Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

@król i bhaal:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, w zasadzie teorie, na temat Alvina.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czy wg was mozliwe jest, ze Alvin i Wielki Mistrz zakonu to jedna i ta sama osoba ? W koncu po ostatniej walce znajdujemy medalion bardzo podobny do tego, ktorego dalismy Alvinowi na Odmetach tylko, ze troche bardziej zniszczony (przez czas). Do tego wiemy, ze Alvin pod koniec V aktu przeteleportowal sie gdzies i wspomiane bylo, ze 'moze byc wszedzie w czasie i przestrzeni', to mozliwe, ze Wielki Mistrz przeteleportowal sie do przeszlosci jako dziecko ? Troche to zagmatwane ale chyba mniej wiecej wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaraz wścieknę...

Zainstalowałem grę, zassałem patcha i go zainstalowałem. Uruchamiam, pojawia się kursor na chwilę.. a potem czarny ekran (monitor przechodzi w tryb uśpienia) a w tle słychać muzykę i dźwięk z filmów.

Ktoś spotkał się z podobnym problemem? (oczywiście sterowniki do wszystkiego mam najnowsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozwiązałem w trzecim akcie, zupełnie przez przypadek. Tzn, późniejszy quest odbywał się w tej samej lokacji i nie chcący znalazłem tam chłopca.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mianowicie znalazłem go w jaskini na bagnach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaraz wścieknę...

Zainstalowałem grę, zassałem patcha i go zainstalowałem. Uruchamiam, pojawia się kursor na chwilę.. a potem czarny ekran (monitor przechodzi w tryb uśpienia) a w tle słychać muzykę i dźwięk z filmów.

Ktoś spotkał się z podobnym problemem? (oczywiście sterowniki do wszystkiego mam najnowsze)

Może gra domyślnie odpala się z inną częstotliwością odświeżania niż monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozwiązałem w trzecim akcie, zupełnie przez przypadek. Tzn, późniejszy quest odbywał się w tej samej lokacji i nie chcący znalazłem tam chłopca.

O tym nie pomyślałem, byłem tam już na początku i zdążyłem dawno o tym miejscu zapomnieć.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Z pot tego co pamiętam to
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jeżeli odpowiedni potoczyła sie rozmowa z grabarzem to u Talara powinieneś załatwić wejściówkę na cmentarz. Pamiętam, że Talar na temat cmentarza mówił, że jak udowodnisz jego niewinność to ruszy temat Twojej wizyty na cmentarzu.
Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie, w zasadzie teorie, na temat Alvina.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czy wg was mozliwe jest, ze Alvin i Wielki Mistrz zakonu to jedna i ta sama osoba ? W koncu po ostatniej walce znajdujemy medalion bardzo podobny do tego, ktorego dalismy Alvinowi na Odmetach tylko, ze troche bardziej zniszczony (przez czas). Do tego wiemy, ze Alvin pod koniec V aktu przeteleportowal sie gdzies i wspomiane bylo, ze 'moze byc wszedzie w czasie i przestrzeni', to mozliwe, ze Wielki Mistrz przeteleportowal sie do przeszlosci jako dziecko ? Troche to zagmatwane ale chyba mniej wiecej wiecie o co chodzi ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Alvin to napewno Wielki Mistrz :D Po skończeniu gry wydawało mi się to oczywiste ale nie pamiętam czy ktoś bezpośrednio o tym w grze mówił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w III akcie

Jak sie spotykam z wilkolakiem, to juz nie wiem jak wyjsc

Mam oryginalna gre i poradnik, ale tam nic nie pisze

plx o pomoc

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Z tego co pamietam przechodzi sie przez piwnice w starej kuzni
Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pot tego co pamiętam to

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jeżeli odpowiedni potoczyła sie rozmowa z grabarzem to u Talara powinieneś załatwić wejściówkę na cmentarz. Pamiętam, że Talar na temat cmentarza mówił, że jak udowodnisz jego niewinność to ruszy temat Twojej wizyty na cmentarzu.
Kurcze widzisz problem w tym, ze Talar jest juz niewinny od jakiegos czasu...grabarz powiedzial mi o tej wejsciowce ale teraz co zaczne z nim rozmowe to nie ma opcji cmentarza...Zrobilem nawet dla niego zadanie z ogloszenia liczac ze cos sie ruszy ale nadal nic...

