Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość christie_zabanowany

dobra, mam w rekach pudeleczko nowka sztuka :) (tak, wiem, ze juz wszyscy dawno maja, przeszli i teraz tylko sie wrazeniami dziela.. ;) )

 

mam nadzieje ze bedzie mi sie podobac tak jak wydaje mi sie ze bedzie mi sie podobac :D piekny weekend na granie przede mna :D

 

pytanie na poczatek: jakie stosujecie metody zeby ustawic 1280x1024? znalazlem cos o grzebaniu w settings.cfg, tylko tak?

nie interesuje mnie granie w innej rozdzielczosci. <_<

Edytowane przez christie_zabanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takim hardwarze nie musisz grzebac w cfgach...poprostu odpal gre i ciesz sie lotem :) ps. zaloze sie ze wiekszosc z osob ktorym sie fear nie podobal..ma cieniutkie komputerki..a to naprawde w przypadku feara jest duza strata...fakt moze nie jest to jazda niczym wyscigi w nfs :)

smieszy mnie jak ludzie narzekaja ze same korytarze i wogole ble ble ble - NO LOL LUDZIE - pokazcie mi delta force lub inne wydzialy co po polach biegaja :) poza tym...tu byl opanowany budynek a nie caly kraj - przypominam - idziecie zniszczyc cel ktory znajduje sie praktycznie w 1 budynku :) chyba ze chcielibyscie zeby Paxton ukrywal sie w bunkrach w Iraku :) LOL - normalnie bekowi jestescie :) dla mnie Fear to przyklad tego jak powinien wygladac kazdy fpp - jest piekna grafika ktorej wiekszosc z was niestety nie moze podziwiac - jest niezle AI - naprawde nie sa to glupie skrypty - kolega wyzej pisal cos o niskim AI - chcialbym widziec naprawde na jakim poziomie gral...i jak gra na najwyzszym poziomie i spokojnie przechodzi :) jest zajebisty klimat, mrok, tajemniczosc, psychologia, muzyka -lepszej muzy napisanej pod gre jeszcze nie slyszalem...wiec WTF - o co wam chodzi z tym FEARem...aa juz przypomnialem sobie :D ktos narzekal ze obladowana zbroja z automatami, granatami postac chodzi wolno - nie biegnie caly czas (lol) - wogole ludzie zastanowcie sie co piszecie - grze daje 10/10 -

 

pozdrawia was :D w pelni zadowolony gracz F.e.a.r.

Edytowane przez pinni3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST ! w końcu ktoś to zauwazył . W ogóle kazdy chce zeby były wielkie przestrzenie takie coś jak w Far Cry ale jak by było takie coś to gra nie była by oryginalna tylko kazdy by wtedy nazekał ze zmałpili to z CRy'a.Zresztą zauwazyłem też ze teraz większość patrzy na grafe bo HL2 miał lepszą od FEAR a to siamto , wiec widze ze "Was" nie obchodzi fabuła i inne aspekty a szkoda ,po co się kłóćić kto ma lepsiejszą grafe , bez sensu ....

 

(pisząc Was czy cuś uogólniającego nie miałem namyśli wszystki oczywiście bo nie kazdy tak myśli ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze wiekszosc z osob ktorym sie fear nie podobal..ma cieniutkie komputerki..a to naprawde w przypadku feara jest duza strata

smieszy mnie jak ludzie narzekaja ze same korytarze i wogole ble ble ble - NO LOL LUDZIE - pokazcie mi delta force lub inne wydzialy co po polach biegaja :) poza tym...tu byl opanowany budynek a nie caly kraj - przypominam - idziecie zniszczyc cel ktory znajduje sie praktycznie w 1 budynku :) chyba ze chcielibyscie zeby Paxton ukrywal sie w bunkrach w Iraku :) LOL - normalnie bekowi jestescie :) dla mnie Fear to przyklad tego jak powinien wygladac kazdy fpp - jest piekna grafika ktorej wiekszosc z was niestety nie moze podziwiac - jest niezle AI - naprawde nie sa to glupie skrypty - kolega wyzej pisal cos o niskim AI - chcialbym widziec naprawde na jakim poziomie gral...i jak gra na najwyzszym poziomie i spokojnie przechodzi :)

http://www.tweak.pl/reklama/adclick.php?n=a46beb22

 

Prawdopodobnie piłeś do mnie, moja konfiguracja pozwoliła mi na grę z detalami ustawionymi na HIGH więc nie było dużej straty, a pomimo to grafikę oceniam na przeciętną i nie widzę powodów do wzdychania.

