Skocz do zawartości
birdman

statystyki SETI

Rekomendowane odpowiedzi

STATSY PURE.PC

 

POLSKA

ZESPÓŁ

teamocuk.com

boincstats.com

UCZESTNICY

teamocuk.com

KOMPUTERY

teamocuk.com

 

WEWNĘTRZNE

UCZESTNICY

Seti@Netherlands

teamocuk.com

boincsynergy.com

boincstats.com

KOMPUTERY

teamocuk.com

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulus bedzie mial najmocniejszego kompa w polsce ;) niech tylko rac mu sier wyrowna... mysle ze stanie w okolicach 1200 ;)

 

Niemiec tez goni mysle ze jak bedzie mial 24/7 kompa wlaczonego to 1000 przeleci ;)

 

moj biedny Xeon jest 20 ale przegoni go pare sprzetow pewnie.. musialbym HT wylaczyc to by troche pewnie pomoglo niestety nie mam jak... i sa 4 logiczne jednostki a licze na 2 bo wlaczenie 4 tylko spowalnia wszystko :P takto jest FSB 533 ://// DDR266 ://

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dwurdzeniowce, zwłaszcza ze stajni AMD liczą jak rakiety (we wcześniejszych optymalizacjach Crunch3ra to intel był górą). Xeon to IMHO trochę kicha do seti. Ja niestety nie posiadam żadnego dwujajowca, więc w tej rywalizacji się nie liczę, a szkoda - wszystko jednak do czasu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boinc.pl jest jak najbardziej w naszym zasięgu, trochę dalszym jak bliższym ale jest (relatywnie szybko). W RAC za parę dni będziemy wyżej rzecz jasna a potem... zobaczymy.

Pozdrawiamy wszystkich tych, których prędzej czy później zostawimy z tyłu :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purepc.pl

..............................2006-06-17.......2006-06-16.........2006-06-15

Total Credit ............63,065...............55,209.................48,209

Credit/day................7,856.................7,000..................7,407

Position.....................6,876.................7,573..................8,289

Position change..........697...................716.....................950

 

boinc.pl

..............................2006-06-17........2006-06-16........2006-06-15

Total Credit ...........3,705,488.........3,698,863............3,692,169

Credit/day.................6,625................6,694..................7,026

Position......................139....................138......................138

 

 

Powoli acz konsekwentnie nasz RAC wzrasta i oby tak dalej. Dla porównania team, który powinien być naszym celem i będzie ;)

Źródło: boincstats.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jeśli uda nam sie zwerbować jeszcze troche wiary to napewno są oni w zasiegu ręki. Ale jak narazie jest nas tylko 24 osoby a ich ponad 70 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem banalnie, ilość się nie liczy ale jakość. To oczywiście zależy od możliwości sprzętowych każdego z nas. Nawet 30 dobrych zawodników jest w stanie załatwić najlepszych w kraju. Oczywiście zapraszamy każdego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dwurdzeniowce, zwłaszcza ze stajni AMD liczą jak rakiety (we wcześniejszych optymalizacjach Crunch3ra to intel był górą). Xeon to IMHO trochę kicha do seti. Ja niestety nie posiadam żadnego dwujajowca, więc w tej rywalizacji się nie liczę, a szkoda - wszystko jednak do czasu hehe

 

Teraz rzadza Pentiumy D ;) nie da sie ukryc ze te optymalizacje wszystkie daja wiecej na platformie intela.. w koncu jest to intela compilator ;)

 

 

xeony slabe? co Ty gadasz.. jak jest Xenik na FSB 800 to siecze jak dziki... maja po 2 mb l2 te procki i spisuja sie w SETI dobrze :) moj niestety jedzie na fsb 533 i DDR266, pozatym nie moge wylaczyc HT a to tylko przeszkadza w liczeniu w moim przypadku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z Xeonami nie jest pozytywne. Mam jedną dwurdzeniową maszynę 2.8GHz,1MB cache, włączone HT i próbkę z claimed 64 liczy ok 55000sek=15godz. Czyli w 15godz. mam obliczone 4 próbki. 15/4=prawie 4 godz. próbka :mur: . IMHO trochę długo. To wszytko oczywiście z optymalizacjami Crunch3ra.

Muszę spróbować ograniczyć do 2 liczbę procesorów w ustawieniach na stronie, może to trochę pomoże (to takie pseudo wyłączenie HT, ale działa), wtedy będą mi liczyć tylko 2 fizyczne jednostki, zobaczymy jak czasy się zmienią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie... ja licze na Dual Xeon 2.8, jak dam na 4 jednostkach logicznych to mi liczy ponad 40tys sek kazda.. ale jak ogranicze do 2 jednostek to jest lepiej... najlepiej wylacz HT w biosie jak masz mozliwosc! a jak nie to ogranicz do 2 jednostek =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z Xeonami nie jest pozytywne. Mam jedną dwurdzeniową maszynę 2.8GHz,1MB cache, włączone HT i próbkę z claimed 64 liczy ok 55000sek=15godz. Czyli w 15godz. mam obliczone 4 próbki. 15/4=prawie 4 godz. próbka :mur: . IMHO trochę długo. .

No to rzeczywiście coś cieniutko. Mój semp na 2.5Ghz liczy 13,505.30 sekund próbkę 64.91 Chyba całkiem nieźle? Jak tak patrze, niektórzy liczą tą samą próbkę w 26,000 sec na P43.Ghz to mi sie ich aż szkoda robi :)

Chyba że sie na czyms nie znam to mi wytłumaczcie ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno slowo tylko: OPTYMALIZACJA!! :D

 

P.S Ja cos mialem nie tak na moim antku... milalo ze 30 minut a mi przybywalo po 5 minut procesora na dzialke.. usunalem caly katalog z BOINC, usunalem z programow i od nowa instalka... teraz jest ok :/ ale troche stracilem.. a tez mi cos nie gralo bo RAC ciagle w dol szedl.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

:-| Szkoda że umie to znacznie dłużej idzie. Próbke 62 creditów liczy średnio 21.000 sek no ale każdy urze jak może, nie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...