Skocz do zawartości
mass

Wybór procka

Rekomendowane odpowiedzi

buhaha Kubuś ty chyba w nogach śpisz, po pierwsze ten procek jest wyselekcjonowany, dobrze się kręci, ma odblokowany mnożnik, natomiast nowego durnia nie dostaniesz z odblokowanym mnożnikiem, nie będziesz wiedział czy pójdzie na athlona i czy wogóle nim pokręcisz mocno bo widziałem już różne durnie, a jak chodzi ci o wyselekcjowanego durnia z dużym o/c i podadatnego na athlonizacje to już musisz nieco wiecej zapłacić, więc ja bym chyba brał tego proca od Kwietnia

 

ps. Kwiecień ładny masz cfg :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie spie w nogach po drugie wielki mi wyselekcjonowany proc 5 minut i znalazlem rowniez WYSELEKCJOWANEGO duronika z odblokowany mnoznikiem i juz zmodowany na xp iii co najwazniejsze dla niektorych nie kosztuje wiecej od proca Kwietnia http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25648786 takze prosze mnie tutaj nie obrazac ;] rownie dobrze to sie moj nadaje tez odblokowany i rowniez dobry do OC ale nie sprzedam ;p

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubuś, bomba - ten Duron do którego dałeś linka naprawdę z unikatowej serii, przyrost po o/c niecałe 300 MHz, nic tylko brać.

Poza tym:

- pierwszy link który podał mass

Procesor nie byl podkrecany, i nie jestem w stanie powiedziec na ile pojdzie

A więc jak nie będzie się chciał podkręcać (a sprzedawca sugeruje że proc jest do tego stworzony) to nie ma możliwości zwrotu.

Poza tym seria JIUCB nie jest znowu taka najlepsza i sprzedawca pociska jakiś bajer że sprzedaje nie wiadomo co.

Prsesor Kwietnia jest najlepszą propozycją z tu wymienionych, sprawdzona i przynajmniej wiadomo od kogo się kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz racja ten duronik nie jest najlepszym przykladem lecz nie wiadomo jak sprzedajacy robil mu OC moze szlo by raczje napewno szlo by wiecej z niego wycisnac lecz w sumie proc Kwietnia jest najlepsza propozycja teraz po poszukiwaniach moge sie z tym w pelni zgodzic ;] czyli przyznaje racje poprzednika

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...