Skocz do zawartości
Websun

Nvidia atak na ATI

Rekomendowane odpowiedzi

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego wynika, że ten wynik w 2001 to zasługa procka, wiesz nie masz się czym cieszyć ajt ? :))))))))

 

Poczytaj sobie wyzej co pisalem.

Procek prawie nic nie daje.

Przy radku9600 pro podkrecenie procka z 1,85Ghz do 2,2 i pamieci na szynie procka a wiec 400fbs to nieco ponad 300 3dmarkow w 2001se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan pie[...]lic dziecko.

 

Jak nie lubisz DX 9.0 bo gry na nim oparte "nie sa wystarczajaco grywalne" to kup sobie GF4MX400 i pykaj w gry ktore sa warte twojego zachodu (CS).

Zrozum dziecko ze jak juz bylo napisane mamy 2004rok, DX9.0 i niedlugo UE3 wiec twoj dx8 ready geforce to dziadek ktory za niewielki okres czasu starczy do gry 800x600 low detail. A jak wyjdzie 3dmark05 albo z jakims wyzszym numerkiem to ci nawet cie benchmarka nie uruchomi.

 

Ciekawe czy wszystkie gry ktorych ci komp nie uciagnie nazywasz zbyt malo grywalnymi. Muszie cie w takim razie zasmucic ze niedlugo nie bedzie ani jednej grywalnej gry...:(

 

BTW Ciekawe jak sobie pograsz w CS 2 - pewnie bedzie jednak zbyt malo grywalny <hahaha>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nietórzy tak skreślają nVidię bo FX by nieudany, no może nie nieudany ale słabszy niż się psodziewano, to jużnikt nie poowinien kupować mercedesów po wywrotce a klasy, nikt nie powinien przyjaźnić się z niemcami po 2 wojnie światowej w wszyscy w krajach arabskich powinni zostać rozstrzelani :lol:

teraz nV wypuściła nowocześniejszy produkt i już, radek jest równie dobry ale PC3.0 nie ma. a gadanie o Ti4200 to jak gadanie o dyskach caviara "bo 10 lat temu ....." , ale teraz IMB/hitachi oraz samsung są lepsze i wyższość 2 lata wcześniej nie oznacza, ze produkt nowy też jest lepszy. kiedyś ATi kulało (bardzo mocno kulało) więc nie powinno się go kupować. nVidia kulała z FX ale wróciła z solidnym potworkiem. a 2 molexów nie trzeba wykorzystywać, tak jak dodatkowej wtyczki od P4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

nie umiesz czytac?? sprawdz co mam w podpisie.... pewnie default to nawet bez softmoda na 9700..... poza tym dexter - puknij sie w glowe i to mocno, bo widzisz, ja sie wychowalem na doomie 2 i dalej lubie sobie w niego zagrac, ale nie twierdze dlatego ze np. quake jest do bani bo nowszy, a na moim sprzecie z podpisu chodzi tak samo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą obroną jest atak :) Imo kolejna plotka.

Odezwal sie ten co ma nowiutki produkt ATI radka 9200. Powiedz mi czy kopie on [gluteus maximus] chociaz Gf3Ti, ktore mozna dostac za 240zl ?

Moze jeszcze masz megawersje 64bity :D.

Za ta cene mozna juz dostac takie 4Ti jak ja mam - think about it

 

A wiecie co mnie najbardziej smieszy w waszym braku zaufania nVidii ? Ze macie plyty na nForce2 oparte :D Przypomnijcie sobie kto zrobil ten chip chopcy. Na skleroze pestki dynii i marchewka w duzych ilosciach. :twisted:

Tu jaką mam grafę chyba nie ma nic do rzeczy.. Chodziło mi jedynie o to że nVidia próbuje zrobić dużo szumu wokół swoich nowych kart tak jak było podobnie przed rokiem, nie powiedziałem że nV robi złe karty (gf3 i gf4ti były dobre jak na swoje czasy) poprostu dali ciała z fx-ami i teraz boją się poraz kolejny nie popełnić swojego błędu.