Riddick też rozgrywa się w ograniczonej przestrzeni, a jednak człowieka nie nudzi, więc jak widać, gdy się chce to można zrobić coś ciekawego.

Grałem na trzecim poziomie trudności i to był banał, AI postaci jest niezłe ale co z tego jeśli nie mają okazji tego zaprezentować, a to z tej przyczyny że niepotrzebnie zrobiono zwolnienie czasu.

Skradam się korytarzem, słyszę głosy więc w pomieszczeniu są przeciwnicy, naciskam Ctrl i wyskakuję z za winkla, zanim te niemoty się zorientują to dwóch lub trzech ma już rozwalone czaszki, a w taki stanie ciężko im zaprezentować swoje AI. Naturalnie można Ctrl nie używać, ale skoro aurorzy dali taką możliwość to człowiekowi żal nie skorzystać.

Gdy grałem w demko to byłem pod wrażeniem inteligencji napastników i faktycznie wtedy bardzo spodobał mi się FEAR, ale było to spowodawane faktem że nie wiedziałem o klawiszu Ctrl, więc nigdy go nie użyłem. Niestety grając w pełną wersję poznałem jego właściwości i po skończeniu gry mogę powiedzieć że popsuł on całą zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1724269[/snapback]

Panie Kinio :)

grafika jest cud miod - odpalilem sobie po Fear Cs:s i czulem sie jak w sredniowieczu - chlopaki odwalily naprawde kawal niezlej roboty

nastepna sprawa to slow mo - nie wiem czy wiesz ale to jest Twoja tzw secret weapon - przeciwnicy przegrywaja wlasnie na tym etapie z Toba - bo dla nich jestes za szybki - tak jakby w Matriksie kule byly szybsze od zwolnienia ktore widzial neo ;/ gdzie tu logika-pokaz mi jak przechodzisz te gre na najwyzszym poziomie trudnosci bez uzycia ani jednego slow mo - nagraj jakies wmv a bede Cie tu czcil do konca Twej obecnosci a nawet dlugo pozniej .

Nie gralem w riddicka bo tak naprawde od roku jedyne w co gram to cs:s - od samej bety i jedyna gra (zreszta na ktora bardzo czekalem i pod co wymienilem grafike) ktora mnie zakrecila to nie byl Q4 ktorego rowniez mam...byl nim wlasnie FEAR - jak mozesz wogole tak jechac po tej grze - jesli masz directors cut - zlookaj sobie filmik gdzie tworcy mowia o tym ze wielu graczy nie zauwaza wielu rzeczy ktore sa w tej grze..ja sam przegapilem i sie do tego przyznaje - ale ta gra to cos wiecej-to nie jest jakas mlocka ala quake czy inny szaj-ta gra od poczatku do samego konca ma klimat i sens-tak jak Tworcy powiedzieli-pierwsze levele maja na celu oswojenie gracza i pozwolenie mu na taktyczne zagrania-dlatego tak malo przeciwnikow etc. sumujac - nie potrafisz docenic arcydziela jakim jest fear - a nim napewno jest- jesli tak bardzo dla Ciebie ta gra jest zenujaca-to prosze w imieniu wszystkich fanow tej gry -oszczedz nam swoich biednych i zawezonych spostrzezen i idz np na temat o riddicku i rozpisuj sie na jej temat : jaka ona dla Ciebie wielka itd - bo jak widac - jestes za malo rozwiniety by dostrzec pelne aspekty gry o nazwie F.e.a.r. - m.in te psychologiczne -zaloze sie ze fabuly wogole nie zrozumiales...dla Ciebie to byla gra a'a lookin for some frags - niestety ta gra do takich nie nalezy-i cale szczescie-ona ma to cos - czego Ty nigdy nie zrozumiesz

