Skocz do zawartości
Dario9119

Dobry zasilacz do 150 zl...

Rekomendowane odpowiedzi

+ dla niego za upur ;-) a 

------------------------------------ za to ze mowi o czyms na czym sie wogole nie zna i proboje wciskac swoje racje innym :lol: jest ograniczony jak moje kalosze

sorry peace mylilem sie ja i ty ktos mi wytlumaczyl ze w pfc o sprawnosc tylko nie chodzi tylko o tetnienia itd i okazuje sie ze ten gtp ma to lepsze pozdraiwam :) tepy qwa jak bym cie dorwal to nie wiem co bym z toba zrobil :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja sie zastanawiam nad dwoma:

 

1) Fortron

 

+ duzo osob go poleca

- dostepny tylko z allegro, sprawdzony?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25958377

 

2) Modecom ISO-450P 350W

 

+ rekomendacja benchamrk.pl

+ dostepny nowy z gwarancja

- niektorzy mowia ze to szajs

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6552

 

No juz nie wiem co wybrac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja sie zastanawiam nad dwoma:

 

1) Fortron  

 

+ duzo osob go poleca

- dostepny tylko z allegro, sprawdzony?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25958377

 

2) Modecom ISO-450P 350W

 

+ rekomendacja benchamrk.pl

+ dostepny nowy z gwarancja

- niektorzy mowia ze to szajs

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6552

 

No juz nie wiem co wybrac  :?

czyli wychodzi ci na mojego fortronika http://benchmark.pl/artykuly/testy/zasilac...com_350GTF.html :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja sie zastanawiam nad dwoma:

 

1) Fortron  

 

+ duzo osob go poleca

- dostepny tylko z allegro, sprawdzony?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25958377

 

2) Modecom ISO-450P 350W

 

+ rekomendacja benchamrk.pl

+ dostepny nowy z gwarancja

- niektorzy mowia ze to szajs

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6552

 

No juz nie wiem co wybrac  :?

czyli wychodzi ci na mojego fortronika http://benchmark.pl/artykuly/testy/zasilac...com_350GTF.html :lol:

Noo tak by wyszlo, cena taka sama jak ISO-450P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

te delty na allegro to nowa seria podobno nie wadliwa wiec brac i testowac :) przynajmniej tak mi powiedzial sprzedawca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tego modecoma 350gtf i muszę powiedzieć że się zawiodłem a to dlatego że pod obciążeniem jak wykręcam amd2000xp to jest głośny szczególnie zaczełem to odczuwać jak wymieniłem cooler i w nocy strasznie buczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tego modecoma 350gtf i muszę powiedzieć że się zawiodłem a to dlatego że pod obciążeniem jak wykręcam amd2000xp to jest głośny szczególnie zaczełem to odczuwać jak wymieniłem cooler i w nocy strasznie buczy.

reklamuj wymienio ci na cihszy u mni tak zrobili pozdro :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale on standartowo jest głośna nie zareklamuje przecież zasiłki bo myslałem że jest cichsza. Ona jest cicha ale dla kogoś kto ceni ciszę w nocy np może być zagłośna pzdr

ja tak zrobilem i mi wymienli powiedzialem ze zasilka dziwne dzwieki wydaje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla niego za upur ;-) a  

------------------------------------ za to ze mowi o czyms na czym sie wogole nie zna i proboje wciskac swoje racje innym :lol: jest ograniczony jak moje kalosze

sorry peace mylilem sie ja i ty ktos mi wytlumaczyl ze w pfc o sprawnosc tylko nie chodzi tylko o tetnienia itd i okazuje sie ze ten gtp ma to lepsze pozdraiwam :) tepy <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak bym cie dorwal to nie wiem co bym z toba zrobil :twisted:
jak takis hojrak to zapraszam :twisted: :twisted: niewiele by z ciiebie zostalo 187cm/88kg (92cm klata 38cm biceps) :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla niego za upur ;-) a  

------------------------------------ za to ze mowi o czyms na czym sie wogole nie zna i proboje wciskac swoje racje innym :lol: jest ograniczony jak moje kalosze

sorry peace mylilem sie ja i ty ktos mi wytlumaczyl ze w pfc o sprawnosc tylko nie chodzi tylko o tetnienia itd i okazuje sie ze ten gtp ma to lepsze pozdraiwam :) tepy <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak bym cie dorwal to nie wiem co bym z toba zrobil :twisted:
jak takis hojrak to zapraszam :twisted: :twisted: niewiele by z ciiebie zostalo 187cm/88kg (92cm klata 36cm biceps) :twisted: :twisted:
ekhm jestem tak w ogole pilkarzem :wink: 191cm 100 kilo wagi i troche wiekszy w ogole od ciebie jestem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i większy ale nie cięższy(140kg) ode mnie byłego zapaśnika.

