Skocz do zawartości
Chaos

Chaos WC rev 0.8 to 1.0 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

tak mnie nastraszyliscie wiec zrobilem test ...

 

wyciagnelem w czasie pracy jeden krociec w wsadzilem do garka obok ...

wc ciagu doslownie paru sekund (5ciu? :) )

z pojemnika braklo polowy wody ... a tylko jeden krociec wyciagnelem drugi czały czas wlewal wode do pojemika ...

 

imho powinno byc dobrze ..

mam taka nadzije .. dzis skladam to wszystko chyba do kompa jak przyjedzie pasta ..

 

trzymajcie kciuki

 

jak nie zadziala to bedzie pewnie zestaw chlodzenia w dobrej cenie do sprzedania z potrzeba dokupienia sobie pompy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie zbudowany uklad i moge ci powiedziec ze faktycznie wiecej wody poplynie na gpu niz na nb; ale nie wplywa to w zaden znaczacy sposb na wydajnosc chlodzenia; u mnie tak gpu jak i nb byly poprostu zimne;

chyba na odwrot. wiecej na NB niz na GPU. u mnie roznica w temp grafy byla 10 st miedzy polaczeniem rownoleglym a szeregowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

all dziala i nie marudzcie :PP

 

na zachete :P

 

Dołączona grafika

 

na razie maly problem byl z grafa bo cos spieprzylem przy zakladaniu bloku i udawala martwą .. ale juz ozyla .. ino ze smiga bez bloku

 

.. more HERE

 

temperatury poki co lepsze o jakies 1-2* niz Orbital O3 jak szedl solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na testy temperatur bo układ masz... 8)

też mam Hydora L-20, ale jescze nie złożyłem WC :roll:

jestem very ciekaw jak sobie u ciebie radzi na 3 blokach :o

 

zapodaj jak najszybciej testy z podkręcania proca i grafy jak założysz blok

będę miał bardzo podobny układ więc jestem baaardzo ciekaw jak na Twoim konfigu się kształtują się temperaturki :D

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka za odkopanie trupa i to trupa ktory ma juz dziecko no ale trudno. skladam sobie taki uklad jak mial chaos na poczatku (hydor na dole 1 bloczek z 2 dziurami i nagrzewnica na dachu i trojnik przed wlotem pompki). w sumie to wszystko juz wiem oprocz tego trojnika. otoz wiem ze ma on sie pozbywac babelkow powietrza z ukladu i ma to robic samoistnie (albo potrzasac reszta) ale ja mam taki problem rozumowy, mianowicie jak sie pozbywac babelkow powietrza z wody kiedy w srodku wody nie ma:/ czyli inaczej co zrobic zeby w srodku byla woda. (szukalem na forum chyba wszystkich kombinacji napelniania, odpowietrzania i takich tam i nic) jedyne co mi przychodzi do glowy to wlewac powoli wode do tego trojnika przez ten sterczacy waz. o ile sie nie myle to jak sie troche naleje to to sie powinno rozejsc po ukladzie bo taki slup wody jakies tam cisienien robi czy cos. ale przciez w pewnym momencie woda w ukladzie bedzie wyzej niz w kawalku weza (no chyba ze mam tam przymocowac tego 2 metry?) pozatym czy woda przejdzie przez pompke wylaczona w gore? a moze pompke trzeba wlaczyc? tylko jak ona zassie szybciej wode niz ja wlewam to bez wody sie chyba zjara?

 

sorka za tak banalne pytanie ale staralem sie czytac wszystko jak leci i szukac zanim o cos spytam ale teraz to juz nie wiem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez mam trójnik T przed wlotem. Mój proces wlewania polegał właśnie na dolaniu do końca węża odpowietrzającego (jest o kuilka centymetrów dłuższy niż wysokośc budy [kadett na budzie] ) i włączeniu na może 2s pompki, woda sie wpompowała (nie zawsze cała i na samym początku dosyć dużo powracało) i tak w kółko wlać, włączyć pompke na moment, wlać i włączyć pompkę...po krótkim czasie układ był napełniony pozostało odpowietrzenie nagrzewnicy (ściągnąłem i przechyliłem wlotem/wylotem do góry ) dolanie wody do pełna (mam korek z nałeczowianki prtzyklejony razem z gwinetem na końcu) i już mogłe się cieszyć. Układ samoistnie się odpowietrza i pobiera wode z wężyka odpowietrzającego. Tyle

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"] a moze pompke trzeba wlaczyc? tylko jak ona zassie szybciej wode niz ja wlewam to bez wody sie chyba zjara?

 

Ja zawsze najele wody ile wejdzie i trochę poruszam całym układem by powietrze zeszło i dalej dolewam, później włączam pompkę, i dolewam wody, pompka się ba pewno nie zjara przez 5 minut tak że śmiało możesz włączyć pompę i dolewać, nepewno będziesz musiał pożucać całym układem w lewo prawo i do góry nogami żeby dobrze odpowietrzyć taki układ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie ja robilem tak jak pisal kolega wyzej

nalewam troche popompuje wyłaczam.. dolewam itd...

bo mialem przypadki ze jak hydor lyknal za duzo powietrza to stawal najzwyczajniej w swiecie ..

potem jak przejdzie "pewien momen" to juz leci samo ... tylko z powietrze i wtedy wlasnie zaczynasz swoje potrzasanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z dodatkowym schładzaniem wc to ameryki nie odkryłeś a po 2 to bawisz sie w wodną archeoligie? Nie bierz tego do siebie ale na drugi raz zanim napiszesz coś to troszke sie porozglądaj i zastanów czy piszesz coś mądrego

pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...