Skocz do zawartości
Dr.Stan

Grand Theft Auto 2

Rekomendowane odpowiedzi

A dajcie spokój z tym GTA2 maja takie zapotrzebowanie na niego to wypadało by sie nabyc w lepsze serwery ale jesli oni do nas tak nastawieni to my tez :D odkurzam juz "pirato legalna" .PL wersje sciagam patha pod xp i zaczynam gre...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie znają angielskiego lub udają że nie znają.

PLEASE NOTE that while this game may be downloaded for free by all who register by filling out the form on this page,.

 

W skrócie:

Ta gra może zostać pobrana za darmo przez wszystkich którzy wypełnia formularz na tej stronie, to nie jest darmowe oprogramowanie i nie może być powielane bez pisemnej zgody Rockstar Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że gra jest darmowa zarzuce linkami do torrentów (mam nadzieje że punktów nie dostane)

 

*tu były linki, ale to nie jest freeware :(

 

 

działa pod XP bez żadnych patchy dodatkowych, ja ściągałem z torrenta i jesto to ta wersja darmowa.

 

* edited by Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest freeware. Nie jest darmowa.

 

Punktów nie dostaniesz, będzie za to ostrzeżenie.

 

PLEASE NOTE that while this game may be downloaded for free by all who register by filling out the form on this page, it is NOT freeware and may not be mirrored or duplicated by any third parties without express written consent from Rockstar Games.

To chyba jest wytłumaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst jest juz tu wstawiony 3 raz, jeden dałem nawet z tłumaczeniem, następny który wyskoczy z linkami już punkty raczej dostanie, a nawet możliwe że odpocznie sobie kilka dni od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zassalem zadnych problemow nie bylo;)

no to wiem juz w co bede gral - nie ma to jak stare dobre GTA;]]]]

EDIT: no i lipa - sciagnalem ale co z tego jak gra lipnie chodzi

mam winde 2k moze na XP jest inaczej

chodzi w niskiej rozdzielczosci z dzwiekiem i sie przycina

mozna tez odpalic dosowa wersje - chodzi plynnie ale dzwieku nie ma:( :mur:

nom to chyba jednak sobie nie pogram :angry: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja zassałem wszystkie gierki które tam są dostępne bez żadnego problemu choć GTA1 i GTA2 (choć w głównej mierze miałem zamiar zagrać w Wild Metal bo w to nigdy nie grałem) mam oryginały to sądziłem iż jak pisze iż gra jest zmodyfikowana tak by pracowac na nowych systemach to niestety jak już ktoś wie na 2K oraz XP gra przycina, w gta1 można wyłączyć frame limiter ale wtedy chodzi za szybko. Dobrze że mam jeszcze starego P200 i Voodoo2 na którym to obie gry chodzą super.

A jak niektórzy piszą wcale nie jest ciężko wypełnić formularz czy jest on aż tak niejasny? A puźniej już tylko ściągnięcie i można próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Witam

Mam problem, chce z kumplem pograć w gta2 przez neta ale nie wiem jak to odpalic, mogł by mi ktos dac jakeis wskazówki co i jak

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...wie ktoś jak to zaciągnąć flash getem bo nie mam zamiaru kilka godzin siedzieć przed kompem aż ściągnie mi się 344MB (nie za szybkiego neta mam :( ) :mur: a tylko windowsowy "ściongacz" sie załącza :/. Ta wiem ponoć w SP2 do xp poprawili to i mozna przerywać i kontynuować ścionganie ale to mnie nie przekona do SP2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...