Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość molimo

kucyk a demko skąd pobierałeś ? ja jadę caly czas z yahoo bo mam max transfer

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Sp 1 czy 2 nie ma znaczenia. Musiliście coś źle pociagnąć ;)

 

Wyraźnie kreuje się nowy hit tego roku. Prócz świetnej gry otrzymaliśmy nowy, bardzo wymagający benchmark dla naszych kart graficznych ;) He, ciekawe kiedy wyjdzie pełna wersja gry i ile bedzie kosztowała <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sp 1 czy 2 nie ma znaczenia. Musiliście coś źle pociagnąć ;)

1581986[/snapback]

pewnie haczyli zębami :D :wink:

 

5

Wyraźnie kreuje się nowy hit tego roku. Prócz świetnej gry otrzymaliśmy nowy, bardzo wymagający benchmark dla naszych kart graficznych ;) He, ciekawe kiedy wyjdzie pełna wersja gry i ile bedzie kosztowała  <_<

1581986[/snapback]

full "october 2005"

pewnie ze 149 będzie kosztowała B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie haczyli zębami

A co znasz się na tym ? :-P :wink:

 

z ich ftp

 

Mógłbyś podać adres tego ftp'a?

 

full "october 2005"

pewnie ze 149 będzie kosztowała

Oby tylko wyszła w tym roku, a nie przekombinowali jak jest w zwyczaju na połowę 2006

Edytowane przez Buck Tuddrussel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie troche zawiodlem, wiecej siedzialem w opcjach niz gralem =\ .

ale musze przyznac, ze klimat swietny. pod koniec gdy schodzi sie z ostatniej drabinki to nie powiem, troche sie wystraszylem.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pograłem :=) i powiem coś niesamowitego jak to wszyskto lata :) i ten klimat ehh. No i grafika coś al'a d3 tylko ładniejsza :=). HIT bankowy. Tylko chodzi średnio :) tzn na tym co mi autodetect ustawił setup chodzi płynniutko, ale jak wszystko na max ustawiłem oprócz ( AA wyłączone ) to się grało nieprzyjemnie. Podaje dwa skriny z tymi ustawieniami "Autodetect"

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

P.S. co do ustawień physic itd to były na medium i wszystko tam ON. Podkreślam przy tym się grało wyśmienice. Tylko sof shadow wypadałoby ON włączyć bo są wtedy pikne cienie. Co nie zmienia faktu, że czeka nas zabawa z configiem bo można pewnie więcej wycisnąć. Aha i nawjażniejsze mam kartę ustawioną 12p/6v bo czekam na drugą. :) więc myśle, że będzie lepiej.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem, pogralem i musze stwierdzic ze na moim sprzecie (wykrecony ile sie da) gra sie na 75% detali i 800x600 tak sobie!! Ta gra wymaga jak dla mnie dalszej optymalizacji bo tak nie moze byc!! Na nic swietny klimat jak predkosc spada podczas strzelanin do ok 20fps i wtedy trudno w cokolwiek wycelowac :angry: !! Mam nadzieje ze poprawia te bledy lub nowe stery cos poradza bo narazie nie jestem powalony na kolana przez grafike wlasnie za jej predkosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem, pogralem i musze stwierdzic ze na moim sprzecie (wykrecony ile sie da) gra sie na 75% detali i 800x600 tak sobie!! Ta gra wymaga jak dla mnie dalszej optymalizacji bo tak nie moze byc!! Na nic swietny klimat jak predkosc spada podczas strzelanin do ok 20fps i wtedy trudno w cokolwiek wycelowac :angry: !! Mam nadzieje ze poprawia te bledy lub nowe stery cos poradza bo narazie nie jestem powalony na kolana przez grafike wlasnie za jej predkosc...

1582075[/snapback]

no niestety, 8 potoków przestaje wystarczać do takiej grafiki i nic na to nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

ja w końcu se pograłem i to jest BOMBA !! lepsze od HL2 i napewno lepsze od Doom3. kolejna gra ktora mnie przyciągnela po Far Cry :) u mnie chodzi 1024x768 wszystko on (chyba oprócz sof shadow) i na medium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to co w podpisie i w 800x600 chodzi zajebiscie !!! Wszystko na maxa soft shadows on bez aa i AFx2 . Aczkolwiek na poczatku doczytuje te 768mb ram troszke za mało , ale gra sie spoko . Gra miazdzy !!!!! wszystko co dotej pory wyszło. Jestem fanatykiem Hl2 a zwłaszcza cs`a ale to jest tak jakby next gen gry :).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mówiłem te "bzdury"

co z tego, że po wyłączeniu softshadows tam gdzie miałem 30 klatek pojawiło się 35, jak tam gdzie było 25 dalej zostało 25  :blink:

coś z silnikiem gry jest nie tak chyba, poprostu przesadzili w niektórych momentach z grafą według mnie i dlatego to nie wyrabia

może do ukazania się pełnej wersjii wprowadzą dodatkowe optymalizacje

boshee

co ty masz w tray'u, co ty masz za dysk?

mam giga ramu i gra ma tylko jeden moment w którym zacina się na 0,5sek i wcale nie widzę, aby dysk jakoś mocno się męczył

po za tym cały czas gra chodzi super

może czas zmienić dysk  <_<

1581899[/snapback]

primo :ciekawe rzeczy wypisujesz a dysk mam wd 120 z 8 mb caschu, nie wiem co tam za dysk ty masz ale wszyscy po kolei co kwilke pograli pisza ze gierka raczej wymaga cos powyzej 1 gb ram tzn swap z dysku jest konieczny,

secundo: a gdzie ja napisalem ze mam z powodu doczytywania czegos z dysku jakies zacinki itd ? Napisalem tylko ze wyraznie slysze ze czegos tam biedak poszukuje na dysku ( niestety w trayu duzo siedzi :( Doczytywanko pewnie jest bo lata sobie po partycjach, swap na c: a giera na g: :P

ps. mam calego kompa na biurku a dysk jakies 30 centymetrow od glowy wiec wszo dokladnie slysze :P

