Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Patch z tego co słyszałem ma się pokazać mniej więcej wtedy, kiedy do pobrania (oficjalnie od gram.pl) będzie polskie demo, a właśnie ... widzę że tutaj ta informacja się nie pojawiła, a są być może osoby którym się ona przyda.

 

12 Grudnia w Gazecie Wyborczej będzie dołączona pytka z polskim demem Wiedźmina. Jakoś tydzień później ma być ono do pobrania. No i to co jest najciekawsze że polskie demo ma być podobno ciekawsze niż angielskie. Ma zajmować około 3gb. Ciekawe jak je skonstruują ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ja skonczylem Wieśka wczoraj :) Mistrz Wiedzminski 47 level animacja na koncu rzadzi pelen wypass polecam . Ktos zrobil 50 level ciekawe jaki jest opis na karcie postaci . Po 40 jest mistrz wiedzminski i wtedy walka z hordami wrogow to piekna piesn :) wygrywana na ich wnetrznosciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

wtedy walka z hordami wrogow to piekna piesn wygrywana na ich wnetrznosciach

Też jestem fanem tego utworu. :-P Co prawda dopiero II akt, ale i tak jest już fajnie.

 

W związku z tym patchem 1.2 tak się zastanawiam. Juz dość długo łaże w tym II akcie. Tak sobie myśle czy opłaca mi się zaczynać od startu wszystko czy grać dalej. Muszę szybko pomyśleć. :) Jeżeli zdecyduje się zacząć od początku to poczekam z graniem aż wyjdzie patch. Z drugiej strony jeśli nic wiele więcej nie zaoferuje niż szybsze ładowanie to nie wiem czy jest po co czekać. Tak bardzo mi się długo nie wczytuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również skończony, na lvl nawet nie zwróciłem uwagi...

 

Ale żałuje, że zacząłem grać w witchera - teraz czuje taką pustkę :( :D W każdym razie gra niesamowita, pewnie za jakieś kilka(naście) dni znowu będę przechodził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Ja się nie śpieszę. Gierkę sobie dozuję. Na dłużej starczy. Co za przyjemność siedzieć non stop i skończyć w 2 dni. Jestem dopiero w II akcie a gram prawie 2 tyg. Tylko troszkę się zdenerwowałem bo wytłukłem sobie alghule (zanim o nich poczytałem w książkach) Teraz brakuje mi 1 sztuki szpiku do zlecenia. :-P Na kasie mi nie zależy, ale chciałem sobie wykonać. I gdzie ja je teraz znajde.

Ciiip ciiip ciiip no chodźcie malutkie do tatusia. Obiecuje nie będzie bolało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednik zasiadam do gry na troche, po czym wracam do normalnego zycia :)

Teksty mnie po prostu rozbrajaja, nie spamietam ile razy w przeciagu samego tylko prologu i chwili grania w pierwszym rozdziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie śpieszę. Gierkę sobie dozuję. Na dłużej starczy. Co za przyjemność siedzieć non stop i skończyć w 2 dni. Jestem dopiero w II akcie a gram prawie 2 tyg. Tylko troszkę się zdenerwowałem bo wytłukłem sobie alghule (zanim o nich poczytałem w książkach) Teraz brakuje mi 1 sztuki szpiku do zlecenia. :-P Na kasie mi nie zależy, ale chciałem sobie wykonać. I gdzie ja je teraz znajde.

Ciiip ciiip ciiip no chodźcie malutkie do tatusia. Obiecuje nie będzie bolało. :D

Na bagach na północnym wschodzie jest ognisko, a przy nim dwa ciała - kobiety i mężczyzny. Pomedytuj przy nim do północy, a czeka cię maleńka niespodzianka :D

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Na bagach na północnym wschodzie jest ognisko, a przy nim dwa ciała - kobiety i mężczyzny. Pomedytuj przy nim do północy, a czeka cię maleńka niespodzianka :D

 

Byłem, ubiłem. Tylko, że za wcześnie. Zanim przeczytałem o alghulah i nie wydarłem szpiku z nich. :-P

No chyba, ze przyłazą tam codziennnie o północy. Sprawdzę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, ubiłem. Tylko, że za wcześnie. Zanim przeczytałem o alghulah i nie wydarłem szpiku z nich. :-P

No chyba, ze przyłazą tam codziennnie o północy. Sprawdzę. :D

Nie tyle przyłażą, co potwory na bagnach się po prostu odradzają :D

 

Rozmnażają się, czy co :blink:

 

Będą na pewno :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

No właśnie o to chodzi, że nie ma. Nie chcą sie mnożyć głąby. Same utopce, topielce i bloedzuigery.

Na cmentrzy byłem. Tam dopadłem ale tylko 2.

Brakuje mi jednego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bylby ktos tak dobry i podal mi przepis na eliksir "KOT"? Nie wzialem przepisu z prologu i teraz mam problem. Z gory dzieki wielkie.

