Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

o czym ty czlowieku tutaj do nas rozmawiasz

:lol:

1800pkt?????? to musial bys miec ok 5000pkt, nie mowie o wyniku yotomeczka bo ta so wysrubowane rekordy na extremalnie kreconych kartach i procach. Wiec nie pierd..... glupot Pozatym nawet gdybys zrobil te 5000pkt  to 1800pkt w 3D2005 to jest ogrom wydajnosci, ale pewnie Ty twierdzsz inaczej  :lol:

 

znowu LOL 40+ fps w 1024 z AAx4 na karcie 6600GT w FEAR buahahhahahaha kolejny bajkopisarz

---------------------------------------------------------------------------------

cholera po co inwestowalem w x800XTPE moglem kupic 6600GT - moj blad

1601709[/snapback]

 

Jordi, zostawmy his'a z jego majakami- prawie 2000pkt roznicy w 3dm2k5 to tak ze dwie klasy kart... przepasc, a on pisze 'mala roznica' :lol: Kazde 200-300pkt wiecej to sukces w tak wymagajacym benchu jak 3dm2k5, ale widac koles mlody jeszcze i zycia nie zna :lol:.

 

his- moze zapodasz jakies wyniki z bencha w fear- z checia zobacze te twoje 40fps avg + 1024@high + aa.

 

Tak jak to Jordi napisal- zawsze znajdzie sie jakis zakompleksiony bajkopisarz :lol:

1601724[/snapback]

pieprzycie tak ziomusie bo obaj macie X800 i tyle, a zakompleksiony mozes byc co najwyżej tY (mania wyzszości)

no i uważaj sobie ze słowami, nikogo tu nie obrażam więc daruj sobie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu dalej 'ciagnac' tego o/t i 'dyskusji' z toba, ale jako, ze forum ma tez pelnic role edukacyjna to ci napisze na zakonczenie tylko tyle: miedzy 5000pkt a 7000pkt w marku05 zawieraja sie karty: x800xl, x800xt, 6800GT, 6800ultra- kazda z nich o niebo wydajniejsza od 6600gt, a jednak do tych 7000pkt nawet sie nie zblizy. 2k pkt to przepasc ale tak jak pisalem wczesniej- bajkopisarz jestes (ciagle czekam na twoje wyniki z orba i bencha w fear :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzecie (podkrecone ja kw podpisie) bez AA i z AFx4 (oraz jakies tam dwie opcje na medium reszta na prawie full (bo cos tam nie chce sie wlaczyc na bardzo wysokie - tekstury chyba) momentami spada do 20fps, a srednoi to ledwo 40. . a z AAx4 to 20fps to max (nie mowie o staniu przed sciana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze HiS gra w 1024x768 AAx4 i wszytskie detale na LOW??? :lol: :lol:

widzicie? tego nie przewidzieliscie!! a jest taka opcja :blink:

 

a tak na serio to tez NIE WIERZE..ja gram w 1024x768 z wszystkim na maxa AAx4 AFx8 bez soft shadows i tekstury na medium i nie raz bylo widac ze karta sie poci..nie wiem ile bylo fpsow ale napewno ok 25...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzecie (podkrecone ja kw podpisie) bez AA i z AFx4 (oraz jakies tam dwie opcje na medium reszta na prawie full (bo cos tam nie chce sie wlaczyc na bardzo wysokie - tekstury chyba) momentami spada do 20fps, a srednoi to ledwo 40. . a z AAx4 to 20fps to max (nie mowie o staniu przed sciana)

1601916[/snapback]

Zybex troszq to dziwne bo ja mam wszystko na max (tez z AFx4 i bez FSAA) a mam sprzet zblizony do Twojego (tylko wiecej ram) i mi sie utrzymuje tak miedzy 25 a 40 praktycznie caly czas.Wyjatek stanowi obszar gdzie jest woda,gdzie spadnie do ok 20 a tak to jest caly czas tak jak mowie.Ustaw w biosie AGP Size na wiecej,moze to cos da,a moze masz cos w tle ?? Po kombinuj bo nie powinienes miec tylu spadkow.Wogole to miej stery 77.77.A moze gra nie lubi Intela w co szczerze smiem watpic,pobaw sie jak Ci sie chce bo to powinno odniesc skutek :) Pozdro Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zybex troszq to dziwne bo ja mam wszystko na max (tez z AFx4 i bez FSAA) a mam sprzet zblizony do Twojego (tylko wiecej ram) i mi sie utrzymuje tak miedzy 25 a 40 praktycznie caly czas.Wyjatek stanowi obszar gdzie jest woda,gdzie spadnie do ok 20 a tak to jest caly czas tak jak mowie.Ustaw w biosie AGP Size na wiecej,moze to cos da,a moze masz cos w tle ?? Po kombinuj bo nie powinienes miec tylu spadkow.Wogole to miej stery 77.77.A moze gra nie lubi Intela w co szczerze smiem watpic,pobaw sie jak Ci sie chce bo to powinno odniesc skutek :) Pozdro