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale fart,ze dokupilem ramu,chodz jestem troche wstrzasniety tym,ze na 768 juz 2 gry dogrywaly [teraz juz 3](wczesniej hamsko przekomywalem ludzi, ze tyle wystarczy :( ) ,wiec sie wqrzylem i dokupilem 512.Teraz chyba wystarczy ?? Czy tez nie ?? :|

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starczy pewnie, zalezy tez od tego co tam masz uruchomione w systemie, jak napisal nierealny gierka zrzera okolo 850 mb wiec dla systemu zostaje 174 mb jak masz 1024 ale widze ze masz 1310 ?

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie, miesiac netu nie mialem. Co do gry to jestem przerazony tym co piszecie , w najblizszym czasie chce wymienic gf4 na 6600gt i po co ?! chyba tylko po to zeby zaczac zbierac na 6800gt, bo jak tak dalej pojdzie z grami to bez niego sie nie obejdzie!! :(. Jak marudzicie ze na athlonie 64 +1GB ramu +6600gt tnie i spada do 20klatek to co u mnie bedzie?? a kasy na nowego kompa nie ma, wszystko bym musial wymieniac!!! porazka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie, miesiac netu nie mialem. Co do gry to jestem przerazony tym co piszecie , w najblizszym czasie chce wymienic gf4 na 6600gt i po co ?! chyba tylko po to zeby zaczac zbierac na 6800gt, bo jak tak dalej pojdzie z grami to bez niego sie nie obejdzie!! :(. Jak marudzicie ze na athlonie 64 +1GB ramu +6600gt tnie i spada do 20klatek to co u mnie bedzie?? a kasy na nowego kompa nie ma, wszystko bym musial wymieniac!!! porazka!!!

1582129[/snapback]

 

Dokładnie, gra jest bardzo nierówna. Raz jest 140fps w zamkniętym pomieszczeniu a na większych przestrzeniach potrafi spaść poniżej 30. Wymagania ma ogromne, ale jak nie ma człowiek odpowiedniego sprzętu to też sobie pogra tylko bez graficznych bajerasów. No, ale takie [ciach!]ły to przecież wszyscy wiedzą i nie spodziewają się chyba cudów.

O.k więc moje zdanie na temat tego dema. Bardzo ładnie to wszystko wygląda od strony graficznej (no tak a co można innego napisać), większość efektów już była we wcześniejszych grach, mam wrażenie jakby był to zlepek najciekawszych i najładniej prezentujących się efektów znanych z innych tytułów, plus kilka nowych upiększaczy. Odblaski i odbicia z far :cry: światła i cienie z doom'a przyprawione wolumetryką, woda... hmm całkiem nowa choć nie zachwyca wyglądem lecz raczy gracza nowatorskim podejściem do jej fizyki.

Tia... co tu jeszcze... no może jeszcze bardzo rozbudowany system cząsteczkowy, też powszechnie stosowany w innych grach znany z Max'a Payne'a. Teksturki bardzo ładne nawet na "maximum" ;-) .

No cóż, w czasach gdy wychodzi znikoma ilość naprawdę dobrych gier takie perełki się docenia ze wzmożoną siłą.

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Z pomocą w ssaniu przyjdzie tiscali

 

http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=9493

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim sprzecie nie da sie grac ustawienia auto tzn wszystko na medium 1024 rodzielczosc max fps14

Mam zamiar kupic atlona 64 3000+ ale nie wiem jaki socket wybrac plyty i do tego radka x800

Edytowane przez IRAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę ściągać i zabieram się za oblookanie...wasze wypowiedzi dotyczące wymagań nie nastrajają optymizmem ale takie już czasy mamy...niedługo nawet OS będzie 1 GB ramu chciał...

 

Kolejny argument na upgrade kompa :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

Rzeczywiscie ta gra to piękność. KOjarzy mi się z HALF LIFE 2 i RIDDICKIEM.

Szkoda ze 512 ram to za mało. Ale jakoś dałem rady. Gralem wszystko na HIGH, AA4 , ANIZO TRILINEAR. Teraz tylko dokupić ramik i będzie hulać. FAjna, fajna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem gierke na moim kompie, ktory jest w 'remoncie'. ;] (troche czesci moich, reszta pozyczona ogolnie 0% optymalizacji ;] ).

Konfig: duron 2ghz (12x166), 2x256, 9550 400/500

Na poczatku wszystko ustawilem na low... chodzi bardzo dobrze, zero przyciec. ;]

Gdy tylko zwiekszylem rozmia tekstur na medium zaczelo sie dogrywac (512mb wiec wystarcza tylko na low).

Mysle, ze posiadacze 9550 dadza rade spokojnie pograc, grafa na medium + kilka opcji nie wyglada tragicznie, wiec nie ma co narzekac. Jedynie zapodac 768mb ram.

 

Co do gierki to fajna, demko bardzo przypomina lokacje z hl2.

Al jak juz pisali koledzy bardzo fajne nawet na 'najglupszym' poziomie (np. wrogowie moga sie czolgac, potrafia 'zajsc' gracza).

 

Ogolnie gierka na +, zadnych REWOLUCJI, grajac w nia napewno mile spedzimy czas. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...