Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

LPKorn3324:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A gadałeś ze scoiatel na cmentarzu? będziesz miał wtedy wybór - albo gonić albo ratować ludzi.

no właśnie wybrałem jedną z tych opcji (że tak powiem okazałem ludzkie współczucie ;p) i [gluteus maximus] zygfryd strzela ściemy, że nic nie wie ;/

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że nigdy nie czytałem prozy Sapkowskiego, nie interesowałem się niczym związanym z Wiedźminem ale chyba to się zmieni ;). Pozdro.

Nadrob zaleglosci, warto ;) Probke masz w pudelku z gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In the next few days we will announce the release date for the long-awaited update of The Witcher, which will include fixes for several issues. We have been working hard on this patch since the game’s release and the day-one 1.1 patch. The most important changes include the reduction of loading and saving times, many improvements in saving/loading mechanics, as well as further improvement of game stability and removal of various bugs. Patch will be available for download from The Witcher registration page!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to samo po polsku (kopiuj-wklej z newslettera ;) ):

 

W najbliższym czasie podamy również dokładną datę wydania długo oczekiwanego kolejnego uaktualnienia do gry Wiedźmin, które będzie zawierać szereg ważnych poprawek. O ile pierwszy patch 1.1 został wydany już w dniu premiery, o tyle drugi przygotowywany jest dłużej, by wyeliminować jak największą liczbę usterek i bugów.

Najważniejsze zmiany jakich można oczekiwać to skrócenie czasu ładowania i zapisywania gry, a także podwyższenie stabilności gry i usunięcie pewnych bugów wpływających na jakość rozgrywki. Patcha będzie można ściągnąć ze strony rejestracji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się -mimo odwlekania tego momentu i dawkowania emocji skończyłem Wieśka...

 

Muszę napisać ze zajeło mi to parę tygodni i sporo wlnego czasu ale warto było- do tego ciekawe outro dające nadzieję na jakąś kontynuację B)

 

Szkoda tylko,że nie załapałem się już na patch 1.2 :-|

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zaczac jeszcze raz ;)

może jestem dziwny, ale zwyklę staram się skończyć grę i jak już to zrobię to tyle- nie gram w to samo po parę razy- jedynym jak na razie wyjątkiem był

Top gun - kończyłem gierkę chyba z 4 razy ale to była daaawno temu :P

 

Zresztą i tak mam czs pograć może w co 5 grę w jaka bym chciał - zacznę grać w jedną po prae razy to będe grał w 3-4 gry w roku :P

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj tez nie gram w gry po kilka razy, za wyjatkiem tych, w ktorych kolejne przejscie moze sie roznic od poprzedniego, bo jest wiele sciezek - jak np. Wiedzmin wlasnie.

niby tak ale po 1 aż tylu różnic nie będzie, p 2 starałem sie wczuć w wieśka i inne wybory były by nieco naciągane..Jedyne odstępstwo to rozpasana chuć- nie byłem zbyt wierny Shani(wiem nieładnie ale co poradzić - kobiety w potrzebie:wink: ) Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Bo nie rozumiem o co chodzi?

Zapewne chodzi o obawę czy stare sejwy będą działać z nowszą wersją, tym bardziej że między innymi to ich usprawnień dotyczy nowy patch...Zresztą chyba już pierwszy patch 1.1 powodował że sejwy z wersji "podstawowej" nie działały. Mam nadzieję że nowy patch wyjdzie zanim ja jeszcze zacznę grać, mają tydzień :D.

 

Co do grania kilka razy w tą samą grę to czasami lubię pograć raz jeszcze w niektóre tytuły i to nawet jeśli nie ma tam kilku zakończeń, innych ścieżek itp. Po prostu czasem czuje się taką potrzebę i już ;).

 

Narciarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G... prawda ;)

A to sorry, coś musiałem źle wyczytać :P. Ale przynajmniej w moim zdaniu była nutka niepewności w słowie "chyba" ;).

 

EDIT:

 

A, mam winnego tego co napisałem. W opisie do patcha 1.1 (nie 1.1a) stoi coś takiego:

 

(...)

Znane Problemy (...)

4. W przypadku niektórych spośród powyższych poprawek konieczne jest rozpoczęcie gry na nowo od początku, w przypadku innych wystarczy rozpoczęcie od nowa odpowiedniego rozdziału.

(...)

Czytałem to kiedyś i stąd moja wypowiedź. Ale jak jest naprawdę to nie mam zielonego pojęcia :P. Przez to myślałem że sejwy nie będą działać ale chyba bardziej chodziło o to że po prostu jak ktoś natknął się na ten problem to patch mu nie pomoże jak już jest "po fakcie". Anyway sorka za ewentualne wprowadzenie kogoś w błąd. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w 3 akcie możemy zbierać trofea po potworkach i przynieść je jednemu kolesiowi nie pamietam jak ma na imie- tak sie składa, że jedno trofeum musiałęm wyrzucić na bagnach do wody i nie moge go znaleźć :/ jest jakieś wyjhście z tej sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegac z wcisnietym Alt i patrzec, co sie pokazuje ;) Trofea z tego co pamietam nie znikaja.

 

@TrueVanDal - zaczynac gre od poczatku trzeba bylo tylko w sytuacji, gdy juz trafilo sie na buga w poprawianym quescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegac z wcisnietym Alt i patrzec, co sie pokazuje ;) Trofea z tego co pamietam nie znikaja.

 

@TrueVanDal - zaczynac gre od poczatku trzeba bylo tylko w sytuacji, gdy juz trafilo sie na buga w poprawianym quescie.

teraz to po ptokach bo jestem w IV akcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dzisiaj demko. Bez AA mam 85Hz na monitorze, a z załączonym AAx4 przełącza się na 60Hz, OCB? :blink:

Stery 169.25/Vista

Spróbuj ustawić w programie Reforce odświeżanie i zobacz czy się zmieni po przełączeniu na AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Natrafiłem na taki problem. Kiedy chcę wczytać grę wywala mi błąd: "Błąd pliku z zapisanym stanem gry lub plik uszkodzony". Niektóre sejwy działają (chyba tylko autozapis, ale nie jestem pewien). Wcześniej tego nie miałem, problem pojawił się wczoraj. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nieaktualny, rozwiazanie samo wpadlo do glowy ;)

 

Chodzilo mianowicie o...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ostatnia sefira pojawila sie w plecaku po rozmowie z Raymondem, w wyjatkowych jednak okolicznosciach zniknela.

Po jakims czasie, w trakcie przeniesienia sie na Bagna i rozmowie z detektywem po raz drugi pojawila sie na nowo w plecaku.

Takim oto wlasnie sposobem znalazlem sie w akcie III :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu patcha czas zapisu diametralnie sie zmniejszyl! Teraz nie zwracam nawet uwagi na zapis gry. Dodane takze opcje szybkie zapisu i szybkiego load'u. Jezeli chodzi o loadingi to podczas pierwszego uruchomienia gry moj sejv wczytuje sie calkiem dlugo, jednak juz podczas rozgrywki lokacje itd wczytuja sie jzu znacznie szybciej niz poprzednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...