Talar rowniez mnie zlewa :D bo nie mam z nim w rozmowie opcji odpuszczenia dlugow grabarza...:/

Vincent rowniez nie chce nic wspomniec o cmentarzu...:(

P.S.Gdzie moge znalezc Alghule oprocz cmentarza? Szukalem w kanalach i kryptach tam sie znajdujacych i ich tam nie bylo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widzisz problem w tym, ze Talar jest juz niewinny od jakiegos czasu...grabarz powiedzial mi o tej wejsciowce ale teraz co zaczne z nim rozmowe to nie ma opcji cmentarza...Zrobilem nawet dla niego zadanie z ogloszenia liczac ze cos sie ruszy ale nadal nic...

Talar rowniez mnie zlewa :D bo nie mam z nim w rozmowie opcji odpuszczenia dlugow grabarza...:/

Vincent rowniez nie chce nic wspomniec o cmentarzu...:(

P.S.Gdzie moge znalezc Alghule oprocz cmentarza? Szukalem w kanalach i kryptach tam sie znajdujacych i ich tam nie bylo :(

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Alghule spotkasz noca na bagnach w okolicach cial.

Z tego co pamietam po kilka na raz zdazalo sie na wysepce kolo cmentarzyska golemow i nad wieza.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Alghule spotkasz noca na bagnach w okolicach cial.

Z tego co pamietam po kilka na raz zdazalo sie na wysepce kolo cmentarzyska golemow i nad wieza.

Ok thx za info. Postaram sie to dzis sprawdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widzisz problem w tym, ze Talar jest juz niewinny od jakiegos czasu...grabarz powiedzial mi o tej wejsciowce ale teraz co zaczne z nim rozmowe to nie ma opcji cmentarza...Zrobilem nawet dla niego zadanie z ogloszenia liczac ze cos sie ruszy ale nadal nic...

Talar rowniez mnie zlewa :D bo nie mam z nim w rozmowie opcji odpuszczenia dlugow grabarza...:/

Vincent rowniez nie chce nic wspomniec o cmentarzu...:(

P.S.Gdzie moge znalezc Alghule oprocz cmentarza? Szukalem w kanalach i kryptach tam sie znajdujacych i ich tam nie bylo :(

Może trafiłeś na jeden z tych bug'ów zawiechy fabuły ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bhaal

A w ogóle czy masz aktualną wersję gry, 1.1a bodajże? Bo właśnie jakieś błędy w fabule patch naprawia.

Mam patch 1.1a + jakis patch na viste :) Wkurza mnie to ze sie zawiesilem i nie moge nic zrobic... :mur: Jak dzis nic sie nie odblokuje to chyba zrezygnuje bo szkoda czasu...Dam dzis wieczorem znac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bhaal: powtorze pytanie, ktore zadal borsuczy_król, a ktore przeszlo bez odpowiedzi - czy masz juz questa z sekcja zwlok? Z tego co pamietam, jest on warunkiem koniecznym, zeby u grabarza pojawily sie opcje dialogowe zwiazane ze zdobywaniem wejsciowki na cmentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bhaal: powtorze pytanie, ktore zadal borsuczy_król, a ktore przeszlo bez odpowiedzi - czy masz juz questa z sekcja zwlok? Z tego co pamietam, jest on warunkiem koniecznym, zeby u grabarza pojawily sie opcje dialogowe zwiazane ze zdobywaniem wejsciowki na cmentarz.

