Skocz do zawartości
r0n

jak odblokować porty O_o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Więc tak: mam rozdzielowne łącze na 2 jakieś z telewizji kablowej bez routera :P no i jak odblokować porty w takiej sytuacji bo niemam kompletnego pojęcia 8O duzo osob mi mowiło ze się nieda czy to prawda :?:

 

Z GORY THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, u administratora sieci :), który może nawet nie będzie chciał z Tobą rozmawiać na ten temat, ale jak go przyciśniesz, albo firmę a nie admina, i powiesz że nie po to bulisz żeby nie móc korzystać w pełni z netu to może coś wskórasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze tu niema zadnego admina mam z qmplem przez karty sieciowe i kabel sieciowy net poprostu . To to samo co jakbyscie mieli lacze autocomu na jedna osobe 128 ! ale trzeba cos zrobic i ustawic z tymi portami poprostu jak wejsc w te ustwienia aby je odblokowac ? i niepisz mi nic z administratorem bo to niejest siec osiedlowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak uważasz że nie ma admina to nikt na świecie Ci nie pomoże...

 

 

aaaa zaraz, to nie jest sieć osiedlowa powiadasz??? no to wszystko zmienia!!! czemu od razu nie pisałeś??? :lol: Albo potrzebujesz pomocy i zaufasz w to co piszemy żeby Ci pomóc, albo nie - ZASTANÓW SIĘ!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kablówkę, i przez nią wykupiony internet, to na końcu kabla powinieneś mieć u siebie modem kablowy z wyjściem RJ-45 do komputera. Modem najprawdopodobniej nie ma funkcji routera, a Ty już prawie napewno nie masz dostępu do jego konfiguracji.

Sprawa ma się więc tak. Modem wdzwania się kablem do routera brzegowego, który stoi sobie w centrali telewizji kablowej, tzw. stacji czołowej. Tam czasami przychodzi ktoś pogrzebać i to jest administrator, który jako jedyny może Ci pomóc i zmienić konfigurację tego właśnie routera. Musisz się z nim skontaktować i porozmawiać. Inna sprawa to, czy może masz niechcący włączony jakiś firewall na kompie (ale podejrzewam że nie).

 

Czyli, dzwoń do firmy od kablówki i pytaj o osobę od internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...