Skocz do zawartości
ReDi

Nowy album slipknota

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zdążyłęm już dwukrotnie przesłuschać Vol. 3 slipknota i niewiem czy się mam śmiać czy płakać. Mój ulubiony zespół zdziadział... Singiel duality nawet spoko, ale to jest praktycznie najostrzejsza piosenka na płycie 8O Słyszał ktoś to może i ma odwagę się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja slyszalem gdzieś w necie pogłoski ze to ostatnia płyta zespołu. Podobno chłopaki mają się rozejść... Ja ogólnie odnoszę wrażenie że ta płyta jest w 100% komercyjna, zrobiona tylko dla pieniędzy. To nie ten stary dobry slipknot, jeszcze troche i wyruszą w trasę z linkin parkiem i 50 cent :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potem z eminemem zeby zarobić kase i zejść ze sceny, ale ja tam słyszalem ze własnie maja wypuscic nowy album gdzies po wakacjach o ile mnie moja zawodna pamiec niemyli ;)) jesli tamta bedzie sląba to baj baj slipknot ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi. IMO tragedia by była, gdyby ciągle grali jednakowo brzmiące kawałki. Płyta jest inna, ale IMO dalej klimatyczna. Perkusja The Blister Exists jest dla mnie rewelacyjna. A kawałki takie jak Prelude 3.0, Vermilion, Vermilion Pt. 2, Danger - Keep Away, a zwłaszcza Circle bardzo mi podpasowały, choć są baaardzo spokojne jak na Slipknota. Reszta z ostrzejszych kawałków jest też ok, choć tych z pierwszej płyty IMO nic nie przebije.

 

Co do rozpadu kapeli szkoda by było, ale przy tak licznym składzie o nieporozumienia niestety nie trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tenten chodzi ci o "Iowa"????

Chlopaki maja jednego z lepszych perkusistow. Wogole cala sesja rytminczna syci.

Poprzednie albumy zajebiscie mi sie podobaly i mecze je do tej pory.

nowego jeszcze nie slyszalem.

Co do rozpadu to nic nie slyszalem. Sklad byl wiele razy zmieniany zanim powstal ten co gra do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niechodzi już nawet o to, że nowy album jest nie ostry... Na przykład Stone Sour mi się nawet spodobał, chociaż był o wielke lżejszy od starego slipknota. Moim zdaniem nowy slipknot zatracił tego słynnego powera, jakiego miały i maja do tej pory starsze płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niechodzi już nawet o to, że nowy album jest nie ostry... Na przykład Stone Sour mi się nawet spodobał, chociaż był o wielke lżejszy od starego slipknota. Moim zdaniem nowy slipknot zatracił tego słynnego powera, jakiego miały i maja do tej pory starsze płyty.

To ze jest slabszy nie znaczy ze gorszy. Posluchajcie chocby Paradise Lost - to ze kiedys grali ciezko nie znaczy, ze nowe plyty posysaja. Nowego Slipa jeszcze nie sluchalem, ale ja przeslucham to sie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze powiedziec ze duality to jak narazie jedyny kawalek slipknot'a,ktory moge sluchac :D .Poprzednia jakos mi nie przypasily (choc przyznaje ze wiele nie slyszalem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sluchalem Duality i Pulse of Meggots czy jakos tak. Powiem ze plyty nie moga byc same bo to by lekko wypaczalo sens wydawania kolejnych plyt. Jezeli zespol ma ciagle ten sam styl i sie nie rozwija to chyba zle. A Vol.3 to cos nowego. Troche brakuje mi w tych dwoch kawalkach stary dobry bebnow. Ale nie slyszalem innych, wiec nie bede na ten temat duzo mowil. Prosze mi tu tylko plot nie walic ze Slip ma sie rozpasc. Fake i tyle :mrgreen:

 

Kiedys mi kumpel opowiadal ze w jakims programie na VIVIE, byl wywiad z polskim raperem. Nie chce jego MC nicka przekrecic ;] DKC? Nie wiem, mniejsza z tym. Chlopak wyprowadzil sie i studiuje w USA,Iowa. Mieszka centralnie obok wokalisty Slipknota. Pare razy jadl u nich obiad. Ogolnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly gadal. Powiedzial tylko dwie wazne rzeczy jedna to ze jego ulubiona i jedyna piosenka slipa jest Wait and Bleed - nie wiem czemu :> . Oraz na pytanie prowadzacego - czy zamierza jakas wspolprace ze Slipknot'em odpowiedzial. Ze calkiem mozliwe.

 

People = SHIT !!

