Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie pytanie,czy jak istaluje dodatek do fear'a to odrazu sie instaluje z nim patch 1.07 ? czy nie ? czy moze jeszcze jakis inny numer patcha ?

 

EDIT

czemu nie moge uruchomic dema ? :/ scaignelem demo w gry.wp.pl, zainstalowalem zrobilem restarta i kiedy klikam 2 razy na ikone wyskakuje klepsydra na 3 sekundy i koniec :/ zaraz sciagne dodatek i zobacze czy jest tak samo :(

Edytowane przez giecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - zainstalowałem sobie FEAR'a, no i mam problem - mój sprzęt to A64@3GHz / GF 8800 GTS / 1 GB Ram, oczywiście przy takim sprzęcie pozwoliłem sobie ustawić detale na max, ale się zawiodłem, gra mi przycina, tak jakby doczytywała z dysku. Czy tak już jest, czy może idzie to jakoś poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na max... czyli jaka to rozdziałka i AA i AF? Ale raczej na Bank coś nie tak. Stery może od grafy?

AA 4x i AF 16x, stery od grafy najnowsze, jakie są pod XP ;) Bo widać, że graficznie wszystko śmiga elegancko, żadnych spowolnień animacji etc.. tylko te ścinianie psuje całą radość rozgrywki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

w dxdiagu spróbuj się dźwiękiem pobawić :razz: możesz też ściągnąć program do zwalniania pamięci ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dxdiagu spróbuj się dźwiękiem pobawić :razz: możesz też ściągnąć program do zwalniania pamięci ram

Że tak się głupio zapytam, bo naprawdę nie mam pojęcia - w jaki sposób dziękówka może spowalniać grę? :P

 

A w dxdiag, wszystko wygląda OK :]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1 GB ram to za malo na max'a. doloz od kogos 512 a poczujesz roznice... zreszta przy takiej karcie jaka ty masz 2 gb jest wskazane [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio, oczywista sprawa, że jeżeli ustawiłes textury na max to ci przycina. 1GB ramu to stanowczo za mało. Spadki wydajności ujawniają sie wtedy jak dysk doczytuje nowe rzeczy.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio, oczywista sprawa, że jeżeli ustawiłes textury na max to ci przycina. 1GB ramu to stanowczo za mało. Spadki wydajności ujawniają sie wtedy jak dysk doczytuje nowe rzeczy.

Heh, wydawało mi się, że 1 GB do tej, no trochę "starszej" gry wystarczy, tym bardziej że nie ma tam nie wiadomo jak rozległych lokacji, no ale widać, gra ma ponad czasowe wymagania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"starszej" :?: "ponadczasowe wymagania" :?: Niechaj strzeli mnie jakis meteoryt bo tak podobno wyginely dinozaury :!: :lol2:

Premiera: 17 października 2005 - No faktycznie palnąłem :oops: Do nie dawna rękę bym dał, że gra jest z 2004, no i bym teraz nie miał ręki :lol2:

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spolszczenie? Przecież tam się tylko idzie do przodu i strzela, nic czytać nie trzeba :-P

 

Naprawdę, dorwałem gierkę, dołożyłem ramu, i musze się wyżalić - straszna kicha. Monotonny wystrój, zero fabuły, zero scenek, interakcja z czasów przed Dukiem, poziom trudności nieistniejący - można się pomęczyć, ale pieniędzy tracić nie warto. Wyciągnąłem z szafy zakurzonego Chasera - grafika słabsza, ale grywalność nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Po co spolszczenie? Przecież tam się tylko idzie do przodu i strzela, nic czytać nie trzeba :-P

 

Naprawdę, dorwałem gierkę, dołożyłem ramu, i musze się wyżalić - straszna kicha. Monotonny wystrój, zero fabuły, zero scenek, interakcja z czasów przed Dukiem, poziom trudności nieistniejący - można się pomęczyć, ale pieniędzy tracić nie warto. Wyciągnąłem z szafy zakurzonego Chasera - grafika słabsza, ale grywalność nieporównywalna.

