Skocz do zawartości
Chaos

Czy prawdziwy facet ma miec dlugiie wlosy (pozdro dla GNZ :)

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam :>

 

kazdy chodzi jak chce :>

 

mnie tam ladniej w dlugich, w krotkich wygladam traigicznie (wieczorem zarzce foto ze szkolnego identyfikatora)

 

pomyslcie inaczej.....

czy natura dala nam wlosy bysmy je scinali?? :>

ja u fryzjera bylem ostatni raz chyba z rok temu by podciac koncowki :>

teraz tez powinienem, bo mi sie rozdwajaja troche, ale jakos nigdy nie mam kiedy i sie od kilku miesiecy wybieram :>

 

aha..co do przetluszczania :>

 

kiedys zaszalalem i kupilem szampon wella professional :>

ksoztowal bagatela 100 pln :>

ale naprawde WARTO

widzieliscie kiedys modelki na reklamach, co to maja wlosy tak mieciutkie, ze przelewaja sie z reki doreki??

wlasnie takie wlosy sa po tym szamponie.....

po prostu zupelnie co innego....

pomijam, ze po 3 dniach od umycia wlosy wygladaly jak swiezo po kapieli :)

 

ale coz....za drogie to jednak :>

 

ja calkiem niedawno chcialem wlosy sciac, ale stwierdzilem, ze mam pozniej znowu sie uzerac ponad 3 lata by je zapuscic, to sorry batory :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie :) jakich szamponow uzywacie? :D u mnie w ruch idzie "Garnier Fructis z aktywnym koncentratem z owocow" :lol: jakies odzywki jeszcze stosujecie czy moze tylko szampon (z ewentualnie odzywka 2w1 :))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szampon :>

 

to co wpadnie wlapy

h&s

shamtu

fructis

 

to co aktualnie jest na promocji :>

a odzywki...czasami siostrze troche zasune, to uzyje :>

 

aha...bo zapomnialem :>

 

lepiej byc brudasem, niz lysym ku.tasem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam w miare dlugie hery, ubieram sie na czarno, slucham raczej ciezkich brzmien ;) wlosy myje codziennie, ostatnio kupilem sobie jakis szampon else dla mezczyzn costam jakies bajery, i ponoc mam po tym ladniejsze wlosy ;)

a zapuszczam od 3 lat, mialbym dluyzsze gdybym po 3 miechch nie skapitulowal (zapuszczanie licze od czasu w ktorym mialem jakies 10mm, od tego czasu bylem tylko raz u fryzjera w celu przyciecia koncowek), w sumie to wlosy mi raczej nie przeszkadzaja, jak cos mozna je spiac, a normalnie chodze w rozpuszczonych ;)

a czy to meskie to pojecia nie mam :P niektorym sie to podoba, niektorym nie, mi sie podoba i tyle :P

Bruce !! thx ! zajefajny txt !! :twisted: (ten o brudasach ;) )

a moja fotke z maja mozna obaczyc w temacie tym pokaz swoja twarz, a w miare aktualnej fotki na ktorej widac wlosy to nie mam, ale sa tak do konca lopatek :)

i pamietajcie : Heavy Metal nigdy nie spi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tekstów typu: jak ktoś ma długie włosy to przynajmniej o nie dba. :|

Ja mam krótkie i dbam o nie dokładnie! (tak samo jak o resztę)

w sumie to tez nie rozumiem, jak mialem krotkie to o nie dbalem, mysle ze i wsrod krotkowlosowcow jak i wsrod longherowcow mozna znalezc przypadki niezbyt dbajacych o siebie (i to tyczy sie rowniez dziewczyn ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zapuszczam włosy od ponad 10 lat (początki technikum) lecz staram sie co tygodniowo przycinać końcówki na długość około 1mm 8)

to oczywiście dla zdrowia włosów i mojego - w podstawówce zapuściłem włosy do ramion.

