda, że demka nie ma, to kto by chciał, to by przetestował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: O

 

Ludzie, nie dość że wszystko jest powiedziane w grze to jeszcze wszystko ładnie w instrukcji napisane :angry: .

Tylko trzeba mieć instrukcję, albo poszukać pliku pdf :-) Co do posta wyżej to faktycznie ręce opadają. Podobnie w kwestii ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Witchera na komputerze pokroju Athlon 3200, 2GB, Radeon 9800pro? Jakie ustawienia da się na czymś takim wyciagnąć, jak gra chodzi? W sumie szkoda, że demka nie ma, to kto by chciał, to by przetestował...

Zapewne musiał byś zjechać z ustawieniami na low, ale przynajmniej szybko by ci się ładowało bo 2gb ramu :)

Cytuje readme :P :

1) Następujące karty graficzne obsługują grę tylko w rozdzielczości 800x600 przy niskim ustawieniu szczegółów:

Seria ATI RADEON 9800, seria ATI RADEON X700, seria ATI RADEON X1300/X1550, NVIDIA GeForce 6600 GT, NVIDIA GeForce 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis a jaki to procek dokladnie? bo na k7 (brak sse3) podobno sa jakies bledy czy nawet gra nie chodzi. Gdzies na forach sie przypadkowo nadzialem na takie info

 

edit:

widze ze jest info na ten temat w README:

3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne musiał byś zjechać z ustawieniami na low, ale przynajmniej szybko by ci się ładowało bo 2gb ramu :)

Cytuje readme :P :

Wczoraj grałem u kumpla na 6600GT - miał ustawione 1680x1050 i gra śmigała o dziwo nienajgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis a jaki to procek dokladnie? bo na k7 (brak sse3) podobno sa jakies bledy czy nawet gra nie chodzi. Gdzies na forach sie przypadkowo nadzialem na takie info

 

edit:

widze ze jest info na ten temat w README:

Nie prawdą jest jakoby gra nie działa na Athlonie XP, kumpel ma XP 2400+ i gra mu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie dziś po wiosce chodziłem i spotkałem pewną panią :D

 

Dołączona grafika

 

aha i taka rzecz:

 

nie wiem kto był taki mądry ale mu nie wyszło- mam na myśli całą otoczkę jak i walkę z bestią na 1 poziomie. Wkur... mnie totalnie to, że za każdym razem jak przegramy od początku musimy przewijać całą sekwencje z wyjdziem wiedźmin a z jaskini, wybierac opcje, przewijac... po prostu krew zalewa.

 

Sama walka z bestią- ja nie wiem jak to przejść ch** z samą bestią ale nie nadążam nawet za wybijaniem tych zwykłych zjaw ok ok abigail czy jak ona ma z 2 razy ładuje trochę poziom życia ale co z tego jak zaraz umiera? W jednej chwili gra jest bajecznie prosta, a innym absurdalnie trudna

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja przeszedłem bestię za pierwszym razem . B-)

 

Używaj eliksirów!

Chwile wcześniej zdobyłeś Zamieć z którą bez trudu sobie poradzisz ;) . Jak używasz znaków to możesz jeszcze Puszczyka łyknąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że używasz odpowiedniego stylu walki? Nie wiem jak to jest możliwe, że masz taki problem z tym minibosem, ja go sieknąłem nawet nie używając znaków. Gram na normal.

Zarzuć sobie jaskółkę i jakiś proszek na miecz poprawiający obrażenia. Powinno pójść jak z płatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, Bestia jest banalna. Jak ktos ma problemy, to na poczatek niech zacznie machac stylem grupowym, zeby wyciac zwykle Barghesty, a potem spokojnie brac sie za Bestie.

U mnie, po uzyciu Zamieci, poszlo tak szybko, ze nim zdazylem sie rozkrecic to juz wszystko lezalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Bestia jest baaardzo prosta, myślałem że będzie jakaś mega-walka a ledwo mnie drasnęła. Najpierw zabiłem te Barghesty, potem bestie. Jeżeli dobierzesz odpowiedni styl walki + eliksir to nie masz prawa przegrać walki. No chyba że nie wiesz o co chodzi w walce (klikanie ala diablo się tu raczej nie sprawdza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem jak LPKorn3324 z za[ciach!]iem tej bestii, po sekwencji najpierw sieke te zielone [ciach!] grupowym stylem. Potem probuje z bestia, wale jej ze znaku aard ale zanim zdaze ja dobic to ona juz stoi z powrotem na nogach i za [ciach!] [ciach!]a nie moge jej [ciach!]mimo tego ze uzywam tych smarow na bron i butelek. :( Probowalem wczoraj z 30 minut i nic. Caly czas to samo. :(

 

Gram na normalu i nie wiem czemu ale ten znak aard to tak jakby nie dziala albo dziala za krotko. A o co chodzi z ta Zamiecia? Bo ja nie mam czegos takiego

 

Ogranicz wulgaryzmy

costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieć o ile pamiętam spowalnia twoich wrogów (taki bullet time :D).

 

Może to kwestia umiejętności jakie wybraliście podczas awansowania ;). Bestia jest prosta jak kazdy normalny przeciwnik, kilka strzałów i na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...