Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem natury fabularnej ;)

W sensie zaciąłem się strasznie

Misja unauthorized personel

właśnie wylazłem z szybu windy i spotkałem ulubionego grubaska, który był na tyle miły ze włączył automatyczne działko w suficie i wyszedł, a ja łażę po całym poziomie i nie mogę znaleźć wyjścia. Chyba ślepy jestem albo coś. klawiatura w windzie ma czerwoną rączkę, pewnie muszę ją jakoś włączyć (a może nie), ale jak?

Pewnie rozwiązanie jest gdzieś w topicu, ale nie udało mi się znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oż ty ;)

pewnie że rozwaliłem

myślałem że to oczywiste ;)

ale nadal nie wiem co robić :?

wroc sie skad przyszedles, bedzie wejscie gdzies tam, chyba kolo jakichs rur, wchodzilo sie na nią, czy kolo niej, poszukaj :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sprawdzę dopiero jutro, bo dziś impreza integracyjna :gitarzysta: :banana: :gitarzysta2:

 

Update:

Znalazłem, wielkie dzięki za pomoc

o/t

impreza integracyjna była super!!

Chyrypa zedzie mi chyba w przysłym tygodniu ;)

end ot o/t

end of Update

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Wy moi drodzy grywacie czesto w MP ?? Bo jak tak pogrywam w DDM czy CTF to rzadko mam okazje spotkac kogos z naszych okolic.

Moze sie jakos umowimy i pogramy na serwerze pifpaf np.

Raz ze mozna by powyjasniac jakies spiecia czy niejasnosci pomiedzy niektorymi uzytkownikami forum a po drugie jakos z wieksza przyjamnoscia gralo by sie z rodakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy da się jakoś ustawić rozdzielczość 1280x1024? Najwiękasza możliwa, to u mnie 1024x768 :sad: Nie chce mi się wierzyć, że to maksimum. Napotkałem się na wypowiedzi, gdzie ludzie grali w 1280x1024. Napomnę iż posiadam GeForca 7800gt.

Pozdrawiam

 

Zmeniałem wartości w pliku settings na 1280x1024, a po uruchomieniu gry dalej tylko 1024x768. Pomóżcie

 

Zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posłałem na Ciebie raport ;[ 3 posty pod rząd dotyczącego tego samegu "tematu" ... :mur: Zastanów się na drugi raz bo coraz większy buredl się robi w topikach.

 

Co do gry, to pograłem. Ani razu mnie nie przestraszyła. Akcje są wypaśne, dzięki nim chce się dalej grać. Wychylanie + dwie berety ( jak to berety są :P a na 99% to nie berety :> ) rewelka. Oczywiście cały czas, to samo i to samo jak to kilka osób ujęło. Ale dzięki temu rewelacyjnemu trybowi "strzelania" ( gdzie rozumiem fizykę, wychylanie, bronie( także wszelkiej maści granat ), iskry, dym , dziury po pociskach btw. najwazniejsze rzeczy w grach FPP ) gra nadrabia bardzo dużo. Bullet time'u jak dla mnie mogłoby nie być. Znacznie bardziej podoba mi się dynamiczna rozruba niż w spowolnieniu. Jeszcze jedno, gra mi przypomia stare tytuły monolithu czyli: serie blood i shogo. Przypomniały mi się stare czasy i za to wielki + dla fear'a.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Grał ktoś w FEAR na kompie pokroju:

 

Athlon 2800+(12x166), Epox 8KRA2, 1024mb, GF 4200ti?

 

Mój znajomy chce kupić ów grę, ale nie wie czy gra będzie działać płynnie na takiej konfiguracji.

 

Prosiłbym, aby wypowiedziały się osoby mające gf4ti, które grały w feara ;) Skriny mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Grał ktoś w FEAR na kompie pokroju:

 

Athlon 2800+(12x166), Epox 8KRA2, 1024mb, GF 4200ti?

 

Mój znajomy chce kupić ów grę, ale nie wie czy gra będzie działać płynnie na takiej konfiguracji.

 

Prosiłbym, aby wypowiedziały się osoby mające gf4ti, które grały w feara ;) Skriny mile widziane ;)

Ogólnie komp niezły, tylko grafika to ból tego :razz:

Ale gra powinna w miare chodzić w 800x600 na medium może...oczywiście bez zadnych tam bajeranckich efektów.