byłem wtedy zapalonym charczeszem :sic:

na obozie surwivalowym próbowałem odpalić bęzynową maszynkę do gotowania za pomocą spirytusu :evil:

od urodzenia mam szpetny ryj lecz gdybybym nie ugasił w miarę szybko włosów na głowie, wyglądał bym jeszcze gorzej ( choć nie wiem czy może być jeszcze bardziej aspołecznie ).

uwagi dotyczące długości moich włosów:

1. lubię sobie pospać i szybciej dla mnie jest umyć "łysawy czerep" niż bawić się odżywkami i grzebieniami przez godzinę

2. z moim wzrostem i wagą (170/60) z długimi piórami wyglądałbym żenująco (nie obrażając homo - jak ciota)

3. mam łupież wielkości płatków kukurydzianych, z którym nawet nizoral nie daje sobie rady. jak widzę kogokolwiek z łupieżem to przypomina mi sie smak bigosu z komunii a tak mam święty spokój.

4. nie wyobrażam sobie ponad to bym miał dłuższe włosy od mojej kobiety :lol:

joke: zresztą, kto wygląda bardziej męsko: Van Diesel w "Za szybcy, za wściekli" czy może Brat Pitt w "Wywiadzie z wampirem" i kilka młodych osób z topicu "pokaż swoją twarz" :lol:

 

nie miałem zamiaru nikogo obrazić - takie jest moje zdnanie.

 

@wunat: frajerstwo, które wyrosło słuchając muzyki puszczanej przez swych starszych braci, nie rozumiejąc o co w niej chodziło tworzy koopy typu jedenosiemel wmawiając innym frajerom, że to HH i nawet czasami HC...

dobrze spotkać na forum człowieka, który nie tylko słucha tej klasyki, lecz również stara się utrzymać ją przy życiu.

StaryBrudnuSkur***yn, Geniusz, RiZA - to korzenie na których powstała cała masa pozesrkiej "treści"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mongothealien ile samokrytyki jestem pod wrazeniem.

Ja tam nosze krotkie wlosy i chodze do lazienki z maszynka :P

Szamponu uzywam H&S i myje wlosy codziennie :) Respect dla tych co wytrzymuja wiecej niz 24h bez mycia glowy.

 

aha I love jeden osiem l odczepcie sie od nich :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według Was każdy łysy to dres, bandyta, huligan itp ??  :?

wg mnie nie, ja jestem tolerancyjny, nie mam zadnych uprzedzen, wielu moich kumpli chodzi w dresikach i innych dziwnych ubraniach, ale wqrza mnie jak wsiade do tramwaju i jakies dresy "o, brudas :evil: ", i przeciwko takim ludziom jest ten tekst, nie przeciwko lysym ;)a jezeli sami uwazacie ludzi ubierajacych sie na czarno za brudasow to nie dziwcie sie ze inni uwazaja was za lysych <nie powiem> ;)

a tak wogole to ja juz nie wiem co pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy ja dlugie wlosy ma poraz trzeci ;]

qdły scinalem 2 razy wgdzies okolo 3-4 podstawowki i w 1 ginazjium... od tamtej pory zapuszczam (teraz jestem 2 technikum) i nei zamerzam ich sciac... zetne to pozniej sie bujac po fryzjerach czy cos takiego etam... ;]

nieraz jak najdzie mnie ochota to siadam i starsza mi podcina koncowki...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo o higiene dbam i 

Jak czlowiek ma dlugie hery, to przynajmniej dba o siebie (myje sie czesciej, nie nosi zaloby za pazurami...) :D Choc niestety trafiaja sie wyjatki...

