Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samej gry powiem tak - więcej się spodziewałem, ani to straszne ani przesadnie trudne, ot taka strzelaninka im dalej tym gorzej, a ostatnia scena to już mega kicha

 

ale to tylko moje zdanie

1738848[/snapback]

Tom i Jerry - na jakim sprzecie grasz jesli mozna wiedziec ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i cudownie, ale za nic nie moge sie pozbyć problemu z dzwiękiem. Wiem ze było to wałkowane kilka razy, wykonałem skrupulatnie wasze rady ale nadal słysze mniejszą połowe dzwieków. Konkrentnie nie słychac wcale głosów wrogów oraz sprzymierzeńców, gdyby nie napisy wcale bym nie wiedział ze ktos cos mowi...

 

Co mam:

Karte zintegrowaną z płytą na nforce2 6-cio kanałową zgodna z AC97 do niej głośniki 5.1 creative

 

Co robiłem:

- Wgrałem nowe stery

- Zmniejszyłem akceleracje dx dzwięku jak już mówiono

- Minimalizowalem gre... jak już mówiono

- Wyłączałem 5.1

Nic niestety nie pomogło.

Oczywiście poza F.E.A.R dzwięk dzała wszędzie jak powinien w filmach/mp3 etc

 

Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze można zrobić?

 

PS W zawirowaniu walki ze sprzetem wszystkiego raz załapał na chwile pełny dzwięk ale przez 5 minut góra działał...

Edytowane przez BST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalazlem cos takiego F.E.A.R PERFORMANCE OPTIMISER N4X

This little tool tweaks the intricate settings of the FEAR engine to deliver superior performance, especially for low-end machines

UPDATE

Wszystkich co pobrali zalacznik prosze o skasowanie tego pliku gdyz okazal sie on trojanem. Nod32 nie go nie wykryl dopiero po przeskanowaniu online Kaspersky'm okazalo sie ze to Backdoor.Win32.Harvester.2005.05.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka troche za krótka tylko 11 leveli, w dooma3 pamietam to jakos sie grało i grało a FEAR tak szybciutko jakoś :blink:

ostatnie 2 levele to był prawdziwy schizz :D nie spodziewałem się takie obrotu spraw, no i fajny był ten motyw z bombą atomową, ogólnie gra godna polecenia, bałem się najbardziej w kilku pierwszych levelach, później sie przyzwyczaiłem do dziwnych odgłosów i informacji UNKNOWN ORIGIN :D a no i zapomniałem o oprawie dźwiekowej, naprawde tworzy dobry klimat, a i po ostatniej scence w grze wnioskuję, że bedzie F.E.A.R. 2 :D

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje zalacznik dla chetnych do przetestowania tego programiku.

Rafael Santi: to Twojej produkcji trojan, czy tylko go rozprowadzasz..... sprawdz coś czasem antywirem zanim wstawisz/polecisz szczególnie jak jest to coś podejrzanego....

 

I jak z tym dzwiękiem o którym pisałem 4 posty wyżej? Daliście rade? Poradził sobie ktos jakos? Bo zaczynam żałować, że kupiłem tak niedopracowany orginał....

Edytowane przez BST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] ale nadal słysze mniejszą połowe dzwieków.[...]

"nie ma mniejszej polowy, obie polowy sa rowne, a zreszta co ja bede tlumaczyl i tak wieksza polowa nie zrozumie"

MSPANC

 

co do dzwieku, sciagales patche ? jest juz 1.01 i 1.02, moze pomoze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael Santi: to Twojej produkcji trojan, czy tylko go rozprowadzasz..... sprawdz coś czasem antywirem zanim wstawisz/polecisz szczególnie jak jest to coś podejrzanego....

 

I jak z tym dzwiękiem o którym pisałem 4 posty wyżej? Daliście rade? Poradził sobie ktos jakos? Bo zaczynam żałować, że kupiłem tak niedopracowany orginał....

Sprawdzalem Nodem32 i nie wykryl zadnego vira, trojana etc. Jezeli cos z tym plikiem jest nie tak to usune zalacznik by nikt nie mial problemow. Sam niestety nie jestem w stanie sprawdzic co to jest z racji, ze nie posiadam karty nVidii.

 

UPDATE

Masz racje okazalo sie, ze jest to Backdoor.Win32.Harvester.2005.05. Mam zainstalowanego tylko noda32 i on nie wykrywal tego trojana. Dopiero kaspersky skaner-online mi go wykryl. Przepraszam wszystkich co pobrali zalacznik za wynikle zamieszanie i prosze o skasowanie tego pliku, ktory w poprzednim swoim poscie podalem w zalaczniku.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś jednoznacznie odpowiedzieć:

Czy warto kupić?

