Skocz do zawartości
dezerterpl

Soldiers - Heroes of World War II

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wyszło (wczoraj), narazie SP i jest jakieś takie "niedorobione" (napisane jest 80%)

 

ogólnie gierka super, fajnie się gra tylko jeszcze nie doszedłem jak tę misje z dema przejść i przeżyć :) (może ktos wie?)

można pobrać tu:

http://files4.worthplaying.com/soldiers/so...ers_sp_demo.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to demo jest świetne. Trochę jakby rozwinięcie idei Sudden Strike. Ale te efekty, kamerki rotujące i interakcja. Notylko zacierać rączki na premierę.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedza o czym mowa garsc screenshotow:

 

http://www.gamershell.com/hellzone_Tactica...s_of_WWII.shtml

 

wczoraj zassalem ...bardzo duze wrazenie na mnie zrobila animacja i zachowanie obiektow (np pod wplywem ostrzalu).

 

Zobaczymy jak gameplay w praniu ...imho wolalbym zeby to bylo na tury ..jak np w Silent Storm (musze w koncu sie za to zabrac)...no ale de gustibus :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W wypsażeniu czołgu masz baniak na paliwo.

Weź go i zbierz paliwo od innego pojazdu, np. skasowanego niemieckiego.

Aczkolwiek lepiej jak naprawisz niemiecki czołg. Z tego co pamiętam to mają w bakach po około 140 - 160 litrów.

Do naprawy musisz użyć skrzynki z narzędziami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi się ta giera podoba - wraz z odktywaniem kolejnych "Tajemnic"

 

niestety wciąż niewiem jak ewakułować oficera? - zrobiłem wszystko co trzeba - no jeszcze jaki samochód jest ewentualnie do tego potrzebny?

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ta gra teraz też mi się beardziej podoba niż na samym początku. Oficera ewakuje się prosto, wystarczy podstawić jakikolwiek samochód przed budynkiem, w którym się znajduje. Somochodów jest kilka do wyboru :P 1) ciężarówka którą przyjeżdzaką Niemcy na początku pierwszego ataku, 2) samochody (niemieckie) obok wyżutni rakiet oraz 3) zaparkowany w garażu (z lewej strony mapy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak przy okazji jest juz full,czy ktos mial okazje grac w fulla ?? Niech opisze wrazenia bo moge to miec ale nie wiem czy warto poto isc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

wlasnie o tej wersji mowie. Co za roznica czy polska niemiecka czy qrde nie wiem - chinska.W takich grach jedynie co musisz sie domyslac to jak ustawic detale w grze.Jakbys mial hla dooma czy stalkera w wersji chinskiej jeden z pierwszych to bys nie gral??Bys chlopie sie rzucil na ta gre jak piesek na kotka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niemieckiej wersji ;p to jest multi-jezykowa i w tej niby niemieckiej jest ang jezyk, na dodatek ta gra zostala zabezpieczona nowym starforcem :P wiec nie liczcie na szybkie zlamanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PL wersję..wydaje mi się, że gra ma lekko zoptymalizowany silnik graficzny, i żolnierzami steruje się o wiele lepiej niż w demie.

 

Szkoda tylko, ze na max ustawieniach graficznych na moim kompie przewijanie nie jest płynne na rozbudowanych planszach, szczególnie jak włącze multicienie.

 

Grafika olśniewa, najbardziej podoba mi sie mozliwosci rzucania kurą :P Gameplay nie jest zly jak to wiele osob mowi, chociaz czasem irytuje glupota naszych zolnierzy i drobne bugi w grze.

 

Jednak mysle ze warto, chociazby po to zeby pocieszyc sie przy rozwalaniu terenu czolgiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dopiero co kupilem wersje PL. Gra jest faktycznie pelna ukrytych smaczkow, bardzo grywalna i wymagajaca odorbiny taktycznego pokombinowania.

 

Dodatkowym plusem jest mozliwosc samodzielnego kierowania pojazdami i ponadprzecietna oprawa audio- video (choc mam za slaby komputer [grafa, ale to juz niedlugo] by grac na max.ustawieniach).

 

Szkoda tylko, ze przez Starforce'a3 gra ta nie zdobedzie nalezytego uznania wsrod polskich graczy.

 

PS. Powyzsze zdanie zawiera w sobie duza doze ironii i... goryczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, mowisz o Radeonie 9700Pro ze za slaby?:| (sądzac po linku do benchmarka)

 

PS. Jest to pierwsza oryginalna gra którą kupiłem prawie wraz z premierą..nawet nie wiedziąc, że ma takie zabezpieczenie. Swoją droga, widziałem obrazy na eMule, no ale mowicie, ze tak ciezko zlamac to nie wiem co to byly za ISO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a Ty mowisz o 9800PRO, ze za slaby? ;] Coz, engine wymaga optymalizacji.

 

Co do starforce'a3- mozesz byc praktycznie pewny, ze te obrazy ISO sa jakies lewe.

 

Zreszta widac, ze ciagle nie ma pirackiej wersji bo topic ma zaledwie pol strony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Co do wersji angielskiej,w ktora gralem jakis czas temu stwierdzam , ze gierka bardzo fajna,ale ciezka no i lekko skacza filmiki i od rzadka sama gra podczas duzych bitw na moim sprzecie,co mnie troszq zszokowalo - za to powazny minus dla gry,bo gra wcale nie ma grafiki na miare tej karty - tylk ona poweidzmy mocnego GF3,tak to gierka 1 klasa,ale niestety nie dla mnie - choc swietnie sie patrzy na nia,na gre kogos,kto umie grac w takie gierki.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, mimo że nie jest do FPP, to gra jest tak cholernie szczegółowa, że naprawdę wymaga dobrej karty, jesli ktoś chce się cieszyc w pelni graficznymi skaczkami..

 

Jest to pierwszy RTS w 3D, w ktorym nie zauwazylem zadnych kanciastych modeli, oczywiscie tam gdzie nie potrzeba.

 

Draak mądrze prawisz :( (ostatnie zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra (wersja PL) jest powiedzialbym tania, na wirtusie jest za 85 zl, naprawde nie jest zle ;) szkoda tylko ze przesylka kosztuje te 10 zl, chyba przesadzili :|

a w przyszlym tygodniu planuje juz zakup :) ale nie wiem co jeszcze z niego bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a Ty mowisz o 9800PRO, ze za slaby? ;] Coz, engine wymaga optymalizacji.

 

Co do starforce'a3- mozesz byc praktycznie pewny, ze te obrazy ISO sa jakies lewe.  

 

Zreszta widac, ze ciagle nie ma pirackiej wersji bo topic ma zaledwie pol strony :/

Są oki ... poszukaj dobrze na innego typu forum coś o nagrywaniu zabezpieczeń itd :) Nie zawsze taki StarForce3 straszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...