 

2843075[/snapback]

No właśnie o to chodzi, że nie ma. Nie chcą sie mnożyć głąby. Same utopce, topielce i bloedzuigery.

Na cmentrzy byłem. Tam dopadłem ale tylko 2.

Brakuje mi jednego. :D

 

A próbowałeś więcej niż raz medytować i czy na pewno w tym miejscu, co trzeba?

 

Bo przy tym ognisku na północy, w drodze do obozu Wiewiórek, gdzie leży martwa para (ghule i ich pochodne żywią się trupami), są ghule i alghule przecież. Muszą być nawet, kiedy je wybijesz, to MUSZĄ się odrodzić. Może musisz pomedytować dłużej?

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Google nie boli

 

żeby być precyzyjnym:

 

Eliksiry

A próbowałeś więcej niż raz medytować i czy na pewno w tym miejscu, co trzeba?

 

Bo przy tym ognisku na północy, w drodze do obozu Wiewiórek, gdzie leży martwa para (ghule i ich pochodne żywią się trupami), są ghule i alghule przecież. Muszą być nawet, kiedy je wybijesz, to MUSZĄ się odrodzić. Może musisz pomedytować dłużej?

Tak właśnie tam byłem. Utłukłem tylko, ze wtedy nie miałem przeczytanej ksiażki o nich i nie mogłem wyjąć szpiku. Sprubuje jeszcze posiedzieć tam częściej. i tak jak mówiłeś w okolicach północy. Co prawda zaczołem już III akt, ale zadanie mam dalej aktywne więc zapoluję. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie w sprawie zlecenia ogrodnika w Wyzimie Klasztornej (3 kłącza echinopsa). Poszedłem na bagna nie umiejąc wycinać tych kłącz i przez przypadek spotkałem 3 echinopsy przy jaskini. Wyrżnąłem je bo myślałem ze na bagnach będzie ich więcej. I teraz mam tylko 2 kłącza z oczyszczenia drogi dla drwala krasnala. Można znaleźć jeszcze gdzieś echinopsy, albo chociaż kupić kłącze od kogoś, czy quest już stracony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie w sprawie zlecenia ogrodnika w Wyzimie Klasztornej (3 kłącza echinopsa). Poszedłem na bagna nie umiejąc wycinać tych kłącz i przez przypadek spotkałem 3 echinopsy przy jaskini. Wyrżnąłem je bo myślałem ze na bagnach będzie ich więcej. I teraz mam tylko 2 kłącza z oczyszczenia drogi dla drwala krasnala. Można znaleźć jeszcze gdzieś echinopsy, albo chociaż kupić kłącze od kogoś, czy quest już stracony?

Chyba nie. Ja z kazda wyprawa na bagna spotykalem echinopsy. Ciezko je spotkac, ale sa. Ofc, zeby wydobyc klacze musisz przeczytac ksiazke o nich (do nabycia u antykwariusza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 orenów.... za książkę

po prawdzie to wydałem u niego 5k orenów w sumie ale się opłaciło ... początek II aktu i prawie pełna wiedza :twisted:

 

btw. gdzie znaleźć tego małego co się na bagnisku zgubił ?? bo mi się wydaje że znów mam buga :( zlazłem całe bagna prawie mnie wywerny zeżarły po dwakroć a tu nic ... nie ma gościa :( poda ktoś wskazówkę gdzie ewentualnie szukać ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 orenów.... za książkę

po prawdzie to wydałem u niego 5k orenów w sumie ale się opłaciło ... początek II aktu i prawie pełna wiedza :twisted:

 

btw. gdzie znaleźć tego małego co się na bagnisku zgubił ?? bo mi się wydaje że znów mam buga :( zlazłem całe bagna prawie mnie wywerny zeżarły po dwakroć a tu nic ... nie ma gościa :( poda ktoś wskazówkę gdzie ewentualnie szukać ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
kontynuacja questa w 3 akcie - raczej trudno go bedzie nie znalesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w Demko z Gazety Wyborczej i muszę powiedzieć że gierka wypas :D. Wprawdzie u mnie nie śmiga najlepiej ale ma w sobie to coś co nie pozwala oderwać się od monitora! Mimo to nadal się zastanawiam nad kupnem, o ile grafikę przeboleję (800x600, detale min prawie wszystko) to doczytki mnie mega wnerwiają :(. 1 GB ramu to zdecydowanie za mało, później przez kilka minut mi do Windy wychodzi... Podobnie miałem z Oblivionem ale przy 512 MB ramu (po dołożeniu drugiej kości mocno przyspieszył) a tutaj te 1GB to nadal za mało. Anyway, teraz wiem że nasz "Wiesiek" to kawał grywalnego softu jest. Jak nie kupię w najbliższym czasie to kupię później. Ten tytuł trzeba zaliczyć!

