Skocz do zawartości
Misyo

ZM-GWB1 Nada sie to do czegos?

Rekomendowane odpowiedzi

Na http://www.pc-cooler.com.pl/index.php?s_o=...ev_up=16&lev=67 jest zestaw 2ch bloków wodnych ZALMANA na grafe za 130PLN.

 

Spotkał się ktoś z tym? Jaką to ma budowe i na jakie rurki?

Bo gdyby tak jeden na grafe a drugi ten mniejszy na NB to za tą cene miło by było.

 

Chce coś kupić. Na ABADONa mnie nie stać.. a te z bloki.pl są oki ale wogóle nie wyglądają... szukam alternatywy ;-)

Pozdrawiam

 

PS: Coś pięknego ;-) http://test.zalman.co.kr/english/product/R.../Reserator1.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak z nią tak na prawde jest. Bloki.pl odpadają ze względu na wygląd. Gdzieś ktoś widział testy tych bloków?

Nawet nie moge znaleść informacji na jakie węże są króćce

 

A i jeszcze jedno. Moze jakaś propozycja z niemieckich sklepów?

Zależy mi na cenie, wyglądzie i na 3 miejscu wydajności. Sprzętu nie kręce bo www i mp3 chodzi tak samo na 1800MHz jak i 2300MHz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mialem zalmanka na CPU i bylem zadowolony dosyc dlugo i myslalem ze to wydajny bloczek dopuki nie zmienilem na Uriela (-10*C stress 8O ) IMO ani one ladne ani wydajne lepiej juz dozucic na Swiftecha lub cos heh.pl co do tego ze dostajesz dwa bloki za mala cene IMO duzo cena jak kwadrat z alu nawiercony :P i nie wiem czy uda sie to na NB upchac . Ale jest plus ze daja radiatory na memorki . Z drugiej strony jak ci sie podoba i nie krecisz to brac montowac i nic tylko sie cieszyc. Co do kroccow to skoro ma wspolpracowac z Zalmanowskim blokiem na CPU to na sile da sie zalozyc 12mm zew ja np. swojego zalmana rozwiercilem do 9,5mm(wew) to chyba tez sie da :P

[update] żnalazłem :P Tubing Silicone Tubing (12 X 8, 13 X 9 mm)

PS: Google Rules :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzidzia: nic mi nie pozostaje tylko pozbierać więcej kaski i kupić coś z mcs. CHyba ze na niemieckich saitach znajde cos ciekawego.

Na procku mam Nuka2 i nie chce jakichś brzydactw na GPU I NB. Zostaje jeszcze wersja Lite od Mate.. ale te baseniki mnie jakoś nie przekonują...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atira z WT14 kosztuje 155PLN. A to sam blok na GPU. Tu za 130PLN miałbym 2 bloki i 8 radiatorów.

 

Ale spoko juz mi wybiliście z głowy. Ogólnie kombinuje.

Jest jeszcze wersja Abadon Lite za 99 ale ten basenik jakoś mnie nie przekonuje.. musze coś wymyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo kup silencera ;] mam i nie nazekam.

No własnie, miałes pisac jak sobie poradziłeś z montażem.

poradzilem sobie bez problemu ;] => patrz podpis :P

 

 

Misyo => mialem wode i potrz co teraz mam, jak chcesz koniecznie h2o na gpu to polcam atire lub pawnee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec: Wszystko oki. Wiem doskonale, że to b. dobre bloki. Ale obecnie nie moge wyrzucić 155pln na blok czy nawet 130. Ale pewnie na tym sie skonczy. Chociaż jak cos to i tak ABADON pojdzie.

 

A to co kto ma to rzecz gustu ;-)

Zadne heatpipy mnie nie intereszom ;-)))))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...