Skocz do zawartości
Chaos

Czy prawdziwy facet ma miec dlugiie wlosy (pozdro dla GNZ :)

Rekomendowane odpowiedzi

cóż w kwestii metalów chodziło mi o takie które wyglądają jak metalówy, a nie o takie które słuchają ciężkiej muzy... sam czasmi lubie sobie odpalić coś cięższego ;) a gust muzyczny nie zawsze musi odzwierciedlać wygląd człowieka (mój napweno nie odzwierciedla :) )

 

z drugiej jednak strony jakby jakaś laska zaczeła by mnie męczyć jakimś goownem które puszczaja na polskich dyskotekach (nie mówie tu o jakiejś czadowej klubowej muzie tylko o ordynarnym polsko-dyskotekowym bumcyk) to wesoło by mi nie było ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze ja nie mam nic przeciwko dlugim wlosom wiec o czym tu ze mna dyskutowac ? jedynym glosem przeciw jest niewatpliwie wieksza trudnosc przy utrzymaniu dlugich wlosow, ja na to nie mam czasu i ochoty, ale jezeli ktos ma to prosze bardzoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super ale po co takie posty :? ,jak niemasz zamiaru dyskutowac w tym temacie to nic niepisz.Bo tak to powstaje analogiczna sytuacja gdybys wlepial do rozbych tematow teksty typu "ten temat mi sie nie podoba i nie bede w nim uczestniczyl".....kumasz czacze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp. nadal brzmi NIE... !! :) i o tym mozna wlasnie podyskutowac bo jak widac zdania sa podzielone (np niektorzy wola łysa banie i skarpete na twarz .. JOKE ! no offense WUNAT :P )

chcialem tylko przekazac ze ja NIGDZIE nie powiedzialem ze dlugie wlosy czynia nie meskim i na odwrot, jedynie wyrazilem moja sympatie do krotkich wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[........................]

To jest odpowiedź Buddy na pytanie postawione w nazwie Topica :D

Jeżeli nie ktoś nie wie co to jest odpowiedź Buddy - doczytać.....

Hmm ujmę to tak - w życiu nie byłem u fryzjera i nie wybieram się w przewidywalnej przyszłości ...Znam wielu gości mających długie włosy u których nie ma to nic wspólnego z muzyką ....To jest po postu jeden z wyborów - jak wiele innych w życiu ... a że nie każdy może/chce mieć długie to już nie mój problem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super ale po co takie posty  :? ,jak niemasz zamiaru dyskutowac w tym temacie to nic niepisz.Bo tak to powstaje analogiczna sytuacja gdybys wlepial do rozbych tematow teksty typu "ten temat mi sie nie podoba i nie bede w nim uczestniczyl".....kumasz czacze  :?:

o własnie . dobrze mowi polac mu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja wytlumacze. Wunat costam powiedzial ze lubi krutkie, ktostam Mu za to dogadal ze nie wszyscy z dlugimi to bruasy wiec On wyjasnil po kilku "obcych" postach, ze nie ma nic przeciwko dlugim tylko lubi krutkie, potem Vip Go skrzyczal ze post jest ni z gruszki ni z pietruszki, potem Wunat sie znowu wytlumaczyl i narazie na koncu Chaos pogratulowal Vipowi.

Moj post ma sens bo tlumaczy ze bylo nieporozumienie i tlumi niepotrzebna sprzeczke w zarodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie mam dlugich wlosow, a slucham raczej ciezkawej muzyki (aczkolwiek nie najciezszej); aprawdziwy facet powinien miec wlosy... pod pachami ;) (raz na wakacjach widzialem jak sie jeden koles golil pod pachami...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki widzisz w tym problem Birdman?

ja tez ich tam nie mam :)

i nie uwazam ze to źle :)

przynajmniej minej smierdzi i nie wstyd w koszulce bez rekawów łąp do góry podniesc :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja wytlumacze. Wunat costam powiedzial ze lubi krutkie, ktostam Mu za to dogadal ze nie wszyscy z dlugimi to bruasy wiec On wyjasnil po kilku "obcych" postach, ze nie ma nic przeciwko dlugim tylko lubi krutkie, potem Vip Go skrzyczal ze post jest ni z gruszki ni z pietruszki, potem Wunat sie znowu wytlumaczyl i narazie na koncu Chaos pogratulowal Vipowi.