 

:veryevil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze jest slabszy nie znaczy ze gorszy. Posluchajcie chocby Paradise Lost - to ze kiedys grali ciezko nie znaczy, ze nowe plyty posysaja.

oj posysaja

imo

przynajmniej w przypadku paradise lost

i w przypadku slipknota tez :mrgreen:

kwestia gustu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie w przypadku slipknota jest troche inaczej... Takiej muzyki jaka była na iowa czy slipknocie nie grał nikt, było to oryginalne jedyne w swoim rodzaju, mówiło się wręcz o nowym standardzie muzycznym. Teraz sam slipknot ten standard niszczy - takich piosenek jak circle jest moim zdaniem wiele.

Teraz pozostało mi czekać na nowę albumy cool chamber i system of a down. Jeśli one mnie zawiodą to niewiem co zrobię :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa plytka slipknota... to juz niestety nie slipknot :( Nie zostalo im nic ze starych dobrych lat. Zadnych emocji... wszystko na tej plycie jest jakies suche... nie ma zadnej mocy. Niedlugo zaczna chyba grac ja Linking Park... a wtedy przestane wiezyc w popularne zespoly... Nowy album slipa jest przykladem co slawa potrafi zrobic z zajebistego zespolu...

RIP Old Slipknot :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo to taki ReDi nawet tej płyty nie ma, a co dopiero jej słuchał.... Duality najostrzejszy na płycie :D omg, człowieku zastanów sie kilka razy za nim cos napiszesz ;] chociazby taki pulse of the maggots ktory w necie krązy najdłużej jest duzo ostrzejszy od duality.... Na mnie płytka zrobiła wrażenie m.in. dlatego ze są tam kawałki melodyjne (vermilion, danger keep away, prelude...) a także Mocne, zajebiste kawałki... mecze tą płyte juz kilka dni i nie moge sie nasłuchać... ludzie.... prosze was, oczywiscie ze mozna wyrazic własna opinie ale nie piszcie bzdur, ani nie rozsiewajcie plot :? to jest nieetyczne :? tak samo jak calowanie cudzej babci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mo to taki ReDi nawet tej płyty nie ma, a co dopiero jej słuchał.... Duality najostrzejszy na płycie  omg, człowieku zastanów sie kilka razy za nim cos napiszesz ;] chociazby taki pulse of the maggots ktory w necie krązy najdłużej jest duzo ostrzejszy od duality.... Na mnie płytka zrobiła wrażenie m.in. dlatego ze są tam kawałki melodyjne (vermilion, danger keep away, prelude...) a także Mocne, zaje...dwabiste kawałki... mecze tą płyte juz kilka dni i nie moge sie nasłuchać... ludzie.... prosze was, oczywiscie ze mozna wyrazic własna opinie ale nie piszcie bzdur, ani nie rozsiewajcie plot  to jest nieetyczne  tak samo jak calowanie cudzej babci

Słuchaj ja mam tą płytę, przesłuchałem ją pare razy i ma ona prawo mi się nie podobać. Jeśli twierdzisz ze jest zajebista to spoko - twoja sprawa - ty tego słuchasz. Zresztą widziałem komentarze na emulu, wielu ludzi sie płytką podnieca, ale moim ( i jeszcze wielu osóB) zdaniem to nie jest już TEN slipknot. A tak pozatym słyszałeś starsze kawałki slipknota? W nich jest potężna energia, którą uwalniasz za każdym razem gdy tego słuchasz. Na Vol 3 już tego niema albo poprostu tego nie widzę. I nie gadaj że ktoś rozsiewa ploty, ja tylko podzielilem się swoją opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg 8O ja nie mowie ze ty rozsiewasz ploty.... 8O tylko ogólnie, ze np. zespol sie rozpada... Poza tym SlipKnoTa słucham juz od dość długiego czasu, i owszem wczesniejsze kawałki były mocniejsze, bardziej energiczne, dynamiczne... ale to dobrze ze nowa płyta jest inna... w końcu ileż można tego samego... Ale tak samo jak ja, ty wyrażasz swoją opinię, masz do tego pełne prawo i nikt cie nie bedzie krytykował.... a więc RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja mam tą płytę, przesłuchałem ją pare razy i ma ona prawo mi się nie podobać. Jeśli twierdzisz ze jest zapupista to spoko - twoja sprawa - ty tego słuchasz.  Zresztą widziałem komentarze na emulu, wielu ludzi sie płytką podnieca, ale moim ( i jeszcze wielu osóB) zdaniem to nie jest już TEN slipknot.

To nie był już ten Slipknot jak wypuścili Iowa, choć ten był bardziej podobny do jedynki niż Vol 3. Napisałeś, że nie jest to TEN Slipknot, aczkolwiek IMHO jest to dalej bardzo dobry Slipknot. W każdym razie poprzednie dwie płytki nigdzie nie przepadły i zawsze można ich posłuchać, a nie wiadomo co jeszcze chłopaki wydadzą. IMHO małe urozmaicenie nie jest złe... przynajmniej nie zaczęli rapować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...