Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

patrzcie co znalazłem :-P

FEAR MULITPLAYER OPEN BETA

 

Thank you for pre-ordering F.E.A.R. as part of your preorder you can take part in our beta event July 14- September 28th. In order to participate in the beta select the "Download Now" button to download the beta client to your computer. Once completed you will need to key codes provided with your pre-order to install the game.

:? :-| :angry:

ale myśle, że ktoś da jej rade :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CONGRATULATIONS xxxx xxxx  !

 

You have won a beta version of F.E.A.R.!

Please connect to www.feargamebeta.com <http://www.feargamebeta.com/> to

download the game.

 

:D

 

Szkoda tylko ze to nie ja a kumpel wygral :mur:

 

Wersja beta zajmuje 516mb.. :blink:

1597349[/snapback]

Przeciez ona juz byla do pobrania w dniu losowania tych numerkow. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właczam... czarny ekran... czekam chwile... moim oczom ukazuje sie kursor z MENU gry... i poruszając nim słysze tylko dźwieki najeżdżając najprawdopodbniej na jakieś opcje... spie A myślałem że to zagram... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj po raz pierwszy zagrałem w demko tej gry i jak dla mnie wymiata! Największe plusy to grywalność, efekty i klimat(choć o tym ostatnim trudno wiele powiedzieć po 5 min :) ) Co do grafiki to się nie wypowiem za długo, bo tymczasowo mam gf ti 4200, która pozwalała mi zagrać płynnie w 1024x768 w detalach min-med (ok. 35fps) Spadki nie są częste, ale może dlatego, że ustawiłem niską jakość tekstur (mam 512mb ramu)

Czekam na full version i nowego kompa :D (już w październiku)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzis dotarł do mnie muj zamówiony GF7800GT :D i znów odpaliłem demko wszystko na fulla roz 1600x1200 wsztystkie efekty włońcczone aa full anizo full ogólnie wsztstko na fulla co gra ma do zaoferowania i teraz to grafa dopiero wymiata na mojej wcześniejszej karcie gf6600gt tdh exstreme też niezle sie gralo choć na fulla sie nie dało :-P ale na tej karcie to dopiero dopiero zobaczyłem gierkę w pełni możliwości i jest piękna :rolleyes: a FPS ok 50 48-50 :D na lowie i 800-600 z 200 hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co co robię ale trudno...

Zrobiłęm odczyt z Frapsa (od początku przez 5 minut, czyli prawie do samego końca). frames 17807, time 600000ms, min 1, max 104, avg.29,678 (fps)

Ustawienia to wszystko na min lub off, oprócz world,corpse i effects detail, videos i water resolution (te na medium). Rozdziałka oczywiście 1024x768.

Gierka ładnie wygląda i chodzi płynnie więc jest ok, a co do waszych komentarzy to no comment :mur:

Edytowane przez raven246

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ustawieniach jakie podales calkiem mozliwe, ze tak gra chodzi. Przeciez GF4 Ti4200 nawet nie obslugije DX9.0 i innych stnadardow wiec obciazenie dla karty jest duzo mniejsze niz w przypadku nowych kart graficznych. Tylko,ze duzo fajnych efektow nie jest widocznych. Sam sie przekonalem ile mi "ucieka" efektow z gry jak mialem radka 9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu gra w której wszyscy się tylko wymaganiami podniecają jakby to było najważniejsze :|

Fakt gierka ma je nie małe, ale da się ją dopasować niemal do każdego kompa. Brakuje ramu, komp mieli dyskiem - zmniejszamy teksturki na medium, grafa nie wyrabia - wyłączamy soft shadows i tym podobne bzdety. Gra na medium nic nie traci ze swojej miodności*, a jest jej naprawdę sporo, po demku mam wrażenie że to najlepszy FPS od czasu HALF LIFE oczywiście tego pierwszego :D

 

* żeby nie było, grałem u qmpla pomyleńca w maximum, u siebie zresztą też próbowałem, ale ~10FPS plus ostre doczytywanie nie jest zbyt przyjemne, ostatecznie na medium dałem takstury, wyłączyłem ss a resztę dałem na full i jest miodzio.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to co napisałeś, bo już myślałem, że przyjdzie mi tylko dyskutować z innymi o tym czy mam 3 czy 30 fps :mur:

Z tymi efektami to oczywiście masz rację, zdawałem sobie z tego sprawę pisząc posta. Ja chciałem tylko pokazać w jakich ustawieniach gra działa mi płynnie i napisać, że podoba mi się klimat i grywalnośc. Mam nadzieje, że niedługo będe miał okazję zobaczyć róznice w grafice :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x960 4xanizo wszystko na maximum, ss wyłączone aa też i nie przycina :) nowy sprzęt dobrze się spisuje chociaż fajnie by było mieć 2GB bo nieraz jest doczyt ale na szczęście szybki dysk się dobrze spisuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x960 4xanizo wszystko na maximum, ss wyłączone aa też i nie przycina :) nowy sprzęt dobrze się spisuje chociaż fajnie by było mieć 2GB bo nieraz jest doczyt ale na szczęście szybki dysk się dobrze spisuje :)

1635936[/snapback]

Mamy bardzo podobny sprzet z wyjatkiem ramu.Mozesz wlaczyc spokojnie anizo x16 i bedzie chodzilo identycznie.1.5 gb ram juz w 100% wystarcza do braku doczytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Też od jakiegoś czasu bawię się tym demkiem. Rzeczywiście gra zapowiada się doskonale. Zabawę zacząłem na 9800pro @Xt ale karta w moim odczuciu nie dawała rady nawet ze wszystkim na medium. Zmieniłem na x800xt pe i ta sobie radzi jednak w mojej ocenie niezależnie od grafy  do grania w max. detalach potrzebne jest min.1,5 Gb ramu. Sam posiadam 2 x 512 i na nastawach powyżej medium gra nieznośnie doczytuje. Przy wszystkim na medium 1024 x 768 minimalna ilość fps nie spada w najgorszym momencie poniżej 40 średnio 70 - 90. Na high też jest nieżle to znaczy fps średnio o 5 niżej ale jak dla mnie mielenie dysku jest nie do przyjęcia. Reasumując read me nie kłamie: rekomendowane 2Gb ram.

 

pzdr. :wink:

1639112[/snapback]

800x600 wszystko na maxa z soft shadows i da rade grac na poziomie stlym 30-40 fps bez aa i af. Niestety 128mb na karcie nie pozwala na 1024x768 bo zwalnia 2 krotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie...

 

Fear to taki pretekst do dokupienia pamięci...przez FC w ubiegłym roku wiele osób miało w pod maską 1GB, teraz następuje swoista "zmiana warty"...

 

nie ma co narzekać...kogo stać niech zmienia sprzęt...F.E.A.R to dopiero początek...:)...

 

EDIT

 

kev - z Gamershella ssij...

 

a jak nei to format dobry na wszystko :wink:

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800x600 wszystko na maxa z soft shadows i da rade grac na poziomie stlym 30-40 fps bez aa i af. Niestety 128mb na karcie nie pozwala na 1024x768 bo zwalnia 2 krotnie.

1639272[/snapback]

To ja juz wole grac w 1024 bez SS,ladniej wyglada i szybciej chodzi.Te cienie to lipa.Te wygladzenia wcale nie sa takie realistyczne a plynnosc wzrasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...