No to ciekawe co ty (bez epitetu) mozesz wiedziec o tych co maja krotkie wlosy i ich higienie osobistej. [ ja moge stwierdzic z osobistych kontaktow z metalami i innymi long-hairovcami ze 100% z nich ma tluste, dlugie, oblesne wlosy - ich sprawa, ale takie jest moje doswiadczenie, wiec prosze nie wytykaj ]

 

Slyszalem kiedys cos takiego: Anormalnego chlopaka mozna poznac po tym ze zaczyna dbac o higiene w jpewnym momencie zycia (dosc pozno) co swiadczy o tym ze znalazl dziewczyne, a normalnego po tym ze jest to dla niego normalna sprawa i 'myje sie' (wszystko co sie z tym wiaze) systematycznie.

 

Nie mowiac juz o tym ze mycie sie codzienne jest dosc niebezpieczne - ale to kazdy chyba wie ... i chyba wiekszosc nie stosuje sie do tej zlotej prawdy ... ja, choc wiem ze taka jest prawda to i tak czynnosci 'te' powtarzam dzien w dzien.

 

pozdro ludzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, ja jestem na etapie zapuszzania... ok 16cm :D i wiecie co, w związku z tym że się dsyć mocno kręcą mam na razie "szopę" :D ale moim zdaniem i tak lepiej wyglądam niż jak byłm prawie łysy (jak mister spacerniaka wyglądałem)

PS: włosy są po to żeby je mieć a nie golić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a mi znajomy lekarz opowiadal kiedys o kolesiu co twierdzil, ze jak sie czlowiek nie myjhe to bakterie co sa na nim przywzwyczajaja sie do niego i zaczynaja byc pozyteczne, a jak sie czlowiek codziennie myje to bakterie tylko zeruja na nim :) i kolo mial ponoc 120 lat :) ale ja i tak preferuje mycie sie ;) i raczej jestem normalny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myję włosy codziennie... Wyjątkowo nie moge znieść tłustych włosów - a że prawie codziennie jeżdże dość wysiłkowo na rowerze, to jest to nieodzowne...

 

Poza tym moje włosy maja jakąś dziwną tendencję do układania się nie tak jak trzeba :] Rano jak wstanę, to mam zwykle taka szope na głowie, że tylko mycie pomaga... Często fryzjem mam problemy z ułożeniem mojej czupryny, bo nie chcą się trzymac jak powinny...

 

 

A długość - cóż - jesli o mnie chodzi to każdy powinien dopasować fryzure do swojego wyglądu - niektórzy wygladają jak debile w długich włosach i na odwrót. Jak ktoś nie może dobrać fryzury, to powinien się przejść do fryzjera po pomoc - zmiana fryzury na pasująca do człowieka naprawde wiele może zmienić w wyglądzie - na plus oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy ja dlugie wlosy ma poraz trzeci ;]

qdły scinalem 2 razy wgdzies okolo 3-4 podstawowki i w 1 ginazjium... od tamtej pory zapuszczam (teraz jestem 2 technikum) i nei zamerzam ich sciac... zetne to pozniej sie bujac po fryzjerach czy cos takiego etam... ;]

nieraz jak najdzie mnie ochota to siadam i starsza mi podcina koncowki...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz n0rbi podobno alergie wziely sie z nadmiernej higieny... :>

 

aha autor tematu powinien na poczatku zdefiniowac termin "prawdziwy facet"

i co znaczy ze "ma miec" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugosc wlosow nie znaczy czy ktos jest prawdziwym facetem czy nie!!!

jak bylem maly to tez mialem dlugie piorka ale potem zmadrzalem,moim zdaniem jak ktos ma ponad 20 lat i nadal nosi dlugie wlosy jest mocno nie powazny...no czyba ze komus to pasuje albo ma jakies blizny na glowie czy cos :)

mimo ze do dlugich wlosow nie wrocil bym nigdy to i tak wole wygladac jak Chaos niz Wunat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz n0rbi podobno alergie wziely sie z nadmiernej higieny... :>

 

aha autor tematu powinien na poczatku zdefiniowac termin "prawdziwy facet"

i co znaczy ze "ma miec" :>

no ja zalozylem topic :)

ale pomyslodawca jest GNZ niech on definiuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam, niestety, krótkie. Długie nosiłem jakieś dziesięć lat.