Zaznaczam, że z kasą cienko, jak już kupię, to na gwiazdkę raczej. Więc czy warto akurat F.E.A.R.a, czy lepiej coś innego?

Dodam, że grałem w single demko i mi się bardzo, ale to bardzo spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś- jeśli spodobało Ci się demo, to w full'u masz więcej dokładnie tego samego. Gra się w to tak długo (krótko) jak w inne współczesne fpp, ok 8-9h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Przeszedłem singla. Czuję się zawiedziony, oszukany i uboższy o dziewięć dych które wywaliłem na to goovno :evil: Multi mało rozbudowane, singiel nudny, ciągle te same lokacje wygląd mimo wszystkich możliwych bajerów nieciekawy, o wymaganiach nie będę już pisał.

 

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, dlaczego jak odpalałem tą grę wieczorkiem, to ostro w nią ciupałem całą noc, co od kilku lat już mi się nie zdażało, pewnie gdzieś jest zaszyty przekaz podprogowy "graj dalej", a może to, to coś o czym już prawie zapomniano GRYWALNOŚĆ czyli po naszemu mówiąc radocha z grania :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm

Nie powiem że giera jest kiepska,ale...

No właśnie nie wiem czy Ktoś z Was pamięta lub grał W SIN-a toż to jego dalsza część tylko z upiększoną grafą.

Jednymi słowy dla kogoś kto zagrywał się w SIN-a można pograć ale po 4 etapach nudzi nie wprowadzając niczego nowego, dla kogoś kto nawet nie wie co to SIN gierka chyba świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Feara skonczylem w wekend. Podziwiam ludzi ktorzy potrafia skonczyc w kilka, kilkanascie godzin jakiegos FPS-a. Ja w Feara cialem prawie tydzien oczywiscie nie non stop bo nie mam czasu a poza tym wybralem trudny poziom (przedostatni). SIN pamietam parazala mnie w nim zalosna animacja wrogow (jak dostawali serie to stali sztywno jak manekiny i odjezdzali jakby mieli lyzwy na nogach) ale skonczylem ja wtedy z nudow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIN jest dobrym przykłądem, gierka jak dla mnie miała wszelkie znamiona kichy, a jednak pamięta się ją latami. Z FEARem mimo że na pierwszy rzut oka to efekciarska gra, jakich teraz się robi na metry pewnie będzie tak samo, ta gra już przeszła do legendy bo wniosła nowe klimaty. Q4 to przy FEAR mielone na stołówce, inaczej zwane przeglądem tygodnia.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to gra w tę gr super. To jest to właśnie co lubie. Grając czuję się jak bym znowu grał w HL1. Też wybrałem sobie przedostatni poziom trudności. Gram sobie po godzince dziennie, żeby starczyło na jak najdłużej. :) Osobiście nie rozumiem za bardzo ludzi, którzy dorwą nową grę tłuką w nią 24 h/dobe a potem płączą, że jest krótka. W sumie jak dla mnie najpewniej to bedzie 2 najfajniejsza fpp po callu2 ;d w tym roku. Jeszcze na 100% nie stawiam calla2 na pierwszym bo nie gralem, ale najbardziej lubie klimat II wojny wiec pewnie bedzie jednak na 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś jednoznacznie odpowiedzieć:

Czy warto kupić?

Zaznaczam, że z kasą cienko, jak już kupię, to na gwiazdkę raczej. Więc czy warto akurat F.E.A.R.a, czy lepiej coś innego?

Dodam, że grałem w single demko i mi się bardzo, ale to bardzo spodobało.

 

jak grałeś w demo to większość już widziałeś. no moze poza atomwybuchem na koniec. moja rada: nie kupuj. tryb single słabiutki. wcześniej grałem w splinter cella: chaos theory i half life 2. jak się przesiadłem na feara to ziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dsopracowana i jakos tam nie widzialem nudnosci.Jak juz pisalem gram bardzo lightowo i dopiero jestem w 9 levelu mimo,ze gre mam miesiac.Poporstu sie nia delektuje i dawno (od czasow HL2) nic mi sie tak nie podobalo i wciagnelo,.Jednak w kazdej gazecie maja racje - przytocze Click - "Bez watpienia FPS roku 2005".Zgadzam sie w 100% - ot moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piterix to na jakich sterach od grafiki jedziesz teraz 78? Ja mam te najnowsze bety co sa rekomendowane do COD2 ale moze faktycznie nie warto instalowac nowych jak sie ma stara karte. A ile miales w 3dmarkach 2003 i 2005 na tych 78 w porownaniu do nowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...