Skocz do zawartości
kikus

SB PROBLEM !!! POMOCY !! BŁAGAM !!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka... qpiłem SB live! 5.1 digital i mam problem...

 

Włożyłem karte, odpaliłem kompa i wyskoczyło że znaleziono nowy hardware... klikam, i szuka sterów.... CD ze sterami jest w CDromie... mimo to, windows nie znajduje sterowników...

 

 

Próbuje instalować stery z CD, kilkam intall i mi wyskakuje, żebym najpierw dobrze włożył hardware, bo niemoże znaleźć... Ale hardware jest, bo jak potem klikam "ADD HARDWARE" to znajduje....

 

 

HELP !!

 

 

(UPDATE)

 

eh.. .. pomóżcie mi bo zaraz coś rozwale...

 

Mam dwie karty takie same... każda jak się włoży to wyskakuje chmurka że nowy hardware blablabla, a potem jak instaluje stery wyskakuje zebym podłączył karte do kompa, bo system niemoże jej znaleźć... probowałem wszytskiego... od sp1 do przekładania slotami ! nawet 2 naraz włożyłem !!

 

 

POMOCY !! prosze Was !! ja już niemam cierpliwości !! 2 dni walcze non stop, i kicha !! z góry THX !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba usuwac starej(AC97) zeby instalowac SB Live-moim zdaniem problem moze lezec w PCI-sprubuj z innymi portami.

Jesli nie,sprubuj pozyczyc od kogos stery/sciagnac z netu nowe,poniewaz moj znajomy mial walniete stery na plycie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem który kiedyś ćwiczyłem z SBLive 1024. Chodziła na wszystkim (łącznie z Linuxem) tylko nie na win2k i winXP: sytem jej nie widział.

Twój problem nazywa się OEM: Creative nie wspiera produktów OEM i daje odpowiedź: zgłoś się do Twojego konfekcjonera komputera z tym problemem.

Rozwiązanie jest jedno jedyne: karta do Żyda! I szukaj następnej z zastrzeżeniem, że potrzebujesz 24 godziny na jej wypróbowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaMcio

nic nie rozumiecie .... to nic nie da

i nie wciskajcie ludziom kitu że ten sb to coś ma pokopane albo że jest zjarany albo że zmienić PCI w tym modelu coś jest :) co winda nie jest w stanie pojąć

 

i moge ci niestety poweidzieć że na tym forum nie znajdziesz rozwiązania na to pytanie .... sam też mam taki probelm z tą samą kartą :?

 

pozostaje tylko te stery ...

http://www.hiredesign.com.au/kx/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie rozumiecie .... to nic nie da  

i nie wciskajcie ludziom kitu że ten sb to coś ma pokopane albo że jest zjarany albo że zmienić PCI w tym modelu coś jest :) co winda nie jest w stanie pojąć  

 

i moge ci niestety poweidzieć że na tym forum nie znajdziesz rozwiązania na to pytanie .... sam też mam taki probelm z tą samą kartą  :?  

 

pozostaje tylko te stery ...http://www.hiredesign.com.au/kx/

To Ty nic nie rozumiesz. My już to przeżyliśmy i znamy rozwiązanie.

Spróbuj poszukać sterowników od konfekcjonerów komputerów: Dell, IBM, HP, Fujitsu-Siemens, Compaq: może bedziesz miał szczęście: ja nie miałem... Żyd okazał sie najlepszym rozwiązaniem.

KX też nie rozwiążą problemu: u mnie się nawet zainstalowały: tylko było głucho. Po za tym KXy mają tyle samo zalet co wad: są dla muzyków (muzykalnych) ale nie dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... czy jest na tym forum ktoś, kto by mi pomógł, a nie wymyślał rzeczy typu że karta jest walnięta... mam dwie takie karty i każda z nich jest nowiutka i nie działa... te KX nie działają...

 

 

Prosze o pomoc kogoś kto na 100% wie jak to zrobić... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty nie są walnięte ale nie bedą działać pod win2k i winXP. Jak chcesz z nich korzystać to używaj innych OS.

I tyle w tym temacie. Jak mi nie wierzysz to wejdź na forum creative i tam poznasz się z wieloma zawiedzionymi nabywcami kart OEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaMcio

:wink: zapomniałem dodać że jak zainstaluesz kx'y nie działa mic ... pracuje nad rowiązaniem (dam Ci znać na priv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... czy jest na tym forum ktoś, kto by mi pomógł, a nie wymyślał rzeczy typu że karta jest walnięta... mam dwie takie karty i każda z nich jest nowiutka i nie działa... te KX nie działają...

 

 

Prosze o pomoc kogoś kto na 100% wie jak to zrobić... :(

jak za cos sie bierzerz a tego nie pojmujesz to pozniej sa wyniki ja z livem nigdy problemow nie mailem i go sprzedalem a terza bede miual wrescie cos normalnego buur browna a nie jakies gowniane efekty przestrrzenne :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, będziesz mistrzem i chce abyś był moim idolem z kartą lepszą od mojej...  :?  :?  :?

qrde live5.1 mialem 0 problemow widocznie za dozo kombinujesz i nie wiadomo co chcesz zrobic z ta karta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu... no comment... każdemu się zdażają jakieś problemy i po to jest to forum... ale jeszcze raz n/c i już prosze, nie wypowiadaj się w tym temacie bo będe musiał przyznać koledze racje, że na tweaku urodziło sie dużśo "lamek" :D

 

 

ale to o tobie, bez obrazy dla innych, którzy tacy nie są...

 

 

p.s. Skoro niemasz nic do wniesienia do tematu, to po co piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu... no comment... każdemu się zdażają jakieś problemy i po to jest to forum... ale jeszcze raz n/c i już prosze, nie wypowiadaj się w tym temacie bo będe musiał przyznać koledze racje, że na tweaku urodziło sie dużśo "lamek" :D

 

 

ale to o tobie, bez obrazy dla innych, którzy tacy nie są...

 

 

p.s. Skoro niemasz nic do wniesienia do tematu, to po co piszesz?

definicji lamer to niedouczony czyli taki ktoru jak cos nie umie to sie za to nie bierze a ty to brak slow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem który kiedyś ćwiczyłem z SBLive 1024. Chodziła na wszystkim (łącznie z Linuxem) tylko nie na win2k i winXP: sytem jej nie widział.

Twój problem nazywa się OEM: Creative nie wspiera produktów OEM i daje odpowiedź: zgłoś się do Twojego konfekcjonera komputera z tym problemem.

Rozwiązanie jest jedno jedyne: karta do Żyda! I szukaj następnej z zastrzeżeniem, że potrzebujesz 24 godziny na jej wypróbowanie.

boche oem i problem lol ja mam oeo i nifdy ze sterami problemow nie miale buahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...