Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

ok gralem dzisiaj dlugo...bo nie moglem sie oderwac !!

 

pojechali te gre maksymalnie, a ja wlaczylem gram gram, musze konczyc ale nie moge, bo gra sie mega przyjemnie tak jak pochłania kubek z kfc !!!

 

taka zadyma ze ja pier....!! na hard gra sie idealnie

 

wymagania duze ale od tego jest x800xl !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na poczatku ale schizka jest niezla.

Co jakis czas jakas mara przechodzi za drzwiami to sie jakas twarz pokaze.

Nie wiem czy pozniej to nie bedzie juz monotonne ale narazie buduje wypas klimat.

Co do smigania gry to nie jest zle bo na 1024x768 prawie wsio na max, tekstury na medium i volumetric Light off chodzi znosnie tylko te doczyty sa po prostu okropne.

SWAP jet tak nagminny, ze odbiera przyjemnosc z gry.

Dziwne to bo jakosc tekstur gorsza niz w HL2, a efekty oswietlenia moga konkurowac jedynie z FC bo z D3 to nie ma porownania.

Coz, takie dzisiejsze standardy. Po co optymalizowac skoro jest sprzet do tego - wystarczy dokupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na płycie z grą w katalogu support jest  instalka z kodekami do dźwięku

mi pomogłą, wcześniej wcale go nie miałem mimo iż w demie było wszystko ok  :huh:

1707499[/snapback]

potwierdzam.. to samo . .w demie all cool w fullu nie bylo dzwieku .. stery z katalogu z grą pomogły ..

 

a co do gry to demo mnie nastawiło pozytywnie...

w sumie gra ma pare fajnych nowosci .. ale wyszlo z tego cos takiego ze nie chce mi sie nawet skonczyc ...

ciagle to samo .. nuda. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem,ze np jesli chodzi o sprzet to to forum goruje ze sprzetem jesli by porownac inne fora z roznych krajow to my jestesmy w czolowce,wiec porpostu te wymagania ssa za duze a nie sprzet za slaby,jednak na Gf6600gt gra chodzi o 100% plynniej niz na x700pro co mnie troche zdolowalo bo myslalem,ze to sa porownywalne wydajnosciowo karty,ale niestety sie mylilem bo tu mam wszystko na max w 1024 ez SS i FSAA a tam to gralem w 800x600 i jeszcze chyba z 4 rzeczy na medium.Ehh.Ale i tak wole radki,dla zasady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem,ze np jesli chodzi o sprzet to to forum goruje ze sprzetem jesli by porownac inne fora z roznych krajow to my jestesmy w czolowce,wiec porpostu te wymagania ssa za duze a nie sprzet za slaby,jednak na Gf6600gt gra chodzi o 100% plynniej niz na x700pro co mnie troche zdolowalo bo myslalem,ze to sa porownywalne wydajnosciowo karty,ale niestety sie mylilem bo tu mam wszystko na max w 1024 ez SS i FSAA a tam to gralem w 800x600 i jeszcze chyba z 4 rzeczy na medium.Ehh.Ale i tak wole radki,dla zasady :P

1708211[/snapback]

ale zmieniasz grafiki najpierw 6800 potem x700 a teraz 6600gt , no wiem że chodzi o freezy , ale odrazu było przejść na 6600gt bo po podkreceniu to jest niezła karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego filmiku na plytce z Fearem ktory wazy bodajrze z 1GB ... jest to format .bik blink (jakos tak). Moje pytanie brzmi czy jest jakis player w ktorym bede mogl przesuwac ten filmik do przodu. Wyglada na to ze trwa dosc dlugo a ja nie mam jak siasc do tego raz a porzadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze F.E.A.R. zostajesz zamknięty w kompleksie biurowym pełnym zabójców, po którym krąży nadnaturalna groza śledząca każdy twój krok. Jeśli chcesz ujść z życiem, musisz zaufać swoim instynktom i zręczności.

 

F.E.A.R. przedstawia losy oddziału First Encounter Assault Recon, elitarnej jednostki wyszkolonej do sprzątania bałaganu, którego przyczyny leżą poza naszą zdolnością pojmowania. Jesteś znakomicie wyszkolonym żołnierzem, mającym pełny dostęp do bogatego arsenału (obejmującego pewne supernowoczesne cacka, od których mózg się gotuje). Ponadto masz upoważnienie do użycia wszelkich środków niezbędnych do powstrzymania wroga.

