Skocz do zawartości
Aquarium

ma ktoś już rachunek za dsl u prywatnego odbiorcy?

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z podwyżką VATu na internet dla firm cena DSL512 wzrosła u TPSy w cenniku z 266 do 303zł, ale na dole jest adnotacja, ze prywatni odbiorcy (u nas jest amatorski LAN - łacze wział jedne z userów na siebie) zostają z tej podwyżki wyłączeni. Podobnie powiedzieli mi na błękitnej (hehe) linii.. Dzisiaj jest 24 i nie ma jeszcze rachunku - jestem ciekaw czy nie trzeba składać jakiegoś dodatkowego oświadczenia jak w przypadku polpaka - że net nie jest na firmę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z podwyżką VATu na internet dla firm cena DSL512 wzrosła u TPSy w cenniku z 266 do 303zł, ale na dole jest adnotacja, ze prywatni odbiorcy (u nas jest amatorski LAN - łacze wział jedne z userów na siebie) zostają z tej podwyżki wyłączeni. Podobnie powiedzieli mi na błękitnej (hehe) linii.. Dzisiaj jest 24 i nie ma jeszcze rachunku - jestem ciekaw czy nie trzeba składać jakiegoś dodatkowego oświadczenia jak w przypadku polpaka - że net nie jest na firmę...

Nie podwyżka - ale obniżka ;) a właściwie zwolnienie z VAT (bo zwolnienie, a obniżenie stawki lub stawka zerowa to zupełnie różne rzeczt).

 

W związku z wprowadzeniem zwolnienia z VAT indywidualnych userów, ceny u prywaciarzy mogą pójść w górę. Na razie sieć wrocławska (ja jestem abonentem) e-wro zachowała się jak św Mikołaj... i chwała im za to. Nie płacę VATu,a mimo iż oni muszą płacić zmniejszyli abo do 55 zł (wcześniej płaciłem coś koło 58,50)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...