Skocz do zawartości
Mia

Moja Wszechmogąca Przeglądarka nie otwiera linków :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa i na dodatek jestem babą, więc nie denerwujcie się, jeśli mój opis problemu będzie baaaardzo rozwinięty i zawikłany. My już tak mamy ;)

No więc chodzi o Przeglądarkę Moją Wszechmocną , znaczy sie IE. Nie otwiera linków. Tych z Gadulca, z maili. Tydzień temu zachciało mi sie zmienic na Operę ( nie pytajcie dlaczego- PMS), no i hulało wszystko. Potem mi sie Opera znudziła, i wróciłam do IE. Odinstalowałam Operę, ale nadal ustawiona była jako domyslna, więc pojawiał się błąd, bla bla bla. Usunęłam z rejestru wszystko i przestało mi pokazywac, że chce otworzyć Operą ale nie może. No i zainstalowałam od nowa IE. Teraz jest wszystko oki, tyle że te linki sie nie otwierają. Niby nic, a wkurza mnie strasznie, bo dostaję tego mnóstwo i szlag mnie trafia jak musze kopiowac i wklejac.

Thx za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyństwo z twojej strony wracać do ie ;]

 

Spróbuj: internet options -> programs -> ie should check to see whether it is the default browser

 

Jak nie pomoże to jest metoda na pałę opisana tutaj:

http://www.nthelp.com/NT6/default_browser_setting.htm

Tylko wpisujesz w drugą stronę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi OKi, może i rozumiem co mam zrobić, ale nie bardzo sobie jeszcze radzę z rejestrem. Ja jestem samoukiem i przyznam się szczerze, ze jeśli chodzi o rejestr, to zdarzyło mi się już pozmieniac sobie różne rzeczy na inne rzeczy i skończyło sie to dla mnie stawianiem systemu ;)

Usuwanie pierdół mam obcykane, gorzej ze zmienianiem i modyfikowaniem wartości. Trzeba mi chyba to wyłozyc jak dla blondynki :D

Pozdrawiam serdecznie oczywiście i BIG HUG za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...