Moj post ma sens bo tlumaczy ze bylo nieporozumienie i tlumi niepotrzebna sprzeczke w zarodku.

widze ze jednak ktos zrozumial moje intencje, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki widzisz w tym problem Birdman?

ja tez ich tam nie mam :)

i nie uwazam ze to źle :)

przynajmniej minej smierdzi i nie wstyd w koszulce bez rekawów łąp do góry podniesc :P

n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie mam dlugich wlosow, a slucham raczej ciezkawej muzyki (aczkolwiek nie najciezszej); aprawdziwy facet powinien miec wlosy... pod pachami ;) (raz na wakacjach widzialem jak sie jeden koles golil pod pachami...)

ja mam dlugie wlosy i nie slucham metalu itd... slucham hh ;]

i potwierdzam teorie ze wlosy do muzyki nic nie maja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki widzisz w tym problem Birdman?

ja tez ich tam nie mam :)

i nie uwazam ze to źle :)

przynajmniej minej smierdzi i nie wstyd w koszulce bez rekawów łąp do góry podniesc :P

n/c
np :D 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dlugie wlosy i nie slucham metalu itd... slucham hh ;]

i potwierdzam teorie ze wlosy do muzyki nic nie maja ;]

domyslilem sie jak zobaczylem kaptur luźna bluze itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dlugie wlosy i nie slucham metalu itd... slucham hh ;]

i potwierdzam teorie ze wlosy do muzyki nic nie maja ;]

domyslilem sie jak zobaczylem kaptur luźna bluze itd :)

kaptur widziales na avatarze ta :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno postanowilem drugi raz zapuścić włosy. Pierwszym razem miałem już 20 cm ale nie wytzrymałem ogólnej presji wszystkich i ściąłem. Poza tym niezbyt ciekawie wyglądałem. No ale wtedy bylem w 1 gm i wyglądalem bardziej jak [ciach!]iarz. Teraz Mam już jakies 10 cm włosów i wiele chęci zeby było więcej :) Co do przetłuszczania: Ja jak nie umyje włosów 3 dni to czuję się jakby miał delikatnie mówiąc kupę na głowie. Z kolei gdy umyje włosy to puchnie mi głowa :) No ale muszę myć codziennie. Czasem jak się budzę rano to mam fryzurę jak Einstein :) Muszę się potem pół godziny wojować z grzebieniem i moimi niepokornymi włosami. Dlaczego chcę mieć długie włosy? Po pierwsze stwierdzilem ze mojej urodzie nie zaszkodzi już nic, najwyzej tylko pomoze. Pozatym myślę, że długie włosy jest to tez wyraz jakiegoś buntu, chcę przyjąć taką formę protestu przeciwko wielu rzeczom, które mnie niepokoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie przylacze, wreszcie jakis temat, w ktorym moglbym sie wypowiedziec. Otoz zapuszczam wlosy od ok. 1,5 roku sa juz dosc dlugie jak na tak krotki okres czasu-ale caly czas czuje, ze to jeszcze nie to....Niestety fotki zadnej aktualnej nie mam, wiec odwolac sie do jakiegos linka -nie moge.

Tak jak moj poprzednik postawie pytanie-dlaczego zapuszczam?

Dla mnie jest to swojego rodzaju ucieczka od ogolnie uznawanej normalnosci wsrod chlopakow. Wole, zeby mnie opisywali 190cm wzrostu dlugie wlosy niz -normalny wysoki gosciu-zawsze jes to cos czym sie wyrozniam-jak narazie otoczenie moje postrzega to jako cos -b. pozytywnego.

Co do krotkich wlosow-kazdy nosi to co lubi....mam tylko uprzedzenia jak widze rasowego dresa-wtedy ta fryzura wydaje mi sie conajmniej -nieprzyjemna wizualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są początki ...

Czwarty miesiac zapuszczania - ludzie nie moga sie przyzwyczaic, musisz kombinowac zeby nie miec "zaslon" - kudly wpadaja do oczu, wygladasz jak ..ciii.. porazka

Po 9 miesiacach jest juz ok ...

Przed matura ostatni raz scialem wlosy... juz 2 lata 8)

Myje kudly co 2 dni .. czasem co 3. Moglbym codziennie, ale z tego co slyszalem, to nie jest zbyt zdrowe. (Ktos moze cos dodac ?)

 

Ale "niedzielne poranki" to porazka ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak ide do fryzjera to mówie "trzy na sześć" tudzież "sześć na dziewięć" albo "dziewięć na dwanaście". Wszystko jest zależne od warunków atmosferycznych panująchych na dworze :) Po prostu lubie wychodząc spod prysznica wytrzeć włosy ręcznikiem i mieć problem z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak? podajesz mu rozmiar głowy? jak ci bardziej spuchnie to musi inne wymiary do lasera tnacego zastosowac? :)) ja nie iwme danow u fryzjera nie bylem . .iwdac sie pozmienialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzy na sześć" czyli pewnie 3mm z tyłu/po bokach głowy i 6mm na górze :)

 

Jak chodziłem do fryzjera to najczęściej rzucałem takie hasło :P Teraz strzyże mnie siostra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...