Skocz do zawartości
AndyN

Logitech Formula Force GP - jakie gry do niej polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Logitech Formula Force GP

 

Jakie gry dobrze z nią działające polecacie?

 

Podobno NFSU i Colin4 marnie z nią współpracują (a szkoda)

 

Proszę o opinie użytkowników. W miarę możliwości dawajcie linki ze screenami z polecanych gierek

 

Nie proszę o kłótnie, która gierka fajniejsza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. jak juz kupiłes sobie kiera to graj przed wszytkim w sumulatory a nie arcade wyscigówki. zagraj w coś , w co trudno sie gra na klawiaturze. osobiscie polecam:

1. Live For Speed (demo do sciagniecia z netu)

2. GTR (demo wyszlo niedawno)

3. Rally Trophy z modami fizyki

4. Demo Toca 2

5. Klasyka - Grand Prix Legends

6. seria Nascar jeśli lubisz ciągle skręcać w lewo ;)

 

 

opisy, screeny i linki znajdziesz zbiorczo na http://www.bhmotorsports.com

 

W typowe arkadówki jak NFS lub Colin lepiej sie gra na klawie, moim zdaniem.

 

Mam nadzieje ze kupiłes sobie wersje z force feedback :D bo wtedy wrażenia z jazdy są nieziemskie. W sumie kupiłeś kółko w dobrym czasie - przed nami premiara kilku wspaniałych tytułów : GTR, TOCA2, Richard Burns , Xpand Rally...

 

ps. Nie zapomnij o split axis w setup kontrolera gier. Wtedy bedziesz mial osobno gaz i hamulec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecano mi:

* NFS Porsche Unleashed

* Street Legal Racing 1 i 2

* Mercedes Benz World Racing

 

Wczoraj po raz pierwszy ją podłączyłem do kompa - działa całkiem OK, a force feedback obiecuje dobrą zabawę :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecano mi:

* NFS Porsche Unleashed

* Street Legal Racing 1 i 2

* Mercedes Benz World Racing

8O :lol: haha zycze milego marnowania kierownicy. jak chcesz w to grac co wymieniles to trzeba bylo pada sobie kupic, bo inaczej szkoda kierownicy.

 

petrumi takie piękne tytuły wymienił, a Ty takie herezje odstawiasz i to publicznie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecano mi:

* NFS Porsche Unleashed

* Street Legal Racing 1 i 2

* Mercedes Benz World Racing

8O :lol: haha zycze milego marnowania kierownicy. jak chcesz w to grac co wymieniles to trzeba bylo pada sobie kupic, bo inaczej szkoda kierownicy.

Czemu pada? Te gierki nie nadają się do kierownicy? Grałeś w nie na kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze kupiłes sobie wersje z force feedback :D bo wtedy wrażenia z jazdy są nieziemskie. (...)

 

ps. Nie zapomnij o split axis w setup kontrolera gier. Wtedy bedziesz mial osobno gaz i hamulec.

Ten Logitech ma ff, to dokładnie ten model: http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=5026

 

Możesz na maila albo pp opisać jak skonfigurować, tak by był split axis?

 

jaizm_: możesz mi podesłać linka ze screenami z GTR? Chciałbym zobaczyć co to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Logitech Formula Force GP

 

Jakie gry dobrze z nią działające polecacie?

 

Podobno NFSU i Colin4 marnie z nią współpracują (a szkoda)

A możesz nas oświecić czym się obajawia to 'marne współpracowanie' tej kierownicy z colinem. Bo jakoś nie zauważyłem tego. Ale pewnie ślepy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie nie jest w Colinie, bo jak się ustawi powrót do środkowej pozycji kierownicy (tylko dotyczy kierownic z Force Feedbackiem) to nie odczuwam różnicy pomiędzy np. asfaltem a szutrem. Natomiast jak się to wyłączy to też jest głupio bo różnice między nawierzchniami można wyczuć, no ale taka "luźniutka" jest kierownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne efekty FF byly w juz starej (ale ciagle, o dziwo, grywalnej i ladnej) Dethkarz- polecam ;>

 

Ze wspolczesnych to GTR, F12002 + mody (poezja!), a jak dopiero wchodzisz w swiat symulacji na PC to Race Driver 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Logitech Formula Force GP

 

Jakie gry dobrze z nią działające polecacie?

 

Podobno NFSU i Colin4 marnie z nią współpracują (a szkoda)

A możesz nas oświecić czym się obajawia to 'marne współpracowanie' tej kierownicy z colinem. Bo jakoś nie zauważyłem tego. Ale pewnie ślepy jestem.

Napisałem "podobno", nie próbowałem jeszcze

 

Jaką kierownicą grałeś w Colina? Jak go w Colinie skonfigurowałeś? Bo mi w ogóle nie działała. Możesz opisać sposób konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Logitech Formula Force GP

 

Jakie gry dobrze z nią działające polecacie?

 

Podobno NFSU i Colin4 marnie z nią współpracują (a szkoda)

A możesz nas oświecić czym się obajawia to 'marne współpracowanie' tej kierownicy z colinem. Bo jakoś nie zauważyłem tego. Ale pewnie ślepy jestem.

Napisałem "podobno", nie próbowałem jeszcze

 

Jaką kierownicą grałeś w Colina? Jak go w Colinie skonfigurowałeś? Bo mi w ogóle nie działała. Możesz opisać sposób konfiguracji?

Tą samą co i Ty. Czerwony logitech czyli Formula Force GP. Do tego ostatnie sterowniki logitech gaming software 4.30. I działa mi wszystko. Nie mam też takich niuansów jak brak różnicy odczuć podczas jazdy po szutrze a asfaltem z włączonym powrotem do centralnej pozycji przy włączonym FF. Nie wiem też jak niby mam Ci opisać jej konfiguracje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shake - mam tą samą kierownicę i sterowniki a z tą różnicą odczuć może trochę przesadziłem, ale wyłącz sobie na próbę ten powrót do pozycji centralnej i pojeździj po asfalcie i po piasku to się przekonasz co mam na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR(demo :( )

live for speed(demo :( )

Toca race driver 1

nascar thunder 2004

F1 z EA

Viper Racing

 

 

tylko symulacje zadne arcady na kiere, przynajmniej ja nie moge grac np w nfsu na kierce bo nie mam z tego zadnej przyjemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...