Skocz do zawartości
atomic

Tpsa: Darmowe połączenie modemowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno w necie znalazłem taką informację:

 

Witam  

 

postanowiłem że zrobię mały prezent dla innych i podam jeden numerek 0800 do interneta ........  

Można łączyć się z telefonu stacjonarngo zarówno z linii PSTN jak i ISDN , ,,, ! oraz z telefonu komórkowego , będać abonentem IDEA lub PLUS gsm !!! !!!!!

Tylko pamiętajcie , używać z umiarem Będzie działać tak długo dopóki nie zablokuja -

 

A więc jest to numer 0800113166

login: ppp

hasło: ppp

-Serwery DNS 217.98.20.34, 217.98.63.164

-reszta opcji konfiguracyjnych ma byc tak ustawiona jak przy normalnym połączeniu z 0202122  

 

Po połączeniu z tym 0800 połączenie jest dalej przekierowywane na Wałbrzyski 0202122 ,,,, bo IP jakie się uzyskuje po połączeniu to ***.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl  

Lecz za to przekierowanie nic się nie płaci!!! Łączysz się tylko z 0800 , a to że już tam dalej gdzies przekierowuje to juz za to ty nie płacisz!!

 

Bo wkońcu  

Dołączona grafika

 

Czy to jest jakiś pic, czy co bo za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc ?

Na moim ISDN ten numer dziala, ale jak z rachunkiem to zobaczymy za kilkadziesiąt dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...