Jak większość z facetów, mogę o sobie powiedzieć, że nic mi tak dobrze w życiu nie "wyszło" jak włosy :wink: .

Przestały "wyglądać", to je obciąłem :cry: .

Raz w miesiącu do fryzjerki (tej samej zresztą, co mnie oskalpowała z długich włosów) i trzy milimetry po całości, łacznie z brodą i wąsami.

A że to cholerstwo na pysku rośnie dużo szybciej niż to na głowie i jest znacznie dorodniejsze, przycinam samodzielnie zwykle raz na dwa tygodnie, po uwadze mojej Kasi, że zaczynam przypominać Rumcajsa.

Długie włosy nosiłem, bo mi się podobały, a nie ze względów ideologicznych. Chociaż słucham metalu i to raczej w odmianach trash i death.

Brodę noszę z lenistwa (nie lubię się golić). BTW, w niektóre poranki jest to wręcz niebezpieczne, brrrr. Ostre narzędzie przy twarzy i trzęsące się ręce na zespole dnia drugiego :wink:.

Co do czynności higienicznych, to IMO zależy to od tego co jest w głowie, a nie na głowie. Uogólnianie w rodzaju "100 % długowłosych jest brudasami" jest stanowczo nie na miejscu. Rzekłbym, że ociera się o jakąś odmianę rasizmu. Podobnie zresztą jeżeli chodzi o "łysolków". Nie każdy z racji braku owłosienia musi być odrazu fanem najpopularniejszej marki ubiorów sportowych i szwendać się po blokowiskach z baseball'em w ręce i wyrazem pyska nieskażonym procesem myślowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uogólnianie w rodzaju "100 % długowłosych jest brudasami" jest stanowczo nie na miejscu. Rzekłbym, że ociera się o jakąś odmianę rasizmu. Podobnie zresztą jeżeli chodzi o "łysolków". Nie każdy z racji braku owłosienia musi być odrazu fanem najpopularniejszej marki ubiorów sportowych i szwendać się po blokowiskach z baseball'em w ręce i wyrazem pyska nieskażonym procesem myślowym.

TRUE TRUE TRUE .. :>

 

teraz czas na topic : czy facet powinien golic wlosy na yayach , czy moze zrobic sobie warkoczyki ?

pewnie ze powinien ... a warkoczyki to sobie zrób sam .. moze ktos cie bedzie podrywał w przedszkolu pociagajac za nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze preferowałem dłuższe włosy ale to ze względów klimatycznych.

Ile walki nie tylko ze sobą potrzeba żeby je miec ten tylko sie dowie (za wieszczem) :) itd.

miałem włoski długie ale w momencie kiedy w gazecie przeczytałem, że "pani pozna pana z długimi włosami" to je obciąłem .

a teraz to mam takie ni w kij ni w oko czyli najgorsze ale ide sie zrobic na chłopaczka za niedługo bo mnie prężą.

pozdrawiam wszystkich bez względu na długość :D

 

 

a może sie objechać na łyso ?!

 

 

E Łysy masz szklanke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam 12mm i jest Z*A*J*E*D*W*A*B*I*Ś*C*I*E a to z tego powodu że strasznie się przetłuszczają kręcą jak są dłuższe i nie dają się ułożyć... a tak co dzień rano odrobina szamponku umyć, przejechać ręcznikiem i grzebień można wyrzucić :P

 

co do "brudasów" znam dużo takich którzy nimi nie są i myją się raz na tydzień... rekord pobił jeden"qumpel" który będąc na studiach nie mył się 2 tygodnie i przez cały czas chodził w tym samym stroju dodatkowo ;)...

forum brawo girl to to nie jest ale każdy "chłop" powinien dbać o siebie... bo jak widze niektórych moich tzw. znajomych z przetłuszczonymi włosami i w przepoconych ubrankach to mi sie niedobrze robi... i potem narzekają ze laski znaleść nie umieją...