 

 

zapomnialem napisac co mysle o slow mo

dla mnie za kazdym razem kiedy je odpale-podglasniam sluchawki i za kazdym razem przechodzi mnie gesia skorka...dlaczego? bo to jest genialnie wykonane...ktos pisal o tym ze w maksie pejnie lepiej - LOL czlowieku co Ty masz za kompa(ten co to pisal) - a dzwiek - AWSOME - nic dodac nic ujac slow mo oceniam na 11/10 :)

Edytowane przez pinni3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fear to nie arcydzieło bo ma kilka niedoróbek np nie dziwie się , że poruszamy się w zamkniętych korytarzach itd bo wolna przestrzeń , miasto wyglada słabiutko a widok ze śmigłowca straszna kiszka , następna nie doróbka , przeciwnik przewraca szafke i czołga się pod nią wystarczy raz do niego strzelić a nagle już go nie ma pod szafką , tylko stoi i nagina do nas

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fear to nie arcydzieło bo ma kilka niedoróbek  np nie dziwie się , że poruszamy się w zamkniętych korytarzach itd bo wolna przestrzeń , miasto wyglada słabiutko a widok ze śmigłowca  straszna kiszka  , następna nie doróbka  , przeciwnik przewraca szafke i czołga się pod nią wystarczy raz do niego strzelić a nagle już go nie ma pod szafką  , tylko stoi  i nagina do nas

1724410[/snapback]

mówiąc arcydzieło miałem na myśli całkoształt-a nie jakieś bugi- z Twoja karta to z pewnością to miasto nie wyglądało za ciekawie- myślę że Twoje uwagi są jak najbardziej trafne - biorąc porównanie np. Kfaka 4 gdzie przy[ciach!]lisz komuś z jakiejś plazmy która brzmi jak koperytko-koleś leci na drugi koniec gry-myślę że to jest gra odpowiednia dla Ciebie-tam pewnie fizykę będziesz chwalił od A do Z

 

 

To chyba jedyne forum na którym tak jada na tą grę - muszę Wam pogratulować bo jesteście wyjątkowi - a może zbyt ograniczeni by zobaczyć co tak naprawdę chciał Wam pokazać MONOLITH

Edytowane przez pinni3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się grubo pomyliłeś , bo q4 to dla mnie doom3 czyli chłam każdy lubi inny klimat , a co do wyglądu miasta z lotu śmigłowcem nie gadaj głupot wyglada okropnie i tyle na każdej karcie , pograj sobie serious sam 2 zobacz jak tam wyglądają wolne przestrzenie po prostu ślicznie

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc arcydzieło miałem na myśli całkoształt-a nie jakieś bugi- z Twoja karta to z pewnością to miasto nie wyglądało za ciekawie- myślę że Twoje uwagi są jak najbardziej trafne - biorąc porównanie np. Kfaka 4 gdzie przy[ciach!]lisz komuś z jakiejś plazmy która brzmi jak koperytko-koleś leci na drugi koniec gry-myślę że to jest gra odpowiednia dla Ciebie-tam pewnie fizykę będziesz chwalił od A do Z

To chyba jedyne forum na którym tak jada na tą grę - muszę Wam pogratulować bo jesteście wyjątkowi - a może zbyt ograniczeni by zobaczyć co tak naprawdę chciał Wam pokazać MONOLITH

1724414[/snapback]

 

Sugerujesz, że 6800 to lipa karta? :lol:

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się grubo pomyliłeś , bo q4 to dla mnie doom3 czyli chłam każdy lubi  inny klimat  , a co do wyglądu miasta z lotu śmigłowcem nie gadaj głupot wyglada okropnie i tyle  na każdej karcie  , pograj sobie serious sam 2  zobacz jak tam wyglądają wolne przestrzenie po prostu ślicznie

