Skocz do zawartości
ChomiK

FLAT-OUT - nastepca Destruction Derby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

jednym słowem coś z systemem

 

na moim configu gra chodzi bardzo płynnie, zero zacięć, zero błędów w grafie, zero zwisów

częściej miałem problemy z NFS:U2 niż tym demkiem

stery stare: 45.23 czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Moze sie czepiam ale to chyba fotomontaz... tam powinno byc 106m a "1" jest powielone. Ale moze mi sie wydaje w koncu dopiero co wrocilem do chaty po ciezkiej nocy:D

Bez przesady.

Zobacz o ktorej pisalem ten post :D Olac nikogo nie oskarzam cofam co napisalem :D Ale nocene teorie spiskowe rulez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem coś z systemem

 

na moim configu gra chodzi bardzo płynnie, zero zacięć, zero błędów w grafie, zero zwisów

częściej miałem problemy z NFS:U2 niż tym demkiem

stery stare: 45.23 czy jakoś tak

I akurat ta jedna jedyna gra by się wywalała, a wszystko inne chodzi cacy... Może Radeonów nie lubi... Ma ktoś zmodowanego Radka 9500 na najnowszych omegach? Może tu jest problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem coś z systemem

 

na moim configu gra chodzi bardzo płynnie, zero zacięć, zero błędów w grafie, zero zwisów

częściej miałem problemy z NFS:U2 niż tym demkiem

stery stare: 45.23 czy jakoś tak

I akurat ta jedna jedyna gra by się wywalała, a wszystko inne chodzi cacy... Może Radeonów nie lubi... Ma ktoś zmodowanego Radka 9500 na najnowszych omegach? Może tu jest problem...

ja mam i zawiesza mi sie na alfaltowym torze przy drugiej szykanie, zawsze i w jedymi miejscu. nawet grafe odkrecilem i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem coś z systemem

 

na moim configu gra chodzi bardzo płynnie, zero zacięć, zero błędów w grafie, zero zwisów

częściej miałem problemy z NFS:U2 niż tym demkiem

stery stare: 45.23 czy jakoś tak

I akurat ta jedna jedyna gra by się wywalała, a wszystko inne chodzi cacy... Może Radeonów nie lubi... Ma ktoś zmodowanego Radka 9500 na najnowszych omegach? Może tu jest problem...

ja mam i zawiesza mi sie na alfaltowym torze przy drugiej szykanie, zawsze i w jedymi miejscu. nawet grafe odkrecilem i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest wypaśna :D Gram cały weekend i ciągle mnie zadziwia. Wczoraj jeździłem sobie po szutrowej trasie z demka, przywaliłem w te porozkładane po bokach opony i jedna z nich przez urwane drzwi wpadła mi do samochodu (!) - woziłem ją na miejscu pasażera dopóki nie dachowałem - wtedy wypadła :twisted:

Ogólnie rozpierducha na maxa. Bardzo dobrze, że nie tylko samochody się niszczą, ale też otoczenie - to jest nawet lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LADIES AND GENELMANS, START YOUR ENGINES!!!!!

Gra jets przeeeeeewypasiona, jest bajecznie miodna, nie moglem sie oderwać. Macie troche screenów, chodzi super, kawałki rockowe co grają są znakomicie dobrane i wpadające w ucho. Nfsu2 to dla mnie "0".

Super tryb kariery, full tuning części i zarządzanie zarobioną kasą, pełno bonusowych planszy takich wymyslnych ze sie nie spodziewałem.

Byl w demku skok w zwyz, jest i w dal!!! i duzu duzo innych. Acha... i wybór sposobu prowadzenia - normal lub professional!!!

 

skok w dal :)

Dołączona grafika

 

destruction derby

Dołączona grafika

 

tuning (mnustwo części)

Dołączona grafika

 

tor ósemkowy!!!

Dołączona grafika

 

tryb kariery!

Dołączona grafika[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra sie wywala,  jak uruchamiam wyscig resetuje mi kompa, oczywiscie mowie o demo bo pelnej jeszcze nie ma na rynku. okrecalem procka i karte i caly czas to samo, szkoda bo wyglada na fajna.

jak nie ma jak jest, tylko że na czarnym :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra sie wywala,  jak uruchamiam wyscig resetuje mi kompa, oczywiscie mowie o demo bo pelnej jeszcze nie ma na rynku. okrecalem procka i karte i caly czas to samo, szkoda bo wyglada na fajna.

u mnie to samo, stery miałem 66.00 i teraz sa 66.77 i to samo - po 5-10 s restart kompa.

 

Myślałem że to może moja płyta główna jest winowajczynią ;), ale widze że nie.

 

Obawaim się że z pełną wersją bedzie podobnie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...