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w Demko z Gazety Wyborczej i muszę powiedzieć że gierka wypas :D. Wprawdzie u mnie nie śmiga najlepiej ale ma w sobie to coś co nie pozwala oderwać się od monitora! Mimo to nadal się zastanawiam nad kupnem, o ile grafikę przeboleję (800x600, detale min prawie wszystko) to doczytki mnie mega wnerwiają :(. 1 GB ramu to zdecydowanie za mało, później przez kilka minut mi do Windy wychodzi... Podobnie miałem z Oblivionem ale przy 512 MB ramu (po dołożeniu drugiej kości mocno przyspieszył) a tutaj te 1GB to nadal za mało. Anyway, teraz wiem że nasz "Wiesiek" to kawał grywalnego softu jest. Jak nie kupię w najbliższym czasie to kupię później. Ten tytuł trzeba zaliczyć!

 

Pozdro.

Też grałem i mnie wessało. Kawał dobrej roboty. Co najlepsze demo jest dość obszerne bo zajeło mi jakieś 2 godzinki grania.

I co najlepsze na moim configu całkiem nieźle śmiga w 1680x1050. Ze wszystkim na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest już demko. Świetnie.

Są jakieś dobre linki ?

To jakieś ekskluzywne demko które można było nabyć wraz z Gazetą Wyborczą w środę 12 grudnia. O ile wiem to nigdzie oficjalnie tego dema na necie nie ma (chyba że jakieś torrenty ale to nie moje działka). Podobno wersja anglojęzyczna tego demka będzie na serwerach 17 grudnia dopiero.

 

EDIT:

 

@artuditu

To demko jest naprawdę obszerne, kończy się "z przymusu" gdy wykonamy jakieś zadanie konkretne (czysto fabularne) dla Wielebnego i go o tym poinformujemy. Ja grałem chyba z 5-6h zanim naprawdę nie mogłem już więcej z tego demka wycisnąć :).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

@artuditu

To demko jest naprawdę obszerne, kończy się "z przymusu" gdy wykonamy jakieś zadanie konkretne (czysto fabularne) dla Wielebnego i go o tym poinformujemy. Ja grałem chyba z 5-6h zanim naprawdę nie mogłem już więcej z tego demka wycisnąć :).

 

O!!! Czyli główna zasada w demie! Nie iśc do wielebnego po wykonaniu zadania czyli z tego co pamiętam zapalenia wszystkich świec. Odpalam od nowa :D 5 godzin powiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem czy to jest jakiś gug czy coś innego więc melduję: zadanie w którym musimy na zlecenie zygfryda zobaczyć co stało się z ludzmi na cmentarzu - sprawdziłem, mam iść do zygfryda powiedzieć co sie stało niestety jak rozmawiam z nim to nie mam żadnej odp/pytaniam które odnosi się do tego questa !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O!!! Czyli główna zasada w demie! Nie iśc do wielebnego po wykonaniu zadania czyli z tego co pamiętam zapalenia wszystkich świec. Odpalam od nowa :D 5 godzin powiadasz.

Możesz do niego iść a nawet zagadać ino nie mów że wykonałeś zadanie ;). Zresztą mogę Ci napisać co udało mi sie zrobić. Ale to w spoilerze:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
- Zapalić świeczki dla Wielebnego

- Zabić potwora "znad jeziora" (a raczej rzeki) dla Wielkiego Łowczego

- Wykonać zadanie dla Mikula (oczyścić kryptę z Ghuli)

- Wykonać zadanie dla Oda (zająć się jego "roślinkami")

- Wykonać zadanie dla Harrena (czy jak mu tam było, ubić Utopce)

- Uratować Vesnę z rąk bandziorów (a później ten tego z nią w młynie :P)

- Obczaiłem jaskinię pod murami Wyzimy w poszukiwaniu kolegi jakiegoś jegomościa kupca (ale tutaj nie da sie dokończyć tego zadania bo to wymaga pomocy Wielebnego)

- Pomogłem Zoltanowi Chivay

- wykonałem 3 questy typowo "zbieraczkowe" (przynieś mi cośtam a ja Ci zapłacę)

 

Przynajmniej tyle wiem ale może jeszcze jakiś mini quest by się tam znalazł. Może na 5h to nie jest jak się wie co robić ale tułanie się po mapie i takie tam mniej więcej tyle mi zajęły. Demo kończy sie też gdy zyska się poparcie Oda, Mikula i Harrena i również sie o tym poinformuje Wielebnego. (BTW: jak pomyliłem jakieś imiona to wybaczcie, piszę z pamięci a się specjalnie nie wczuwałem ;) ).

 

W końcu kupiłem sobie Wiedźmina :D. Demko mnie po prostu wciągnęło bez reszty i MUSZĘ dokończyć tą przygodę. Niestety (albo "stety") traktuję ten zakup jak swego rodzaju prezent "pod choinkę" także przyrzekłem sobie że dopiero zagram 24 Grudnia a nawet 25 (dzień wcześniej jadę do rodzinki ;) ). Już się nie mogę doczekać :D. Najśmieszniejsze jest to że nigdy nie czytałem prozy Sapkowskiego, nie interesowałem się niczym związanym z Wiedźminem ale chyba to się zmieni ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...