1724423[/snapback]

uuu to przepraszam - myslalem ze to wlasnie gra dla Ciebie-szukanie bezmyslne pixelek ulozonych w ksztalcie worka z miesem do ktorego mozna postrzelac z koperytek jakie proponuje nam kfak 4 - i dalej szukanie i szukanie - strzelanie do nich i odsztrzaly jakby z min dostawalyv to gra wlasnie dla Ciebie :) przyznam sie ze nie jestem takim koneserem jak Ty - nie przygladalem sie tak dokladnie co tam widac ze smiglowca bo walilo mnie to - mialem klimat-ja-czlonek oddzialu specjalnego lece wykonac misje-widocznie Ty czules sie tak : o o popatrzmy jaka grafa-juz na tym odcinku widac miedzy nami roznice-ja bralem gre jako cos co pozwala mi sie odprezyc, przy czym mam klimat..a Ty jako : zobaczymy jak to sie ma do... - sam nie wiem czego-dobrze ze nie porownywales tej gry do jakis starych fpp - ludzie - zostawcie przeszlosc-ona juz nie wroci-fear pokazal nam mimo wszystko cos nowego w fpp - pokazcie mi gre ktora jest w czesci tak sama jak wlasnie F.e.a.r. -moze ja cos przegapilem-i nie wierze by Twoja 6800 renderowala ta sama grafike co moja x850 xt - z racji chociazby takiej ze widzialem wiele gier na 6800 i uwazalem te grafe za kwadratowa np css - ale feara wczesna bete rowniez sprawdzalem-i grafike 6800 dawala znacznie gorsza-nie ma co sie oklamywac-nvidia ssuckk...dobra lol bo trace watek :) dla mnie F.e.a.r. jest n1 i nikt ani nic tego nie zmieni :) Edytowane przez pinni3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fear(robiona pod nv) to tylko gra , przechodze i na końcu podsumowuje jakie wady , zalety itd po prostu jestem obiektywny , a ty masz klapki na oczy , fear super , najlepsze itd , widać że jesteś fanboyem ati i tyle , napisze tyle x850(ps2.0b nie ma hdr) , 6800(ps 3.0 , hdr) sorry za offtop

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i nie wierze by Twoja 6800 renderowala ta sama grafike co moja x850 xt - z racji chociazby takiej ze widzialem wiele gier na 6800 i uwazalem te grafe za kwadratowa np css - ale feara wczesna bete rowniez sprawdzalem-i grafike 6800 dawala znacznie gorsza-nie ma co sie oklamywac-nvidia ssuckk...dobra lol bo trace watek :) dla mnie F.e.a.r. jest n1 i nikt ani nic tego nie zmieni :)

1724455[/snapback]

buaahaha nie moge :lol2: :lol2: :lol2: ludzie nie kupujcie więcej kwadratowego 6800!! :lol:

 

Wybacz nie mogłem się powstrzymać, a tak gwoli ścisłości to F.E.A.R. nalezy do programu NVIDIA The Way It's Meant To Be Played, więc w tej grze na kartach z serii 6xxx i 7xxx na pewno doznania wizualne są na najwyższym poziomie. Nie jestem żadnym fanboyem nvidii i nie uważam by FEAR wyglądał gorzej na kartach ATI (choć nie miałem okazji ujrzeć go na tych grafach), ale na pewno nie jest odwrotnie.

 

sideband znowu mnie wyprzedziłeś o ułamki sekund :wink:

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Kinio :)

grafika jest cud miod - odpalilem sobie po Fear Cs:s i czulem sie jak w sredniowieczu - chlopaki odwalily naprawde kawal niezlej roboty

nastepna sprawa to slow mo - nie wiem czy wiesz ale to jest Twoja tzw secret weapon - przeciwnicy przegrywaja wlasnie na tym etapie z Toba - bo dla nich jestes za szybki - tak jakby w Matriksie kule byly szybsze od zwolnienia ktore widzial neo ;/ gdzie tu logika-pokaz mi jak przechodzisz te gre na najwyzszym poziomie trudnosci bez uzycia ani jednego slow mo - nagraj jakies wmv a bede Cie tu czcil do konca Twej obecnosci a nawet dlugo pozniej .