 

Jedyną wadą twojej sytuacji jest to, że o swoim przeciwniku wiesz naprawdę niewiele poza tym, że zabija on z nadzwyczajnym kunsztem. Wygląda na to, że Fettel, szurnięty dowódca, wywołał bunt, likwidując swoich nadzorców, i zajął tajny obiekt przy pomocy klonów o kontrolowanych umysłach. Jego zamiary pozostają tajemnicą, a metody są ekstremalne. I tu wkracza do akcji F.E.A.R. Chociaż spędziłeś niewiele czasu na wykonywaniu misji z resztą oddziału, będziesz musiał dotrzeć na miejsce i rozwiązać tę sytuację. Twoi koledzy nie mają wielkiego zaufania do twego doświadczenia, jednak przynajmniej jeden z nich uważa, że podołasz tej robocie. Musisz teraz dowieść, że się nie myli.

 

jak grałeś w demo to nie trzeba nic dodawać i możesz zapomnieć o jakiś fajnych otwartych lokacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzcie mi tylko rąbka tajemnicy z tymi glosami roznymi.

Od poczatku cos do mnie przemawia (tu sie urodziles - glos jakiegos faceta polszeptem.....gdzie go zabieracie ? - krzyk malutkiej dziewczynki, itp.)

Jezeli zdradzenie tego mialoby rozwiazac cala fabule albo jej korzen to prosze nie mnie ostrzec abym nie szukal wyjasnienia.

Po prostu mnie to strasznie ciekawi, a nie mam czasu nawet w ta gre pograc :/

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chyba już przy końcu i......jestem troszke zawiedziony abyt małą ilościa horroru w tej grze..myslalem ze prawie co otwarcie drzwi bede srał ze strachu a tu [gluteus maximus]..jest pare motywów fajnych ale nie to co oczekiwałem (widac ze w demku po prostu troszke oszukali i do 1 levela "napakowali strachu" z pół fulla

 

i jeszcze jedno: dlaczego DO JASNEJ CIASNEJ nasz bohater to niemowa?? no kurde nie rozumiem tworcow..przeciez ktory to juz raz z kolei..doom 3 - niemowa, quake 4 - niemowa, BIA - niemowa , HL2(chyba nie pamietam dokladnie) - niemowa...nosz kurcze co sie dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszyscy wiemy co to clonedvd etc. ale kto jest chętny by wytłumaczyć mi dlaczego FULL działa ok. 30% wolniej niż demo MP? Ustawienia te same, jakość tekstur na ścianach identyczna. Czy te ok. 30% zjada AI? Coś mi się wierzyć nie chce. Ale jaki inni można podać powód??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszyscy wiemy co to clonedvd etc. ale kto jest chętny by wytłumaczyć mi dlaczego FULL działa ok. 30% wolniej niż demo MP? Ustawienia te same, jakość tekstur na ścianach identyczna. Czy te ok. 30% zjada AI? Coś mi się wierzyć nie chce. Ale jaki inni można podać powód??

1708959[/snapback]

30% to i tak malo, przypomnij sobie np benchmarki z UT, Flyby i botmatch, srednio 2x nizsze w botmatch. Tworcy FEAR'a chwala sie ze maja najlepsze A.I przeciwnikow, to i procka musi to troche zajac :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika ...FEAR już jutro w MM w cenie 69 pln

Prawda czy fake?

Wczoraj byłem w MM i pytałem się o FEARa i odpowiedzieli że będzie na dniach, ale ta cena aż zaskakująca :o

 

Tak czy siak pora zakładać ligę tweakową :twisted2:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy.

Kto mnie uraczy savem zaraz po tym jak sie wyskakuje przez okno i odpala sie wstawka gdzie ta dziewczynka idzie i wszystko wokol niej wybucha.

My musimy uciekac w przeciwna strone i sila wybuchu wywala nas przez okno.

Wlacza sie kolejny poziom.

Gra mi wywala blad w tym momencie.

Czyli zaraz po tym potrzebuje save.

Jezeli ktos na autosave`y to jest to INTERVAL 03- ESCALATION.

Bedzie ktos taki mily ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gierka wymiata :) nawet moja dziewczyna w nia zaczela grac ... pierwszy FPS w jej zyciu ... ale nie o tym chcialem pisac

 

mam problem to chyba drugi etap jest , zabilem tych szybkich przeciwnikow , teraz stoi taki gruby koles i je chipsy ja mam niby cos zrobic ( wylaczyc cos ) tylko nie wiem jak wyjsc z tego levelu moze mi ktos pomoc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ostrzega to pal licho , ale ide i wszystko plynie , a jak wyjde na otwarte przestrzenie tam gdzie wiecej tekstur to tnie niemilosiernie?? Ciekawe jak na gf6600 ze 128 mb ram czy przy max texturach nie tnie ?? Jak dam sobie 1024x768 i wszystko na maxa oprocz aa i af nawet z softshadows i textury na medium to wszystko zasuwa , jak dam nawet na 640x480 i tylko textury na maxa to juz tnie :(. Czy ta gra wogole wykorzystuje kompresje textur?? Co oni sa jacys porypani?? W Q4 spokojnie sie gra na full detalach a tu taki zonk :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...