A może powiesz na jakim konfigu w to grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spolszczenie? Przecież tam się tylko idzie do przodu i strzela, nic czytać nie trzeba :-P

 

Naprawdę, dorwałem gierkę, dołożyłem ramu, i musze się wyżalić - straszna kicha. Monotonny wystrój, zero fabuły, zero scenek, interakcja z czasów przed Dukiem, poziom trudności nieistniejący - można się pomęczyć, ale pieniędzy tracić nie warto. Wyciągnąłem z szafy zakurzonego Chasera - grafika słabsza, ale grywalność nieporównywalna.

Aleś grzmotnął.

:D

Cały post warto było tłustym drukiem wygrzmocić ale już... nich będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja tam nie narzekam - kilka razy podskoczylem, postrzelalem i zabilem czas przyjemnie grajac. I o to chodzilo kupujac feara. Glebsza ideologia moze z taczka... :wink:

Grając w nocy z dobrym nagłośnieniem i dobrym sprzętem to można dostać zawału. W tej grze klimat jest świetnie budowany przez efekty. Te głosy jakbyśmy mieli je w głowie i te cienie duchów momentami brałem LOAD bo myślałem, że złapałem jakiegoś schiza ;]

 

Ale oczywiście jak ktoś nie umie angielskiego i nie słucha dialogów to jest zero fabuły jak się ma słaby proc to nie ma interakcji jak się gra na easy to poziom trudności łatwy no i jak się gra na 9500 to też i trudno o ładną grafikę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gry jest faktycznie ciekawy - jestem właśnie w trakcie przechodzenia FEAR'a - mocniej przestraszyłem się 1 raz - gdy chodzi się po biurowcu z przeszklonymi pokojami, nic się nie dzieje jakoś tak cicho - a tu nagle wyskakuje przez szybę jednego z biur jakiś niewidoczny komandos :D odruchowo włączyłem spowolnienie czasu i caały magazynek w delikwenta ;)

 

Pozatym niezły jest motyw z dziewczynką - idziemy po jakiejś platformie, schodzimy w dół po drabinie - odwracamy się a tu stoi owa panienka :) nice nice :)

Grafika też stoi na świetnym poziomie - miód giera IMO :) Jeśli ktoś ma takie opóźnienia w grach jak ja i nie grał jeszcze w feara to polecam :P

 

edit:

literówki :-P

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek

HD202@Audigy2oem i gra po zmroku dawalo rade. Mocno podkrecony dzwiek i czlowiek wylapuje szumy z otoczenia. No i stresujaca koncowka przy ktorej zuzylem zapas inwencji tworczej na awangardowe przeklinanie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powiesz na jakim konfigu w to grasz?

Na konfigu pozwalającym na włączenie wszystkich efektów w wystarczającej rozdziałce i przy satysfakcjonującym mnie FPS. A jeśli bym dał super hiper wypasiony konfig, to wymienione mankamenty by znikły? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia dotyczące F.E.A.R.'a...

 

dawno dość już go przechodziłem (muszę się szarpnąć na dodatek wreszcie ;) )...

 

niby w kółko to samo, łazisz po jakichś ciemnych pomieszczeniach i co jakiś czas nawalasz wrogów, ale w przeciwieństwie do takiego np Doom'a 3, który mi nie spasił - od F.E.A.R. nie mogłem się jakoś oderwać...przychylam się do wypowiedzi Ludwiczka w tym miejscu...

Chociaż za bardzo to się nie przestraszyłem...mała czarna to za mało jak na mnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni(raczej noce) i po grze. Jestem pozytywnie nastawiony co do tej strzelani. W niektórych momentach można złapać sie za serca jak coś wyskoczy za rogu albo nasza dziewczynka idzie za nami. Graficzka spox na full detalach naprawdę wygląda ładnie, nie raz sie przycięło zamuliło. Teraz szukam na allegro, dodatku w dobrej cenie, ciekawy jestem czy będzie równie dobry.

Edytowane przez Saitek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-101567-1183915102_thumb.jpg

mam problem, coś takiego mi wyskakuje przy instalacji patcha 1.08, którego ściągałem już 2 razy. I jeszcze po tym błędzie Fear wogóle nie chce się odpalić. Wie ktoś co moge z tym zrobić? bo szału zaraz dostane :/

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...