Nie gralem w riddicka bo tak naprawde od roku jedyne w co gram to cs:s - od samej bety i jedyna gra (zreszta na ktora bardzo czekalem i pod co wymienilem grafike) ktora mnie zakrecila to nie byl Q4 ktorego rowniez mam...byl nim wlasnie FEAR - jak mozesz wogole tak jechac po tej grze - jesli masz directors cut - zlookaj sobie filmik gdzie tworcy mowia o tym ze wielu graczy nie zauwaza wielu rzeczy ktore sa w tej grze..ja sam przegapilem i sie do tego przyznaje - ale ta gra to cos wiecej-to nie jest jakas mlocka ala quake czy inny szaj-ta gra od poczatku do samego konca ma klimat i sens-tak jak Tworcy powiedzieli-pierwsze levele maja na celu oswojenie gracza i pozwolenie mu na taktyczne zagrania-dlatego tak malo przeciwnikow etc. sumujac - nie potrafisz docenic arcydziela jakim jest fear - a nim napewno jest- jesli tak bardzo dla Ciebie ta gra jest zenujaca-to prosze w imieniu wszystkich fanow tej gry -oszczedz nam swoich biednych i zawezonych spostrzezen i idz np na temat o riddicku i rozpisuj sie na jej temat : jaka ona dla Ciebie wielka itd - bo jak widac - jestes za malo rozwiniety by dostrzec pelne aspekty gry o nazwie F.e.a.r. - m.in te psychologiczne -zaloze sie ze fabuly wogole nie zrozumiales...dla Ciebie to byla gra a'a lookin for some frags - niestety ta gra do takich nie nalezy-i cale szczescie-ona ma to cos - czego Ty nigdy nie zrozumiesz

zapomnialem napisac co mysle o slow mo

dla mnie za kazdym razem kiedy je odpale-podglasniam sluchawki i za kazdym razem przechodzi mnie gesia skorka...dlaczego? bo to jest genialnie wykonane...ktos pisal o tym ze w maksie pejnie lepiej - LOL czlowieku co Ty masz za kompa(ten co to  pisal) - a dzwiek - AWSOME - nic dodac nic ujac slow mo oceniam na 11/10 :)

1724391[/snapback]

A jakom ty masz grafikę, że takie bzdury piszesz. Co Ty możesz ustawić max 2x aa i af8 na medium detalach przy 1280xxxx. Mam x850xt pe i jakoś nie czuję tego max i super. W ogóle, co za atak. Może ja stary trochę jestem, ale chyba ideom forum jest wymiana opinii itp. Ogólnie dyskusja napisał, co myśli i to wszystko.Osiołek jesteś i krzykacz. Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medium przy takiej grafie ?? Nie przesadzasz ??Przy takiej powinienes miec SS przy tej rozdzialce i detalach.Chyba,ze proc to nie amd 64 i malo ram to inna sprawa

1724506[/snapback]

By mieć 40fps to tylko tyle nie więcej. Procesor a-64 @2600 w 3dm05 ponad 7000 ram 1G komputer bardzo przyzwoity.Są osoby, które chwalą wszystko pod warunkiem, że to posiadają. Przy czym cała reszta to syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem ostatnio benchmarka przy 1024 ze wszystkim wlaczonym bez SS i FSAA a Anizo x4.Wyniki: Min - 19 fps, Average - 32 fps,Max - 78 fps.Wyniki chyba przyzwoite wiec jednak wymagania wcale nie takie duze.Hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz na moim konfigu nie bylo najlepiej niemniej po wylaczeniu kilku opcji dalo sie w miare grac... nie liczac jakichs nowych sterow na mojego "dziadka" ktore dopasowalem do swat4... heh reszta gier na tych sterach nie bardzo widocznie bangla...

 

chcialem jeszcze zauwazyc jedna rzecz... bullet time sciagniety z starszej gry jest ok ale w mojej ulubionej gierce jaka jest max payne i mp2 efekt BT z wyskokiem to cos pieknego... to chyba najbardziej oczekiwana gra przezemnie... mp3 -> moze kiedys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fear jest rewelacyjny, im dalej tym lepiej. Muzyka świetna, budująca klimat i napięcie. Taka właśnie powinna być w tej grze. Jeden motyw momentalnie przywiódł mi na myśl halo. Graficznie prezentuje się imponująco. Zresztą, ile razy będę pisał, że mi się podoba. W tej chwili, konkurencji praktycznie żadnej, w kategorii fps jest na pierwszej pozycji. A jedyną grą jaka może jej odebrać miejsce jest, a raczej będzie, stalker.

