Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś napotkał się na podobny problem jaki ja mam a mioanowicie to ze gdy uruchomie gre po jakis paru minutach pojawia sie Windowsowy blue screen ( w innych przypadkach nie pojawiał mi sie)

tylko gdy uruchomie FEAR,gra pochodzi pare minut i reset kompa :(((

 

spotkaliscie sie z tym ,moze to wina sterowników ATI ,a mam najnowsze (sprzet taki jak w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napotkał się na podobny problem jaki ja mam a mioanowicie to ze  gdy uruchomie gre po jakis paru minutach pojawia sie Windowsowy blue screen ( w innych przypadkach nie pojawiał mi sie)

tylko gdy uruchomie FEAR,gra pochodzi pare minut i reset kompa :(((

 

spotkaliscie sie z tym ,moze to wina sterowników ATI ,a mam najnowsze (sprzet taki jak w podpisie

1714139[/snapback]

spisz kod bledu. wtedy bedzie latwiej cos poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge nawet spisac tego kodu błedu (pojawia mi sie zazwyczaj sam blue screen) bez rzadnych informacji tak jak to zwykle bywa w przypadku blue screnow,napotkalem kolejny problem ,podczas gdy uda mi sie uruchomic feara na kilka minut i tak nie mozna zabardzo pograc pojawiaja sie takie krateczki czarne na grafice ,chyba stery karty graficznej.

 

mam do was prosbe (uzytkownicy ATI)powiedzcie mi jakich sterowników ATI uzywacie podczas gry w FEAR-A ? mysle ze moze to mi pomoze.

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu pojawilo sie coś nie zapamietalem wszystkiego ale czesc tak :

 

STOP (0.00000c2 ) (0.00000) (0,00000) (0,000000) ( tak to mniejwiecej wygladalo )

jeszcze napis BAD CLEAR

 

Pawel mysle ze przeinstalowanie sterownikow grafy cos pomoze,teraz czekam na informacje innych userów jakich sterów uzywaja ATI ??

bede bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra pod względem graficznym jest rewelacyjna. Podniosła poprzeczkę dla konkurencji bardzo wysoko. Wszystkie efekty jakie możemy podziwiać na ekranie są genialne i pomimo, że wszystko już było, cieszą moje oko. Dziwię się osobom piszącym, że soft shadow jest cieniaste i nie wiele wnosi. Moje zdanie jest zgoła odmienne. Po pierwszej scence włączyłem ss i zjechałem na 800x600. Aż dziw, że sprzęcik wydala, choć nie są to jakieś mega max ustawienia to gra daje wiele radochy i wygląda imponująco. Oczywiście są spadki ale jakoś mi nie przeszkadzają. Przez większość czasu fps jest>30. Całej gry nie mogę ocenić ponieważ walczę w 3lvl'u i do końca jeszcze daleko.

 

Więc by wyprzedzić fakty

 

Dołączona grafika

 

O rozdzielczości wspomniałem, volumetric light on- medium, texturki medium(nawet nie odpalałem wyżej)ss- on i wszystkie inne efekty- max.

 

Chodzi lepiej niż boiling point.

Moim skromnym zdaniem bardzo udany silnik graficzny.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak soft shadows jes topłacalny to ja jestem święty...

Wyniki na mojej karcie @ X850XT(16p, 520MHz rdzeń, 540MHz mem) i 1800Mhz proc.

 

SS OFF AA4x AF8x

 

SS ON

1024/768 tekstury i wszyskto inne na maksimum w obydwu testach.

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dzwiekiem w grze. Wszystko jest ok do momentu wejscia do menu gry. Wtedy zanika mi dzwiek. Stosowalem sie do rad z poprzednich postow. Dogrywalem stery z katalogu support, zmienialem sterowniki karty. I nic.

Moze ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic....

1714173[/snapback]

Sprobuj 2 rzeczy.Jedna to wejdz w gre i poprostu ja zminimalizuj i wejdz do niej ponownie a druga to wylacz dzwiek 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ma ktoś z was kody do tej gry ?

