Skocz do zawartości
noso

rurki z miedzi.........????????!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludki mam male pytanko otoz mam dostep do rurek z miedzi uzywanych do instalacji klim... Sa to rurkiw takiej szpuli i bardzo gietkie pozniej to sie sprajuje takim sprayem no i twardnieja.. mam do tego rozne kolanka itd itp.. i teraz prosze o odpowiedz czy mozna i daloby to dobry rezultat by wprowadzic takie rurki do calego WC zamiast standartowych gumowych rurek?? Co wy na to? Z gory thx :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie mial bys wyzsza temperature w budzie. miedz by pobierala cieplo z wody w tych rurkach. jak bys to wyprowadzil na zewnatrz to byloby lepiej ale w srodku budy chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. MAX porządeczek.

2. niemodyfikowalność po uruchomieniu.

3. szczelność (przy założeniu porządnego montażu) na jakieś 10lat gwarantowana.

4. będzie wyglądało pięknie, ale zapomnij o wymianie grafiki czy procesora.

5. Niemcy zrobili coś takiego z PCV i było ślicznie. porżadek, buda wewnątrz pusta. Gdybyś zrobił chłodnice zamiast boku budy i na jakimś sprytnym zawiasieją uwiesił, ty byłbyto super cleen mod;)

Czekam na zdjęcia, zrób przymiarki i jazda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło by to wyglądać ciekawie - a jakie fi wewn. mają te rurki miedziane?

Do zalet Ryby_8 dodam jedną:

6. Eliminacja problemu zaginających się węży pod wpływem większej temperatury panującej w układzie.

 

Życzę powodzenia i także czekam na jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gall86: Ale herezje prawisz nam tutaj ;P

 

Czekam na konkrety. Mnie moja walka z zaginaniem węży igielitowych już powoli męczy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki za odpowiedzi... co do fotek to niestety w granicach sierpnia /wrzesnia hehe poniewaz jestem teraz w Stanach i tu mam dostep do tych rurek , kazdym badz razie planuje obieg z tych rurek nie tylko w obudowie ale take poza nia do nagrzewnicy orazpompy i reszty gadzetow , zestawik bedzie dopleniony jakims dobrym bloczkiem wlasnie ze Stanow ( moze cos polecicie dobrego??).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem w tym ze one sie wcale tak milusio nie wyginaja jak by sie chcialo. W fc sie takie stosuje sr zew 6mm i 8mm i powiem ze to mozna wyginac ale po zalozeniu tego na proca bys juz chyba nie zdjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@noso

moze masz jakas stronke o tych rurkach ? bo bardzo mnie zaciekawil ten temat

jakie sa srednice wewnetrzne tych rurek, jak one sie wyginaja, z czego sa zrobione - ciekawa sprawa

co do fotek - to w usa nie ma aparacikow ? :)

 

arthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu przegladajac Pro forums zobaczylem cos takiego, mysle ze to moze Was zainteresowac :wink: Takie rureczki macie na mysli ??? :wink: 8)

 

http://imagehost.darkernet.co.uk/i/bfssw2.jpg

http://imagehost.darkernet.co.uk/i/new1.JPG

http://imagehost.darkernet.co.uk/i/Fitted.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KosiMazaki-

o kur.... tylko na tyle mnie było stać po tym jak pozbierałem szczękę z podłogi :D

 

PS: oczywiście chodziło mi o kurczypasikonika - kurczącą się odmianę tego owada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KosiMazaki-

o kur.... tylko na tyle mnie było stać po tym jak pozbierałem szczękę z podłogi  :D

Dokladnie mialem taka sama reakcje :D nawet sam sie zastanawialem czy czegos takiego nie zrobic ale coz WC dopiero sie sklada pozatym bloki sa z przezroczystymi topami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co do tych fotek wlasnie cos takiego , niestety narazie apapratu nie mam ale jesli by ktos chcial takie rurki da sie zaltwic.... ale nie wiem ile to by kosztowalo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieta... u mnie we wsi mają takie cudo, prawie w każdym sklepie, co to ciepło rozprowadzić po domu pomaga. I drogie nie jest...

Przykłady: Na rogu żelaznej i chyba miedzianej: coś koło 7-11PLN/mb. Dalej z domu nosa nie wystawiam, za duzo roboty na uczelni.

I w sklepiku obok mają utwardzacz do tego cudenka, koszt: 16,72PLN za 200ml spray.

Więc nie męczcie poczty, bo jak się zmeczy za bardzo, to nie dowiezie. Spacerek po wsi i maciw w łapkach wszystkie te najpiękniejsze koraliki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...