P.S. Co ma do tego że mam mobo na nforce2 :?: :? Ten chipset jest dobry więc go kupiłem, proste. Ja nie powiedziałem że nVidia jest złą firmą i że Ati jest the best, poprostu napisałem że karty im nie wyszły (nie wszystkie) dlatego podchodzę sceptycznie do ich grafoli. Jeśli chodzi o mojego radka to rzeczywiście nie jest on demonem prędkości ale nmie narzekam na niego i czytaj dokładnie jak już czytasz bo w podpisie mam napisane że to wersja 128 bitowa a nie 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nikt nie mówi, ze 6800 jest be - tylko ze narazie nie działa AA itp :) Nie ma jeszcze 100% pewnych testów więc nic nie jest pewne..

 

Ale wskakuje koleś, dla którego 4200 jest bogiem i robi szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan pie[...]lic dziecko. 

 

Jak nie lubisz DX 9.0 bo gry na nim oparte "nie sa wystarczajaco grywalne" to kup sobie GF4MX400 i pykaj w gry ktore sa warte twojego zachodu (CS). 

Zrozum dziecko ze jak juz bylo napisane mamy 2004rok, DX9.0 i niedlugo UE3 wiec twoj dx8 ready geforce to dziadek ktory za niewielki okres czasu starczy do gry 800x600 low detail. A jak wyjdzie 3dmark05 albo z jakims wyzszym numerkiem to ci nawet cie benchmarka nie uruchomi. 

 

Ciekawe czy wszystkie gry ktorych ci komp nie uciagnie nazywasz zbyt malo grywalnymi. Muszie cie w takim razie zasmucic ze niedlugo nie bedzie ani jednej grywalnej gry...:( 

 

BTW Ciekawe jak sobie pograsz w CS 2 - pewnie bedzie jednak zbyt malo grywalny <hahaha>

 

Wyciaganie tresci spoza moich tekstow to twoja mocna strona. Farcry mi chodzi, nie wiem po czym wnosisz ze tak nie jest. Mimo ze oczywiscie ma dx9.0. No a jak wyjdzie w 2005-06 jakas gra czy program ktora mi sie spodoba a nie uciagne to napewno zafunduje juz wtedy GF'a albo radka kiegos. Radek 9800pro bedzie juz wtedy sprawa groszowa.

HL2 nie wyjdzie wczesniej niz w 2005, a CS 2,0 to ogolnie tylko plotki oparte na krotkim demku z ostatnich targow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nikt nie mówi, ze 6800 jest be - tylko ze narazie nie działa AA itp :) Nie ma jeszcze 100% pewnych testów więc nic nie jest pewne.. 

 

Ale wskakuje koleś, dla którego 4200 jest bogiem i robi szum.

 

Zacytuj mi dziecko gdzie napisalem ze 4200 jest Bogiem i ze to najlepsza karta.

To tylko najlepsza karta za te pieniadze dajaca jeszcze rade w 2004 roku co wciaz podkreslacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EOT na dzis chopcy. Poklocie sie to jeszcze dzis co jest najlepsze. Zalozscie fanklub ATI i wogule.

 

No i jeszcze pozdrawiam wszystkich jadacych nVidie ktorzy maja plyty na nForce2. DLa mnie jestescie de best po prostu chopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj mi dziecko gdzie napisalem ze 4200 jest Bogiem i ze to najlepsza karta.

To tylko najlepsza karta za te pieniadze dajaca jeszcze rade w 2004 roku co wciaz podkreslacie.

"Nvidia mi podpadla, ufam ATI" hahahahah.

Ja mam Gf 4 Ti 4200, potworka O/C :D.

 

We wszystkich grach 8.0 Lykam takie karty jak Radek9500-radek9600pro/XT.

Tu ?

Najlepszy to moze nie, ale jak na tak stara karte jeszcze daje rade. 

Btw nie zaminilbym go na radka 9500-9600 chyba ze bez doplaty .

A może tu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

nie umiesz czytac?? sprawdz co mam w podpisie.... pewnie default to nawet bez softmoda na 9700..... poza tym dexter - puknij sie w glowe i to mocno, bo widzisz, ja sie wychowalem na doomie 2 i dalej lubie sobie w niego zagrac, ale nie twierdze dlatego ze np. quake jest do bani bo nowszy, a na moim sprzecie z podpisu chodzi tak samo.....