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupilem, jutro zaczynam grac w full'a:)a nie demo:) hehehe.. sam napisze co i jak. DEMO mnie wymiotło, zobaczymy full'a.. Ale po przeczytaniu jednego Pana.. Chłopie. to moze wykasuj wszystkie gry, zrób trofeum dla FEAR'a i stosuj obrzędy dla niej.. to tylko gra, czasem potrafi byc lepsza czasem gorsza.. ja kocham gry, no ale zeby az takimi lewymi argumentami ciskac innych graczy o glebe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie pinni3

Proszę Pana będziemy mogli wymieniać poglądy, lecz najpierw musi Pan spełnić pewien warunek a mianowicie, proszę nauczyć sie czytać tekst ze zrozumieniem. Pana wypowiedż świadczy o tym że nie pojął Pan kompletnie nic.

Wyrażnie napisałem iż grałem na trzecim poziomie, Pan pisze o czwartym, biorac pod uwagę to co napisałem wyżej, nie jestem tym faktem zdziwiony.

Slow mo wygląda efektownie, lecz nic poza tym, zabija całą frajde grania, przeciwnicy nie mają szans wykazania się swoim AI. Opis działna tej funkcji był zbedny, to rozumie nawet dziecko, chciał Pan zabłysnać, nie wyszło.

Czytając Pana radosną twórczość, nietrudno zauważyć iż ma Pan jakiś kompleks sprzetowy, twierdząc że u wszystkich ten produkt wygląda kiepsko, a na Pańskiej konfiguracji z naciskiem na karte graficzną, jest przepiekny. Fakt ten, zgodnie z dzisiejszymi trendami, wymaga zwołania komisji śledczej, bo sporo osób jest tym zdziwiona i słusznie poddaje to wątpliwości.

Proszę zastanowić się na sobą, nie wiem jaki prezentuje Pan system wartości, ale dla mnie na miano arcydzieł zasługuje twórczość Michała Anioła, Fryderyka Chopina itp., a nie gry które mają dostarczyć krótkotrwałej i płytkiej przyjemności. Używanie tak wielkich słów w tak błachej sprawie, to spora przesada, lecz zapewne nie dla Pana.

Dalej brakło Panu argumentów, bo zaczął Pan bezpośrednio atakowac moją osobe, pozostawie to bez odzewu, nie jestem w stanie tak głęboko wkopać się w mół, aby dotrzeć do Pańskiego poziomu.

 

PS. z aspektami psychologicznymi to mnie Pan zaskoczył i jednocześnie rozbawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np.hl2:lost coast,far cry,splinter cell 3.przecież pomieszczenia w fear są strasznie kwadratowe i strasznie puste.bardzo nienaturalnie to wygląda.

 

To chyba jedyne forum na którym tak jada na tą grę - muszę Wam pogratulować bo jesteście wyjątkowi - a może zbyt ograniczeni by zobaczyć co tak naprawdę chciał Wam pokazać MONOLITH

narazie to tylko ty wyglądasz na jedyną ograniczoną tu osobę.ograniczoną do zachwycania się Fearem.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zastanowić się na sobą, nie wiem jaki prezentuje Pan system wartości, ale dla mnie na miano arcydzieł zasługuje twórczość Michała Anioła, Fryderyka Chopina itp., a nie gry które mają dostarczyć krótkotrwałej i płytkiej przyjemności. Używanie tak wielkich słów w tak błachej sprawie, to spora przesada, lecz zapewne nie dla Pana

Zgadzam sie. W stosunku do gier używanie takich wyrażeń to lekka przesada.

FEAR jest bardzo dobra, jednak napewno nie jest doskonała, jak zresztą każda gra.

Niestety na tym forum jest jeszcze kilka innych osób z klapkami na oczach, slepo zapatrzonymi w grę (nie chodzi o Fear) szastających bezsensownie :"ta gra to arcydzieło, jest perfekcyjna, idealna" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...