Skocz do zawartości
ChomiK

FLAT-OUT - nastepca Destruction Derby

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jeszcze nikt nie wymyslil co zrobic na resetujacego sie kompa ?? tak chetnie bym sobie pogral, a tu taka lipa jest :| oczywiscie pierwsze co to myslalem ze to wina mojego sprzetu, ale skoro pare ludzi tak ma ... Dziwi mnie tylko to, ze nasze konfigi nie sa w zaden sposob powiazane. Jak ktos bedzie mial jakas solucje na ten problem to please write !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak są, TI 4200 to jest odpowiedz. Napiszę co zrobiłem żeby u mnie nie bło tych restartów.

 

Po wszelakich kombinacjach, gdzie przyczyny szukałem w biosie, w systemie okazało się że wina stoi po stronie sterowników (coś co przychodzi na myśl odrazu ;) ).

 

Więc myślę że te najnowsze są za nowe dla naszej już podstarzałej - ale dalej wydajnej - karty.

 

Mam Leadek winfast i zainstalowałem referencyjne stery(z płytki) z oznaczeniem 6.14.10.5303. Teraz jest ok. Czasem jakieś dziwne tekstury wyskakują i kaszani się grafa ale bardzo żadko.

 

CO do gierki to jest bardzo wciągająca.

 

Mam nadzieję że i Tobie się uda

 

Edit: Kolega Szumi - też miał Ti4200 wcześniej ale ostatnio zmienił na nowszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co maja ATI i im sie wiesz, u mnie pomoglo zainstalowanie "rad_w2kxp_omega_2567_7z" czyli starych poczciwych 2.5.67 . na pozniejszych po kilku minutach gry obraz zamarzal i pojawialy sie takie dziwne artefakty, i pomagal tylko reset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co maja ATI i im sie wiesz, u mnie pomoglo zainstalowanie "rad_w2kxp_omega_2567_7z" czyli starych poczciwych 2.5.67 . na pozniejszych po kilku minutach gry obraz zamarzal i pojawialy sie takie dziwne artefakty, i pomagal tylko reset

Jeżeli w full-ver tak jest, to raczej poczekam na jakąś łatkę - nie zamierzam zminiać sterów na starsze dla jednej gierki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich .Mam problem z grą nie wiem jak odblokować ostatnie trzy wyścigi w klasie bronze .W poprzednich wyscigach w tej kasie mam pierwsze miejsca samochód mam stuningowany na maxa a grac dalej nie moge .W klasie bonus też jeżdziłem ale tory dalej w bronze mam zablokowane .Prosze o rade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał356 - dziwne, ja sukcesywnie wygrywałem każdy wyścig na 1st i odblokowywał mi się kolejny, żadnych przestojów nie miałem (tak w ogóle to zostało mi jeszcze kilka z gold, ale nie grałem kilka dni - brak czasu).

 

julas - e tam, NFS to gra dla przedszkolaków z zaburzeniem rzeczywistości...

 

RS - jeżeli dobrze kojarze to jest to Beat The Boys zespołu LAB.

 

niko2003 - tak, dlatego moim zdaniem w bronze i silver najlepiej mocno nie tuningować, ja prawie na czystym aucie wygrałem wszystko (lekko później dołożyłem HP). Teraz pakuje wszystko w ten z gold :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos podac num gg bo chcialbym pogadac bo mam juz flatout full na 2cd ale po instalacji mam typowe zachowanie podczas braku orginalnego exe;/... kolega mowi ze mu normalnie dziala tylko ze on to uruchamia z image a ja normalnie zainstalowalem i jak odpalam to jest taka tabliczak loading i wywala sie proszac o cd...a cracka nigdzie niema...co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...