Skocz do zawartości
enjoy

Głośniki tracer - filmy, gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sobie kupić jakieś głośniki do oglądania filmów i gier. Nie mam zbytnio kasy więc patrzałem na tańsze modele. Zaznaczam jeszcze raz że muzyki na tym słuchać nie bede, do tego wieża jest za taką cene :/

 

Zainteresowały mnie te głośniki:

 

http://www.tracer.pl/ramka.php?strona=opis...02&id_kat=01036

 

i

 

http://www.tracer.pl/ramka.php?strona=opis...86&id_kat=01036

 

Czy moge sie po nich czegoś dobrego spodziewać? Jak z tymi basami, głośnością i harczeniem? Czy może sprzedać rodzine i kupić coś lepszego? :>

 

Nie wiem nie znam się, więc pytam.

Z góry thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zestaw 1 to lepszy wybór, bo nie śadzeżebyc miał Audigi 2, a Fortissmo 3, to z kart to użytku domowego to tylko te dwie obsługują 7 kanałowy dziewiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zestaw 1 to lepszy wybór, bo nie śadzeżebyc miał Audigi 2, a Fortissmo 3, to z kart to użytku domowego to tylko te dwie obsługują 7 kanałowy dziewiek.

vs

 

Współpracując z kartami systemu 5.1, jak Sound Blaster® Audigy™ lub Live!™, może przekształcać (up-mix) dźwięk w formacie 5.1 do formatu 6.1.

hmmm

tak wszędzie pisze, więc to chyba prawda...

bardziej mnie przekonuje ten zestaw 2 zważając na centralny głośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...