Skocz do zawartości
birdman

statystyki SETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mój próbkę 62 liczył około 15800 s. Teraz podgoniłem go na 2.08 przez nocke potestuje stabilność i powinno być jeszcze lepiej :) . Optymalizacja naprawdę dużo daje.

 

EDIT:

 

Zgodnie z przewidywaniami próbka 64.90 w czasie ~12,800 :D

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój próbkę 62 liczył około 15800 s. Teraz podgoniłem go na 2.08 przez nocke potestuje stabilność i powinno być jeszcze lepiej :) . Optymalizacja naprawdę dużo daje.

Nieźle jarasz tego celerona, jakoś nie mogę znaleźć sposobu na mojego pentiuma m, jedyna możliwość to znalezienie jakiegoś softu (próbowałem już wiele) albo wymiana procka na 1.6 z szyną 400MHz, który na 533 poszedłby do 2GHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak sypiemy wynikami (wszystkie przy próbce 64.91 credits):

 

Pentium D @ 3.2GHz: 12.000-12.200s (na każde jajo oczywiście :wink: , więc realnie ok. 6000s :D )

Venice 3000+ @ 2.7GHz: 11.000s (dla porównania @ stock 1.8GHz: 15.300-15.400s)

Celeron M 1.6GHz: 17.500-18.000s

 

Pozostałe kompy czekają jeszcze na optymalizację (nie mam do nich bezp. dostępu i ciężko to załatwić) albo nie liczyły żadnej dużej próbki jeszcze, więc wyniki niezbyt porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium D @ 3.2GHz: 12.000-12.200s (na każde jajo oczywiście :wink: , więc realnie ok. 6000s :D )

Mój skromny pentiumek m, przy 1.73GHz liczy próbkę z granted 64.91 od 12.400s-12.800s. Podoba mi się ten procesorek. To tak na poziomie wydajności p4 3.0GHz z 2MB cache w wydaniu "niemobilnym". Niech no tylko go porządnie zjaram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem króciutką prośbę i nasz zespół pojawił się w statsach na powoli odbudowującej się i często aktualizowanej stronie setiatwork.com.

To imho najlepsze statsy, bardzo dobrze pokazują kto się obija, kto kogo wyprzedził, albo w jakim przybliżonym czasie to zrobi - no i aktualizacja co godzinę ;).

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, też kiedyś właśnie oni moim głównym źródłem informacji byli. Myślałem, że padli zupełnie, szczerze mówiąc...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś aktualizacja co godzinę faktycznie jest, przynajmniej patrząc na ten ich zegar... Przed chwilą śledziłem, bo akurat dobijało do 60 minut no i po chwili było...

Now is Mon Jul 17 10:55:53 2006 UTC

Last updated at Mon Jul 17 10:55:39 2006 UTC (14 secs ago)

... słowem, przeskoczyło zgodnie z planem. Ale ciężko mi powiedzieć, czy coś się zaktualizowało, bo sprawdzałem tylko moje konto - a tu przez godzinę akurat nic się nie zmieniło...

 

BTW. Te statystyki podobają mi się z jeszcze jednego względu - przez kolumnę "Subtotal credits". Przy RACu to jednak swoje trwa, zanim zacznie on pokazywać faktyczną sytuację, a tu od razu po dwóch dniach świetnie widać, ile kto tak na serio liczy. Dobry pomysł, krótko mówiąc.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten subtotal niby??!? :D

 

 

EDIT: aa juz wiem to suma kredytow z tych dni wyswietlonych w tabeli... z ost tygodnia :)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...