Skocz do zawartości
F@llout

Ludzie pomóżcie:P!!

Rekomendowane odpowiedzi

Z calym szacunkiem ale GTA 3D to jest najbardziej z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a gra jaka widzalem, ona skacze na kazdym kompie.

Mi nie skacze, jak bratu wpialem swoje gf3 to tez dalo sie grac, na moim poprzednim kompie tez sie spoko gralo, zawsze na max i 1024x768, na 1280x1024 skakalo tylko w deszczu w 2 dzielnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za slaby ???? IMHO kolega sie na sprzcie nie zna i daje sobie wpychac to co popadnie ...ECS do tuatalina 0.13 ( overclocking is his middle name ;)  GF4MX420 (to jest sdram czy juz DDR ?)zamiast GF3 lub 440 ale to nie oznacza ze na tym nie da sie pograc .... nie da sie pograc na 166MMx + s3 trio a na tym co ma to jak najbardziej da sie .... gra nie jest wazne jak wyglada ... tylko za ile sie nudzi ...( CS rulezzzz 3 lata w nia gram absolutny rekord :)

 

Jamnik i pantera ... ale na **uj komu pantera do grania ;)))))

Gdy gra jest stara lub brzydka to nie gram. Przywiazuje duza wage do strony estetycznej danej gry, dlatego mam takie zdanie jakie mam. Gram tylko w ladne, oczywiscie zawsze na max det. Coz, taki juz jestem- wzrokowiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...