1602022[/snapback]

Wlasnie myslalem o tym miejscu z woda. AGP size mam na 256, stery to 4 siodemiki. Bywa, ze i jest 60 -70, ale przewaznie to ok 30fps. Srednia z gry mierzona frapsem i wyliczona exelem to 33fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrobilem testy na 1.5gb ramu

 

all maximum z opcji tylko SS off i AFx2 .. 1024

na moim configu spokojnie buja .. w zadymach min. 35fps .. srednio 40-60

 

edit:

poprawka.. mialem ustawione w sterach high performance bo ostatnim 3dmarkowniu..

po ustawieniu na Quality (swoja droga duzej roznicy nie ma) fps potrafia spasc do minimalnie 25-30. .. nie mniej tylko naprawde w krytycznych miejscach ... sredni fps nadal w okolicach 40-60 fps .. da sie grac ;]

 

nigdy nie przepadalem za nV i nadal jestem zwolennikiem Ati .. ale jak widac da sie grac na tych 6600 .. jak ktos ma wersje GT mocniej podkrecona niz moja 6600 zapewne moze sobie lepiej pofikac ...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrobilem testy na 1.5gb ramu

 

all maximum z opcji tylko SS off i AFx2 .. 1024

na moim configu spokojnie buja .. w zadymach min. 35fps .. srednio 40-60

 

edit:

poprawka.. mialem ustawione w sterach high performance bo ostatnim 3dmarkowniu..

po ustawieniu na Quality (swoja droga duzej roznicy nie ma) fps potrafia spasc do minimalnie 25-30. .. nie mniej tylko naprawde w krytycznych miejscach ... sredni fps nadal w okolicach 40-60 fps .. da sie grac ;]

 

nigdy nie przepadalem za nV i nadal jestem zwolennikiem Ati .. ale jak widac da sie grac na tych 6600 .. jak ktos ma wersje GT mocniej podkrecona niz moja 6600 zapewne moze sobie lepiej pofikac ...

1603496[/snapback]

Uzyj frapsa z logowaniem liczby klatek co sekunda do pliku. Bo takie na oko to nic nie warte pomiary. Potem rzuc do exela i wyciagnij srednia. I najlepiej zrob wykres jescze, by miec poglad jak rozkldaly sie klatki (jak sie ma min do maks oraz jakich bedzie najwiecej). Ja tka zrobilem i po wykreceniu sprzetu (proc na 3.4GHz grafa (6800 12 potokow) 380/410) mialem srednia 37fps, ale najwiecej bylo klatek z przedzialu 23-27fps (jakies 70%), spadki notowane nawet do 15fps, a byly miejsca pow 40fps (nawet 150fps). Ustawienia to poza teksturami na medium, wylaczonymi SS i wylaczonym AA z AFx4 oraz swiatla na medium reszta high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj frapsa z logowaniem liczby klatek co sekunda do pliku. Bo takie na oko to nic nie warte pomiary. Potem rzuc do exela i wyciagnij srednia. I najlepiej zrob wykres jescze, by miec poglad jak rozkldaly sie klatki  (jak sie ma min do maks oraz jakich bedzie najwiecej). Ja tka zrobilem i po wykreceniu sprzetu (proc na 3.4GHz grafa (6800 12 potokow) 380/410) mialem srednia 37fps, ale najwiecej bylo klatek z przedzialu 23-27fps (jakies 70%), spadki notowane nawet do 15fps, a byly miejsca pow 40fps (nawet 150fps). Ustawienia to poza teksturami na medium, wylaczonymi SS i wylaczonym AA z AFx4 oraz swiatla na medium reszta high.

1603585[/snapback]

a jest jakeis demo w Fear? bo jak mam se tak po prostu grac to miarodajne to nie bedzie .. pozatym moge przeciez chodzic z głowa w podlodze i miec wiecej FPS ..

 

zreszta ja nikomu nic nie che udowadniac na sile czy cos ..

na 512 dalo sie u mnie grac plynnie w medium .. na 1gb w maximum bylo lepiej ale nadal doczytyki .. na 1.5gb juz nie doczytuje .. klatki spadaja najwyzej z winy grafy..

 

edit...

