Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Po obejrzeniu screenów miałem uczucie że to kiolejna "nawalanka". Ściągłem sobie filmik i.... :blink: ooo....f**k !!! Muszę w to zagrać! Chodźby w demo, ale muszę. Poczytałem troche topic ale myśle że na moim kręconym Radku sobie pogram w 800x600 Medium ;) Za 30 minut będzie można ściągnąć demo... Już się nie mogę doczekać B)

Te efekty...Matrix :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Pewnie będzie to samo co z demem Painkillera jak się pokazało. Pozapychane serwer przez tydzień albo płatna alternatywa :( Pozostaną programy p2p :/ No ale szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

niech się udławią tym demkiem. czekałem tyle a teraz nic nie ma ... czas na Far Cry :) jak ktoś coś znajdzie i będzie można zasysać demko to niech podzieli się infem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie o zapchanych serwerach, a jest wogóle jakiś link ? nawet nie działający, bo ja nie widzę :o :P.

 

P.S. Miało być tak pieknie... a jest jak zawsze ( stare powiedzenie w roku akademickim :) sprawdza się wszędzie :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Haha kto patrzyl na date??? Przeciez jest napisane 1PM ET a 10AM PT czyli wyjdzie o 13 EuropeanTime hahaha brawo... :P

1580676[/snapback]

To dlaczego już jest banerek < DOWNLOAD NOW > :?: Oki, poczekamy...

Jak myślicie, ile może ważyć to demko? Przy moim nieszczęsnym transferze (Neo 128) i limicie 7GB troche to potrwa, nieprawdaż....

He, muszę dziś pogadać z rodzicami o Neo 256...tylko 6 zł droższa....może się zgodza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie wiem czy wiesz ,ale chyba przyspieszaja neo128 na 256 za darmo do 30 wrzesnia :wink:

1580702[/snapback]

Wiem wiem ;) Jestem z tym na bierząco ;) Tyle tylko że kiedyś promocja się skończy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ;) Jestem z tym na bierząco ;) Tyle tylko że kiedyś promocja się skończy :/

1580731[/snapback]

tego typu promocje raczej sie nie kończa, sa to stałe zmiany wynikajace z wprowadzenia nowych pakietów np ostatnio 6 Mbit za 270 zł, a żeby "stare" usługi nie straciły na atrakcyjności, przyspieszaja je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...