Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Czy da się uruchomić demo FEAR w rozdziałce 1280x1024? Mam monitor LCD i 1280x960 nibardzo mi pasuje.

Na 6600GE? Wyjasnisz mi po co??

Odpal w 1024x768 i bedziesz mial szanse na plynna gre. Chyba, ze rezygnujesz z cieni, wysokiej rozdzialki tekstur i efektow swietlnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600GE? Wyjasnisz mi po co??

Odpal w 1024x768 i bedziesz mial szanse na plynna gre. Chyba, ze rezygnujesz z cieni, wysokiej rozdzialki tekstur i efektow swietlnych...

Pytałem czy się da a nie czy jest sens. Edytowane przez anx239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie - czy ktos jest w stanie podeslac mi save game z 9 rozdzialu ?

jestem teraz cos kolo połowy/końca 8 wiec jak nie zapomne to Ci wyśle za jakiś czas (jutro/pojutrze - mało gram + 512 ramu teraz) ;) Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gory dzieki za podeslanie stanu gry i za odzew , bo gra fajna nawet (ogolnie malo gram ale ten fear nawet troche wciagnal ) ale nie na tyle zeby jeszcze raz odrazu przechodzic , graficznie calkiem calkiem sie rpezentuje , gram na max detlali w 1024x768 z aa x2 i anizo x4 , i calkiem przyjemnie chodzi na 7800gt i 2.8ghz procku oraz 2gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie moge się przekonać do F.e.a.r. Grafa fajna, klimat też ale jak włącze to na góra pół godziny i starczy. W takim tempie go pewnie skończe w 3 miechy ale to może dobrze bo nie będe narzekał, że nie mam w co grać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę krócej :)...jak zresztą hydro napisał - 10 godzin i koniec...

 

sam się wziąłem za tą grę dopiero w czasie świąt (lepiej późno niż wcale :) ) i ogólnie jestem zadowolony...może gra mnie nie przestraszyła (mała czarna za mało jak na mnie :P ), ale ogólnie fajny klimacik...

 

grając teraz w obojętnie jakiego fps'a wciskam ctrl...i nic się nie dzieje...walki w FEAR'ze roxują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane sterowniki nv4_disp (6.14.10.8443 - nVIDIA ForceWare 84.43)

 

problem znikl gdy uruchomilem ten program w trybie zgodnosci z win95 :/ ale troszke klatkuje moj cfg. epox 8kda3i rev.3.2, semp 2800 (2000mhz) 6600GT (asusa) 512mb (geil cl2.5), oczywiscie nie dalem detali na maksa, sa dosc zanizone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe tylko jak bedzie z kompatybilnością wersji PL z dodatkiem? chyba że dodatek tez spolonizują i nie poleca w kulki jak z D3 RoE? Po co mi była ta wresja PL ... B-)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jeśli wreszcie wypuszczą ten dodatek będzie on wymagał gry w najnowszej wersji (obecnie 1.06). Dlatego tak-czy-inaczej warto ściągnąć patche. No właśnie- piszę patche, bo nie znalazłem łatki robiącej upgrade z wersji 1.00 bezpośrednio do wersji 1.06. Są 1.00-1.03 (261.80Mb), 1.00-1.05 (411.17M :blink: ) no i 1.05-1.06 (10.56M).

Ciekawe do jakiego numerka dojdzie gra do czasu wypuszczenia dodatku :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...