No to jak ty chcesz wskazywac roznice w procku ? skoro jeden wynik jest na osranym 9500 4 potowkowym a drugi na 8 potokowym 9700 z 256 bitow pamieciami. To ty sie w leb puknij deklu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

ale teraz doje.bales LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zacytuj mi dziecko gdzie napisalem ze 4200 jest Bogiem i ze to najlepsza karta.

To tylko najlepsza karta za te pieniadze dajaca jeszcze rade w 2004 roku co wciaz podkreslacie.

"Nvidia mi podpadla, ufam ATI" hahahahah.

Ja mam Gf 4 Ti 4200, potworka O/C :D.

 

We wszystkich grach 8.0 Lykam takie karty jak Radek9500-radek9600pro/XT.

Tu ?

Najlepszy to moze nie, ale jak na tak stara karte jeszcze daje rade. 

Btw nie zaminilbym go na radka 9500-9600 chyba ze bez doplaty .

A może tu ?

 

Hym tu chyba wciaz nie pisze, ze to najlepsza karta. Slowa typu stara ale daje rade mowia same za siebie. Potwor oc to to jest bo z 250 na 320 krece procka to jest sporo.

No a nie zamienlbym bo przyrost wydajnosci w stosunku do ceny jest mierny.

Za cene 9600xt + 200/300 zloty masz radka9800pro albo 5900xt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dexter, dexter zrobie ci tez przyjemnosc i zresetuje komputer trzy razy zmieniajac za kazdym razem mnoznik - niech bedzie okragle 223x8,5/10/11,5 i zobaczymy ile bedzie roznicy przy tym samym core/mem na grafie; przeciez krecenie mnoznikiem nie jest tak wydajne jak fsb wiec powinno mi to dac 200 roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

ale teraz doje.bales LOL

o co chodzi? jestes ze mna czy przeciwko? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

ale teraz doje.bales LOL

 

Wez poczytaj uwaznie. Chcial pokazac ze procek duzo daje 3dmarkow. A wskazuje roznice miedzy 9500 radkiem a 9700 ?

Nie wiem o co Ci chodzi.

jakby chcial pokazac co daje procek to by radka nie odkrecal tylko samego procka - dla mnie dosc logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

ale teraz doje.bales LOL

 

Wez poczytaj uwaznie. Chcial pokazac ze procek duzo daje 3dmarkow. A wskazuje roznice miedzy 9500 radkiem a 9700 ?

Nie wiem o co Ci chodzi.

jakby chcial pokazac co daje procek to by radka nie odkrecal tylko samego procka - dla mnie dosc logiczne.

PRZYZNAJE - WALNALEM SIE - SPRAWDZILEM - 12000 ROBIE NA DEFAULCIE PO SOFTMODZIE ALE NA ZEGARACH 276/270

 

sorry dexter zapedzilem sie... :D[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym tu chyba wciaz nie pisze, ze to najlepsza karta. Slowa typu stara ale daje rade mowia same za siebie. Potwor oc to to jest bo z 250 na 320 krece procka to jest sporo.

No a nie zamienlbym bo przyrost wydajnosci w stosunku do ceny jest mierny.

Za cene 9600xt + 200/300 zloty masz radka9800pro albo 5900xt.

No równie dobrze mozna porównać 5700U do ceny 5900XT - taka sama róznica cen a wydajność "troche" inna.

 

Chodziło mi głownie o to, że ja nie wciskam sie w jakiś temat nv i nie rzucam na lewo i prawo wynikami 3d i nie smieje sie np. z 5200. Tutaj jak widzisz większość lubi Ati no i słusznie - po tragicznych kartach FX ludzie zmienili firme :) Teraz wyszło nv40 no i zabawa może się odwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dexter, dexter zrobie ci tez przyjemnosc i zresetuje komputer trzy razy zmieniajac za kazdym razem mnoznik - niech bedzie okragle 223x8,5/10/11,5 i zobaczymy ile bedzie roznicy przy tym samym core/mem na grafie; przeciez krecenie mnoznikiem nie jest tak wydajne jak fsb wiec powinno mi to dac 200 roznicy

Ty wiesz jak sie podkreca thortona 2200 ?