1713919[/snapback]

W czasie gry wciskacz T, wpisujesz i zatwierdzasz enterem:

god - God Mode

notarget - Invisibility

armor - Full Armor

health - Get full Health

ammo - Get loads of Ammo

guns - All da Weapons

pos - Position mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak gra jest wypasiona ale o tym nie trzeba pisac. Gralem do 7 rano , pospalem 2godzinki i teraz dalej smigam :) Bardzo spodobala mi sie ta bron "na gwoznie" - super jak sie trafi pacjentowi w glowe i on leci do sciany i sie przybija :D Jak na moj konfig nie mam co narzekac jesli chodzi o ustawienia:

 

1024x768

effect detail: maximum

model detail: maximum

water resulosion: maximum

reflections and displays: medium

volumetric lights: off

volumetric lights destivy: medium

enable shadows: on , shadows details: high, soft shadows: off :)

texture resoluton: maximum

i takie tam reszta na medium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband, lukk i reszta ktora skonczyla gre, a tak naprawde nie wie o co chodzi:

Alma Wade to wlasnie ta mala dziewczynka i jest ona matka Paxtona i "New Guy'a" w ktorego sie wcielamy (sztuczne zaplodnienie). Alma w wieku 8 lat zostala wprowadzona w stan spiaczki i dlatego ukazuje sie wszystkim jako mala dziewczynka w czerwonej sukience, taka siebie zapamietala. Jej cialo zostalo zahibernowane w wieku 15 lat (zahibernowane or something, tego nie jestem pewien ;] ) i taka ukazuje sie na koncu gry, gdy zostala uwolniona i wychodzi z kompleksu laborytajnego (mimo ze w rzeczywistosci ma ~40 lat). Jest naga i ma dlugie, brude, czarne wlosy. Paxton Fettel (ten ktory ma kontrole na klonami) szukal Almy aby ja uwolnic.

Tak wyglada glowny zarys fabuly, jesli zapomnialem o jakims waznym szczegole, albo czegos jeszcze nie rozumiecie to napiszcie. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ludziska mam problem z dzwiekiem w tej grze, otoz dzwiek mi żęszy, karte muzyczna mam zintegrowana z plytka asrocka k7s8x, mam najnowsze stery do karty, co mam zrobic??

 

please help

1714939[/snapback]

Sprubuj tego:

Start>Uruchom wpisujesz dxdiag zakładka dźwięk i suwakiem zmniejsz poziom akceleracji dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakeigso save'a w okolicach momentu jak sie wychodzi na dach helikopter odlatuje a zaczynamy sie strzelac z tymi ziomkami ala policja (co ich na poczatku w tej bazie wyrzeżnili) ?? bo przypadkowo wywalilem gre razem z saveami przy przeinstalowaniu..

a skonczylem wlasnie q4 i chcialem przeleciec do konca feara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Juz tyle raqzy pisalem rade na Wasz dzwiek.Jedna z 2 metod zawsze dziala.Albo wylaczcie dzwiek 5.1,albo minimalizujecie gre i spowrotem do niej wchodzicie.Nie ma szans by ktoras z tych medtod nie poskutkowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak soft shadows jes topłacalny to ja jestem święty...

1714540[/snapback]

Nie chodzi mi o spadek wydajności lecz o to jak gra wygląda z miękkimi cieniami. Tak mnie nakręcają, że ja przepraszam. Twierdzę wręcz, że to one są jednym z głównych elementów tworzących atmosferę i klimacik, nadając grze ostateczny i specyficzny wygląd.

 

Dołączona grafika

 

To zupełnie jak z hdr w far :cry: , raz włączysz i potem już nie możesz grać bez niego bo jest po prostu brzydko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey .. własnie mykam W TĄ ZAGADKOWĄ gierke od południa, oczywisćie klimat musi być, przyciemniony pokój, podgłoszone głośniki itd. w tej chwili jestem w willi i mam do czynienia z tym watchmekerami ?? znikaja sie i pojawiaja :) co za bajer :)) ((dziewczynka jeszcze mnie nie straszy)) :D Ogólnie gierka bardzo fajna, momentami można niezle przysrać..... Jak narazie chce przejść FIRKA a pozniej zabrac sie za QUAKE mmmmmm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem jak wam ale mi brakuje wiecej jakis ciekawych wstawek tudzież filmików, takich jak ten na poczatku! jest tego stosunkowo za mało. Tak samo przydałoby sie wiecej dobrej muzy w tle (choc przyznam w niektorych momentach-jatkach muza tworzyla jeszcze bardziej zbajerzony klimat :wink:). Powoli już koncze gre, a szkoda. Pozostaje czekać na Fear 2 :D

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...