Tak mialem je zrobione. A wiec chcialem oglosic wszem i wobec ze jestem juz w 3 akcie :) :) :) Dzieki bardzo za wszelkie wskazowki i uwagi. Okazalo sie ze rozwiazaniem mojego problemu byla ponowna rozmowa z Vaska...nie wiem czemu wczesniej nic taka rozmowa nie dawala bo probowalem...Moze cos sie odblokowalo po tym jak pare questow zrobilem...niewazne. W kazdym badz razie smigam dalej :)

Dzieki jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że II akt może sprawiać problemy... Sam właśnie w nim utknąłem tak jak większość pytających. Nie mogę zdobyć wejściówki na cmentarz i za chorobę nie mogę znaleźć Baraniny. Doszło nawet do tego że w nocy zaszlachtowałem bramkarzy przed jego domem, odebrałem im klucze ale to nic nie dało. Rano pojawił się nowy komplet ochroniarzy a Baraniny jak nie było tak nie ma...

Czy przy przesłuchaniu więźnia w szpitalu napadły na was dwie grupy oprychów? Jedna przy więźniu, druga przy wyjściu ze szpitala? Tak myślę teraz czy czasem w tej drugiej grupie nie było samego Baraniny i czy zwyczajnie przez pomyłkę go nie pociachałem... Zabiorę się chyba za czytanie poradnika a chciałem tego uniknąć, bo zupełnie inaczej wygląda gra jak wiem z góry co mam zrobić i jak się dany quest kończy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie posypały wszystkie questy jak na zlecenie raymonda zabiłem Baranine. Na cmentarzu w ogóle nie byłem. Należy przed tym uniewinnić Talara

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
trzeba zrobić imprezę u Shani
i Kalksteina
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
sekcja zwłok
, żeby wszystko się ułożyło w stronę cmentarza
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a ciało prawdziwego Raymonda znajdziemy na cmentarzu

 

Widzę że II akt może sprawiać problemy... Sam właśnie w nim utknąłem tak jak większość pytających. Nie mogę zdobyć wejściówki na cmentarz i za chorobę nie mogę znaleźć Baraniny. Doszło nawet do tego że w nocy zaszlachtowałem bramkarzy przed jego domem, odebrałem im klucze ale to nic nie dało. Rano pojawił się nowy komplet ochroniarzy a Baraniny jak nie było tak nie ma...

Czy przy przesłuchaniu więźnia w szpitalu napadły na was dwie grupy oprychów? Jedna przy więźniu, druga przy wyjściu ze szpitala? Tak myślę teraz czy czasem w tej drugiej grupie nie było samego Baraniny i czy zwyczajnie przez pomyłkę go nie pociachałem... Zabiorę się chyba za czytanie poradnika a chciałem tego uniknąć, bo zupełnie inaczej wygląda gra jak wiem z góry co mam zrobić i jak się dany quest kończy... :(

baranina powinien być w karczmie ale nie pamiętam w jakich godzinach tam przebywa, potem można go zastać w domu jak śpi. Wątpie żeby był z tymi oprychami przy szpitalu.

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baranina powinien być w karczmie ale nie pamiętam w jakich godzinach tam przebywa, potem można go zastać w domu jak śpi. Wątpie żeby był z tymi oprychami przy szpitalu.

Bywałem o różnych porach dnia i nocy w Misiu i w domu Baraniny - pusto.

Może za niski LV mam do tych zadań? Aktualnie jestem na 14LV. Zerknąłem do poradnika i tam w ogóle dziwne rzeczy... W akcie II zwiedzałem kryptę opisaną w akcie III... po prostu chyba chaos wprowadziłem i gra "logicznie" mi się zawiesiła...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jaką imprezę trza u Shani zrobić? Jak z nią gadam (po daniu jej jaskółczego ziela) to mi tylko o swoich snach opowiada, a jak ją łapę rano jak rusza do roboty to mi mówi że nie jest w humorze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mam pytanie, żeby miecznik zorbił mi miecz, musze mieć dla niego jakiś szafir, gdzie można taki kamień kupić/znaleść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...