 

moja opinia długie włosy ok (jak ci pasują) tylko należy o nie dbać! myś codziennie i pielęgnować...

a do lasek metalówek i tak mam awersję... wole opcasiki i obcisłą kieckę niż martensy i pleciony cweter w kolorze zgnitej zieleni... ale to tylko moja opinia... kurcze.. a ostatnio z moją laską o tym gadałem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja opinia długie włosy ok (jak ci pasują) tylko należy o nie dbać! myś codziennie i pielęgnować...

no to chyba normalne ze trzeba dbac .. ja jak pierwsyz raz zapuszczalem wlosy (w 8klasie podstawowki) ojciec powiedzial mi "Mozesz se zapuszczac ale jak zobacze ze brudne to cie obetne na 1cm" .. włosy mam zawsze czyste (pozatmy mi sie nie przetluszczaja specjalnie

 

a do lasek metalówek i tak mam awersję... wole opcasiki i obcisłą kieckę niż martensy i pleciony cweter w kolorze zgnitej zieleni... ale to tylko moja opinia... kurcze.. a ostatnio z moją laską o tym gadałem ;))

hehe .. błedne myslenie ... nie kazda metalówa chodzi w sweterkach i martensach .. moja poprzedna panna chodizla w obcislych kiecach spodenkach koszulkach takich ze pol pleców na wierzchu kosmetykow miala wiecej niz w niejedneym sklepie .. a słuchała HIM, MANSONA itd ..

nie przeszkadzalo nam to rowniez isc na dyske i sie pobawic ..

 

kiedy zapytalem ja czemu kreca ja metale a nie "dyskotekowcy" powiedziala ze nie wyobraza sobie jakby facet nie słuchał takiej muzy jak ona i katował ja non stop techniawką ..

 

moja obecna kobieta słucha muzy od HH po Death Metal .. smiga czasem na solarium itp .. lubi ladnie pachniec modnie sie ubrac .. czesto chodzi w glanach .. ale nie mus miec sweterka i czarnych spodni .. :)

 

co inengo wygladac jak czlonek subkultury a co innego naprawde czuc dobra muze i jej klimat ..

 

ale sie napisalem ..

moje zdanie na temat kobiet i ich stosunku dodlugich włosów u facetó jest proste ... laska raczej nie robiduzej roznicy czy facet jest łysy ma krotkie wloski czy długie (chociaz coraz wiecej lasek ponoc łysych nie lubi:) ) im chodiz generalnie zeby facetowi blo w tych włoach do twarzy ..

nie kazdy bedzie dobrze wygladal w długich .. ktos z drobna budowa i chudziutka buzia bedzie wygladał w długich smiesznie .. po prostu beda go wte wlosy przytłączac .. ktos "masywniejszy" z twarzy i ogolnie "normalnej" budowy bedzie wygladał jzulepiej .. fryzure trzeba sobie umeic dobrac .. wsród moich znajomych z płci pięknej sazdania podzielone na temat w jakich włosach było mi lepiej .. ale wiekszosc tweirdzi ze powinienem miec długie bo w krótkich mi gorzej ..

 

wiec sprawa jest prosta .. długie włosy powinen miec ten komu one pasuja .. tak samo jak nie kazdy bedzie wygladał dobrze w czerwonej koszuli tak samo moze byc mu gorzej w dłgich włosach

 

a w temacie bardziej choidz o to czy:|

JAK JUZ FACET MA TE DŁUGIE WŁOSY I MU PASUJA, TO CZY SAM FAKT ZE MA DŁUGIE WŁOSU UWŁĄCZA JEGO MĘSKOSCI?

 

odp. nadal brzmi NIE... !! :) i o tym mozna wlasnie podyskutowac bo jak widac zdania sa podzielone (np niektorzy wola łysa banie i skarpete na twarz .. JOKE ! no offense WUNAT :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...