Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

A to przepraszam - miła niespodzianka.

Wydawało mi się oczywiste, że nieważne w jakim kraju robi się grę - w pierwszej kolejności ważne jest, żeby zrozumieli ją opaśli jankesi.

 

Tak było, bo to wymóg, żeby gra mogła zaistnieć. Pamiętam, że pierwsze filmiki z gameplay'u były właśnie w angielskiej wersji językowej, ale polska wersja oczywiście jest i jest w dodatku lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Wiesiek ma "ukrytego" PhysX'a :-D

 

U mnie bez takich problemów, gra spatchowana do granic możliwości? Może pokombinuj w ustawieniach panelu Nv. Suwaczki na jakość itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam edycje rozszezona i wgralem teraz patch 1.5 aby bez plytki gra chodzila. Wczesniej mialem wymuszone w panelu nvidii wszystkie wygladzania itd. Teraz juz default. Co do wlosow to np. wlosy Abigail dziwnie 'podskakuja', a broda Wielebnego probuje wyleciec na orbite (koncowka jest skierowana w gore). Pozniej podesle screeny jak zrobie.

 

Edit: Teraz zaobserwowalem jeszcze ze podczas gry w kosci przy wybieraniu kosci do powtornego rzucenia podswietlaja sie stopniowo, tzn. co ~1s nastepuje nasilenie podswietlenia, zamiast plynnego przejscia :/ To chyba wina sterownikow.

 

EDIT: Usunalem antywirusa od M$ i przeinstalowalem gre z prawami administratora. Teraz juz jest nie co lepiej, choc czasami zdarza sie komus lekko podskakujaca broda. Co dziwne te problemy najczesciej wystepuja po dluzszym czasie grania.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z taktowaniem GPU w wiedźminie. Mam GTX470 i po odpaleniu gry taktowanie zmniejsza się na 400Mhz... co znaczenie spowalnia fpsy, co więcej po zamknięciu gry taktowanie nie podnosi się powyżej tych 400Mhz na gpu... Czy ktoś miał podobny problem?

 

Pamięć działa na...162 Mhz

 

A Win 7 64 stery 270.61 gra 1.5

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W sterach sobie ustaw "Prefer maximum performance" w ustawieniach 3D. Włącza ci się low power 3D z jakiegoś powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wyszedł Wiedźmin 2, ale niektórzy chyba z chęcią zaliczyliby również pierwszą część, a ta obecnie jest w promocji na GOG.com za całe 4.99$ (~ 13,5 ziko po dzisiejszym kursie) w wersji Enhanced Edition: Director's Cut. Nie wiem czym się różni od wersji oryginalnej, ale zakładam, że ma raczej coś ekstra.

 

Witcher: Enhanced Edition, The - GOG.com

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wyszedł Wiedźmin 2, ale niektórzy chyba z chęcią zaliczyliby również pierwszą część, a ta obecnie jest w promocji na GOG.com za całe 4.99$ (~ 13,5 ziko po dzisiejszym kursie) w wersji Enhanced Edition: Director's Cut. Nie wiem czym się różni od wersji oryginalnej, ale zakładam, że ma raczej coś ekstra.

 

Witcher: Enhanced Edition, The - GOG.com

 

Enhanced to wiadomo, a Director's Cut znaczy, że gra jest bez cenzury (w Stanach była ocenzurowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście są w patchu. Dzięki.

TomaszPaweł - no ja właśnie też mam pierwsze oznaki.

Planuje zagrać drugi raz w dwójke ale z stanami z gry z 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2007 o 08:11, spicum napisał(a):

Poszukaj w okolicach walajacych sie tam cial (nie szczatkow) w nocy (im wiecej cial tym lepiej 🙂 )

 

W sumie dobre pytanie co mozna zrobic z nadwyzkami wilczych skor, klow wampirow czy czaszek "zielonych psow" i pewnie innych.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W sumie znalazlem zbyt tylko na 1 extra skore wilka - u driady 🙂 Ale z jakim efektem B-)

Siema. Te skóry z wilka to u Kalksteina w wieży można sprzedać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...