 

Najlepszym sposobem przed samym kupnem gierki jest zagranie w demko.

 

A tak na marginesie zapraszam do mojej recenzji >>> F.E.A.R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie komp niezły, tylko grafika to ból tego :razz:

Ale gra powinna w miare chodzić w 800x600 na medium może...oczywiście bez zadnych tam bajeranckich efektów.

 

Najlepszym sposobem przed samym kupnem gierki jest zagranie w demko.

 

A tak na marginesie zapraszam do mojej recenzji >>> F.E.A.R.

na takich ustawieniach to chodzi przy moim configu ;] noo może ytoche wyżej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie komp niezły, tylko grafika to ból tego :razz:

Ale gra powinna w miare chodzić w 800x600 na medium może...oczywiście bez zadnych tam bajeranckich efektów.

 

Najlepszym sposobem przed samym kupnem gierki jest zagranie w demko.

 

A tak na marginesie zapraszam do mojej recenzji >>> F.E.A.R.

zareklamowales w tym poscie recenzje:)

Przeczytałem całą i powiem ci, że jest lekko chaotyczna:

 

Ale dzięki rozbudowanym opcjom graficznym, bez żadnego kłopotu optymalnie ustawimy naszego peceta.

Dziwnie zbudowane zdanie. A to jeden przykład:)

Nie to, żebym się czepiał. Jak jakąś recenzje napiszesz, przeczytaj ją:)

Spoko, ogólnie ok..

 

Co do FEAR: Zrobiłem defrag dysku i gra płynniej chodzi.. teraz na maksa (aa x4, anizo x8, bez SS) w 1024x768 i mam tak:

MINIMUM: 23fps

SREDNIO: 44fps

MAX: 111fps

 

Jestem zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki sprzęt

1700@2800JIUHB

512ramu

epox 8k9a7i kt400a

gf6600 turbo force nie kręcony bo oryginalne chłodzenie

dysk samsung 8gb 5400obrotów na master i 40gb maxtor na slave maxtor musi być na slave ponieważ ma bady na początku dysku i windows nie działa i mam problem bo gra się chyba ładuje z początku z 10minut wiem że gra ma super wymagania ale kurde 10minut to chyba przesada co może to powodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki sprzęt

1700@2800JIUHB

512ramu

epox 8k9a7i kt400a

gf6600 turbo force nie kręcony bo oryginalne chłodzenie

dysk samsung 8gb 5400obrotów na master i 40gb maxtor na slave maxtor musi być na slave ponieważ ma bady na początku dysku i windows nie działa i mam problem bo gra się chyba ładuje z początku z 10minut wiem że gra ma super wymagania ale kurde 10minut to chyba przesada co może to powodować.

Nie przesada.

Q4 kumplowi sie wgrywalo dluzej niz mial wygaszacz (a mial na 8 minut).

Ale on mial 256ramu.

Jak najbardziej mozliwe jezeli cosik masz syfu na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko

ja mam problem natury ze nie chce wejsc mi do giercy. wyskakuje mi okienko z komunikatem 'sorry, but license date not valid yet. it will become valid on 29-08-2005" co trza zrobic zeby gierca odpalila? po pierwsze musialem zgrac plytki na dysk zeby to zainstalowac

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Święta się zbliżają, więc szukuję się do kupna jednej nowej gierki FPP. Oczywiście mowa tu o 3:

- CoD2

- Battlefield 2

- F.E.A.R

 

Ściągnąłem sobie demko tej gry (FEARA oczywiście). Noi cóż, na moim sprzęcie z podpisu tne się w 800x600 na medium z włączonym dx8.0 wyłączonymi cieniami. Czy silniczek gry jest aż tak bardzo skopany ??. W Battlefieldzie też mam straszne przycinki, natomiast w CoD po wylaczeniu dx9 na maxa chodzi super. W czym tkwi problem ?? RAM ?? Cyz jakoś mam tego FEARA i B2 źle skonfigurowanego ?? Bo czytałem że innym użytkownikom na r9800pro w 800x600 i na maxa detale chodzi b.dobrze....:(

 

Pozmóżcie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem cod 2 nawet jak ustawisz na maxa z 9800pro to i tak wracają ustawienia jakie zostały ustawione orginalnie lub po prostu nie wchodzą poza rozdziałką dlatego ci śmiga , a fear powinien ci chulać 1024*768 anizo*4 medium oczywiście dx9

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...