Skocz do zawartości
Kaloryfer

Nowy dzwiek gRz3jnika ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze to niektorym szumi w glowie po zbyt duzj ilosci alkocholu albo cogorsza amfy

Alkohol się pisze przez samo ''H'' przynajmniej nie robiłbyś tak zasadniczych błędów w tak istotnych wyrazach, dla twojej informacji Amfetamina to również Benzedryna lub Psychedryna i jest to tzw. stymulator mózgowy czyli po nim raczej nie szumi w głowie, a wręcz przeciwnie /może brałeś Extazy/, więc nie pisz głupot jak nie wiesz, co jak i z czym działa, a co do SB to i tak nie zmienię zdania, kiedyś składałem kompa z zintegrowanym dźwiękiem na VIA i jako pierwsze wrażenie bardziej mi się podobał ten dźwięk niż SB przynajmniej żadnych ''popierdywań'' ani problemów z oprogramowaniem, a szumów może i miała więcej ale przynajmniej działała OK i nie było ich słychać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nieprawdą jest, że te karty bardzo szumią, a co gorsza trzeszczą  :lol:

Amen :) dzieki za test...dobrze ze nie slyszymy tych trzaskow co niektorzy :)
Chciałem jeszcze słowem uzupełnienia do testu napisać, że wkradł mi się drobny błąd podczas pomiaru, spowodowany niewielkim podbiciem wysokich tonów na mikserze (zamiast 50% było przypadkiem ustawione 55%). Zrobiony ponownie pomiar pasma przenoszenia wykazał płaską jak stół charakterystykę ze spadkiem -3dB powyżej 21kHz :)

Wczoraj także przetestowałem sobie drivery kX Project, ale nie bardzo mi się spodobały - miałem problem z włączeniem sygnału na subwoofer. Coś wychodziło na to wyjście, ale nie była to suma wszystkich pozostałych kanałów, lecz tylko jeden kanał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...