-----------------------------------------------------------

zrobilem to z frapesm co chciales...

opcje ustaiwone na Computer maximum, Grafika HIGH 1024

dane z pliku FEARSPDemo 2005-08-20 15-16-06-87 fps.csv

105s od momentu pojawienia sie w tunelu gdzie jest dziewczynka, wejscie do góry po drabinie, nawalanie sie w pierwszym pomieszczeniu z gosciami przejscie do nastepnego pomieszczenia i stop

razem 4042klatek

38,13207547 fps sredni

 

dane z pliku FEARSPDemo 2005-08-20 15-16-06-87 minmaxavg.csv

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg  4061,    105422,  20, 185, 38.521
--------------------------------------------------------------

 

 

 

drugi test ..

to samo przejscie :) tlyko ze szybciej dalem rade tym razem (67s) ;]

COmputer Maximum, grafika maximum 1024

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg  2154,     66559,  19,  61, 32.362

wydaje mi sie to przyzwoity wynik jak na karte za 500zl 8x1, 128bit i 3vp

 

of coz zmienialme za kazdym razem AA=OFF AFx2 tak jak mowilem wczesniej .. i SS=off

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemem tu nie jest 6600GT( wydaje mi się, że tak można mówić o Diamondzie z gddr3 ). Chaos pokazał, że śmga i nie mam w to wątpliwości :P tak samo jak innym. Chodzi o to, że na sprzęcie wyższej klasy jest to samo ( może kilka fps więcej ) :(( i to mnie martwi... powinnno to znacznie lepiej chodzić na kartach z wyższej półki, przynajmniej tak mi się wydaje :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to demko wykrywa wadliwe potoki :lol: Wpadlem na genialny pomysl by jednak grac we wszystko co sie da na 16 potokach mimo ze mam male arty w smarkach. Jednak jesli w danym tytule nie ma artefaktow to czemu marnowac moc karty ;) Sciagam jeszcze raz FEAR i potestuje zaraz czy smiga na 16 potokach.

 

Z tym demkiem to dobry pomysl, na poprzednich stronach ktos podawal linka do artykulu z opisanymi wszystkimi opcjami w grze, byl tam tez wykaz wszystkich komend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej :lol: ale masz fajnie ja też bym tak chciał ale mnie nie stać na następny 1g Przydał by się niekoniecznie tylko do F.E.A.R :) Gra mi śmiga super tylko te doczytki hdd mnie denerwują  :huh:

1610820[/snapback]

ja mialem tak tylko dziś do testów :) ale i tak sobie kupie 1GB dodatkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.. ostatnio z nudów odpaliłem jeszcze raz Demo FEAR tylko że na dentkach 77.77. No i jestem w szoku... ustawienia takie jak sam gra mi włączyła.. tylko że roździałke na 800x600 trza było istawić ręcznie.. odpalam a tu szok.. chodzi płynnie...

Oczywiście od czasu do czasu mam doczyty jak przechodze z jednej lokacji do 2... ale wreszcie jest normalna gra... Znikneły problemy z błędami graficznymi itd... Czyli ludzie na GF4 :D Można grać heheheh ... Szczeże strasznie mnie to podbudowało.. jednak programiści nie olali sobie naszych kochanych GF4 jak to zrobili panowie od Batelfilda. :D ehhe

 

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie czy widzial ktos wczoraj "Bulionerow" ?

Nigdy tego nie ogladam ale siedzialem przy kawce i wlaczylem TV.

Akurat lecial odcinek jak synek otwieral internet caffe chyba i testowali jakies gry FPP.

Albo mi sie wydawalo albo grali wlasnie w F.E.A.R. albo w Riddicka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie czy widzial ktos wczoraj "Bulionerow" ?

Nigdy tego nie ogladam ale siedzialem przy kawce i wlaczylem TV.

Akurat lecial odcinek jak synek otwieral internet caffe chyba i testowali jakies gry FPP.

Albo mi sie wydawalo albo grali wlasnie w F.E.A.R. albo w Riddicka ?

1614656[/snapback]

widzialem ta akcje jednym okiem w TV jak dzieciaki grały w gre, ale co to za gra byla to sie zupelnie nie przypatrzyłem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie czy widzial ktos wczoraj "Bulionerow" ?

Nigdy tego nie ogladam ale siedzialem przy kawce i wlaczylem TV.

Akurat lecial odcinek jak synek otwieral internet caffe chyba i testowali jakies gry FPP.

Albo mi sie wydawalo albo grali wlasnie w F.E.A.R. albo w Riddicka ?

Jakis dziwny dzien, bo wczoraj bylem u matki i wlasnie tv bylo na tym wlaczone. Byl FEAR i Swat4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.Gdy ustawię wszystko na max przy 1280x960 to fps spada poniżej 20 średnio 30-40, dysk mieli non-stop wina karty czy ilości ram, może jedno i drugie?Sprawdzałem na demo sing.A-64 3200,1 Gi ram,x850xt pe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...