Skocz do zawartości
Behemothh

wpisujcie jakie sredniomiesieczny download w emule na neo

Rekomendowane odpowiedzi

niech żyje Torrent!! ;)

ktory dziala jak sraka - chcialem sie przekonac do niego ale nigdy nie mialem nawet 50kb :lol: albo linki nie dzialaja nawet jak jakas nowosc jest, a jak idzie to do 10kb - ale to juz swieto jest :lol:
to twoj torrent dziala jak sraka do emula trzeba miec publiczne ip niekoniecznie stale i dobrze skonfigurowac a jak ktos jest lama to nie sciagnie nawet kilobajta wejdz se na osiolek.com i zobacz jaki link nie dizala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. 

 

tytul topica "wpisujcie jakie sredniomiesieczny download w emule na neo" a nie "udowodnijcie ze wasz program p2p jest najlepszy"

Dobrze wiec zacznijmy od umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, a zwlaszcza od samego zrozumienia jaki sens w ogole ma pytanie kto wiecej sciaga w emule na neo skoro nikt nigdy nie osiagnie tym programem za zadne skarby maximum lacza? Po co wiec ten "wyscig" kto wiecej? Po raz kolejny powtorze to co pisalem i chyba nikt tego nie pojmuje czy jak? ze zalezy to w najwiekszym stopniu od tzw "kredytowania" programu po to wlasnie to wszystko pisalem zeby uswiadomic ze ten turniej "kto wiecej" nie ma zadnego sensu a nie po to zeby uzasadnic wyzszosc czy nizszosc jakiegokolwiek p2p... Jesli spytasz np o dc++ to wiadomo ze nie musisz pytac bo wystarczy ze przeliczysz sobie 512 kbps na KB x 60 x 60 x 24 x 31 dni i masz ilosc kto ile sciaga sredniomiesiecznie, oczywiscie rozumiem ze pytanie ma sens tylko do osob sciagajacych 24h/24h bo inaczej to w ogole nie ma sensu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]nikt nigdy nie osiagnie tym programem za zadne skarby maximum lacza?[...]

Osiagam max.71kB/s srednio 55-65kB/s co uwazam za b.dobry wynik dla mojego lacza.

[...]Jesli spytasz np o dc++ to wiadomo ze nie musisz pytac bo wystarczy ze przeliczysz sobie 512 kbps na KB x 60 x 60 x 24 x 31 dni i masz ilosc kto ile sciaga sredniomiesiecznie

Szczerze watpie ze za kazdym razem wykorzystujesz 100% pasma.

 

A co do sensu tego tematu to moze Behemothh chcial sie pochwalic ze sciaga duzo / dowiedziec ze sciaga malo ....to wie tylko on ....podejrzewam ze nie chcial wywolac dyskusji typu "ja nie sciagam emulem bo jest do [gluteus maximus] , mam swoj program p2p ktory jest naj...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje emule od miesiąca wersje od 0.4-0,42d,e,g z roznymi modami i bez o ile to ma znaczenie (wydaje mi sie ze nie) :P, w sumie wlasnie po tym :P poscie chcialem sie upewnic byc moze moj osąd byl niesprawiedliwy i zbyt szybki, staralem się go wykorzystać do maks i jak najefektywniej, moje spostrzeżenia są takie, miesięcznie srednia u mnie to ok ~30-40 KB/s, nie jest tak źle, emule powinien być dedykowany osobom obdarzonym w cierpliwość, jego ogromnym plusem jest liczba dostępnych zbiorów, jednak nadal uważam, nie jest to program dla tych, którzy szukają pliku "na czas", a więc np osob ktore sciagaja sporadycznie, aczkolwiek chcą miec dany plik nie za 3 a za 2 godzin, jeśli cos jest popularne to na dc++ sciagniemy to szybciej na bank, powinnismy uzywac naprzemiennie tych programow zaleznie od potrzeby. Emule najfajniej dziala jak sie go poprostu wlaczy i "leci" 24 godziny/dobe :P

 

Moja konkluzja jest taka: DC++, Torrent, Emule to 3 zupelnie rozne programy, myslę ze porownanie jakiegokolwiek z nich nie ma sensu, to cos jakby porownywac tira pod wzgledem mozliwosci zaladunku 40ton i v-max 120 km/h do ferrari o zaladunku 200kg ale z v-max 300 km/h. Te programy są kompletnie różne. Szczerze? Chyba nieporownywalne.

 

Niezmiennie twierdze, ze podawanie max downloadu jest pozbawione sensu, tzn podac mozna tak z ciekawosci ale nic z tego nie wywnioskujemy :P. Dlatego, ze kazdy sciaga inne rzeczy a kazdy plik ma inna liczbe zrodel itd, lezą na roznych laczach itd, moze byc taka sytuacja ze suma downloadu 200 zrodel bedzie 20 KB/s a suma 20 zrodel 2 MB/s. To samo jesli chodzi o liczbe zrodel, mam np plik ktorych zrodel jest 600 a mimo to idzie non stop max 3-5 kB/s inny zas mial zrodel 5 a szedl 50 kB/s. Stad koncowy miesieczny wynik będzie czystym przypadkiem :P nie wynikający tak serio z lepszej czy gorszej pracy programu, lecz z innego wykorzystania.

W sumie emule mnie chyba przekonal, trzeba jednak więcej tej cierpliwosci, tzn niech ktos nie odbiera zle, nie oceniam go wcale jako najlepszy program p2p, to nie tak, poprostu swietnie spelnia przypisaną mu funkcje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do bani a poza tym to roczny odkop

Co to wogóle jest?

Cze 30 2004, 20:13 ?

 

Od transferów w emule zalezy mnóstwo czynników wiec temat jest wybitnie dziwny...

 

Ludzie nie wiedza ze trzeba udostepniac...

Edytowane przez zeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...