Obnizenie mnoznika a zwiekszanie fsb to chyba podstawa nie ?

Mnoznik mam 11 a fsb 200.

Standardowe fsb to 133 a mnoznik jakos 13,5 albo 14 jak sie nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hym tu chyba wciaz nie pisze, ze to najlepsza karta. Slowa typu stara ale daje rade mowia same za siebie. Potwor oc to to jest bo z 250 na 320 krece procka to jest sporo.

No a nie zamienlbym bo przyrost wydajnosci w stosunku do ceny jest mierny.

Za cene 9600xt + 200/300 zloty masz radka9800pro albo 5900xt.

No równie dobrze mozna porównać 5700U do ceny 5900XT - taka sama róznica cen a wydajność "troche" inna.

 

Chodziło mi głownie o to, że ja nie wciskam sie w jakiś temat nv i nie rzucam na lewo i prawo wynikami 3d i nie smieje sie np. z 5200. Tutaj jak widzisz większość lubi Ati no i słusznie - po tragicznych kartach FX ludzie zmienili firme :) Teraz wyszło nv40 no i zabawa może się odwróci.

 

A czy ja mowie, ze sie nie zgadzam? Wynikami wcale nie rzucam na prawo i lewo. Nie dopowiadaj. Jeden koles mnie spytal o wynik wiec mu podalem to wszystko.

 

A 5700 to obsrana karta i nigdzie nie pisalem ze tak nie jest :].

W tej chwili bym zapewne kupil radka9800Pro bo najlepsza cena/wydajnosc. Ale tak jak wy czekam az przyjda najnowsze karty i po prostu licze na dominacje nVidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do krecenia - na niekreconym sprzecie (wszystko default) mam 12000 3d2k1, jak pogonie proca do 2,5 GHz to mam juz 16500, a po wykreceniu grafy na maxa 20000, wiec nie mow ze procek nic nie daje.....

 

a to co napisalem o dosowych progsach to tylko przejaskrawienie...

Ekhem Ekhem jestes pewien ze masz 12000 na radku 9700 ? Cos to malo prawdopodobne jest

ale teraz doje.bales LOL

 

Wez poczytaj uwaznie. Chcial pokazac ze procek duzo daje 3dmarkow. A wskazuje roznice miedzy 9500 radkiem a 9700 ?

Nie wiem o co Ci chodzi.

jakby chcial pokazac co daje procek to by radka nie odkrecal tylko samego procka - dla mnie dosc logiczne.

PRZYZNAJE - WALNALEM SIE - SPRAWDZILEM - 12000 ROBIE NA DEFAULCIE PO SOFTMODZIE ALE NA ZEGARACH 276/270

 

sorry dexter zapedzilem sie... :D[/u]

No problem :]

BTW mozna dosctac jeszcze gdzies takiego radka 9500 ze 128mb pamieci? Moze sprzedasz juz przerobiony :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De_Xter

II. Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

 

6. Unikać zamieszczania w danym wątku kilku swoich postów z rzędu - jeżeli pojawia się potrzeba dopisania czegoś do wysłanego już posta, należy skorzystać z opcji "zmień" (ikona  w poście).

 

IV. Dodatkowe postanowienia

 

5. Z opcji "cytuj" (ikona  w poście, który chcesz zacytować) korzystaj z rozsądkiem, skracając długie posty tak, aby zostawić tylko ten fragment, do którego bezpośrednio odnosi się odpowiedź. Unikaj cytowania "wielokrotnego" (X napisał :: Y napisał :: Z napisał, jak np. w tym poście) oraz cytowania wyświetlanych w poście obrazków (przy cytacie trzeba usunąć znacznik ). Wskazane jest też sprawdzenie, czy przez pomyłkę nie przypisuje się czyichś słów innej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miec gf4ti 4200 boskiej NVIDII. Ja nienawidziec ATI. Ja zabijac ATI. Zniszczyc ATI. Rardki zle, niedobre. My im damy łubudubu :!:

 

Dołączona grafika

 

Niech bedzie pochwalona Nvidia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...