Ja, smilek i parę osób z forum jeszcze by się jeszcze znalazło.

Jeżeli chodzi o klatę to lekko powyżej 140cm bez wdechu.

BTW Jaktam twoja sekta "Supreme Mode com"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i większy ale nie cięższy(140kg) ode mnie byłego zapaśnika.  

Ja, smilek i parę osób z forum jeszcze by się jeszcze znalazło.

Jeżeli chodzi o klatę to lekko powyżej 140cm bez wdechu.

BTW Jaktam twoja sekta "Supreme Mode com"?

a to takie kozaki w grupie jestescie :lol: zapraszam do wloclawka :wink: to juz czlowiek ni ma prawa do wlasnego zdania na foru niezle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ogólnie to ja preferuję rasta klimaty, ale nie lubię gdy ktoś próbuje naruszyć spójność tego forum denerwując wszystkich użytkowników jakich tylko można.

Powiem tak nie wymądrzaj się za bardzo, a wszystko będzie fajnie i może jak pojawisz się na zlocie to trochu podyskutujemy :veryevil: ...przy browarku, albo czeskim spirycie jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układy PFC (Power Factor Correction) umożliwiają zmniejszenie tych strat. Pasywne PFC poprawia współczynnik mocy o stałą wartość natomiast aktywne PFC dostosowuje się do warunków - czyli jest lepsze. Zasilacze o pasywnym PFC mają zwykle sprawność około 70-80% procent. Tzn. by na wyjściu dać np 300W muszą pobrać z sieci przynajmniej 375W. Zasilacze z aktywnym PFC podchodzą nawet pod 99%, co sprawia, że dla uzyskania 300W mocy muszą pobrać z sieci 303W.

 

 

ekhm jestem tak w ogole pilkarzem  191cm 100 kilo wagi i troche wiekszy w ogole od ciebie jestem

no tak... to by 2/3 strzały trzeba było :wink: :twisted:

 

Jeżeli chodzi o klatę to lekko powyżej 140cm bez wdechu

8O 8O 8O o zeszzz 8O masz czym oddychac :wink:

 

ale nie lubię gdy ktoś próbuje naruszyć spójność tego forum denerwując wszystkich użytkowników jakich tylko można.  

Powiem tak nie wymądrzaj się za bardzo, a wszystko będzie fajnie

dokladnie..

koles z rozmowy z toba wynika ze ty chyba w zyciu nawet zasilacza nie rozkreciłes i ten modecom to jedyny jaki w łapie miałes... :wink: ja jestem bardzo ciekawy czy bys mi wskazał palcem w zasilaczu gdzie ta kosci niezgody lezy (PCF ) albo stabilizatory pokazał :lol: :lol: zejdz z tonem.. uspokoj sie u sie UCZ bo 80% userow tego forum Cie moze duzo nauczyc... i ja bym to docenił zamiast zucac błotem na prawo i lewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze z aktywnym PFC podchodzą nawet pod 99%, co sprawia, że dla uzyskania 300W mocy muszą pobrać z sieci 303W.

Byłoby wspaniale gdyby to było prawdziwe. Niestety to co opisujesz/cytujesz powyżej jest niewykonalne z bardzo prostych przyczyn :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie lubię gdy ktoś próbuje naruszyć spójność tego forum denerwując wszystkich użytkowników jakich tylko można.

Powiem tak nie wymądrzaj się za bardzo, a wszystko będzie fajnie

dokladnie..

koles z rozmowy z toba wynika ze ty chyba w zyciu nawet zasilacza nie rozkreciłes i ten modecom to jedyny jaki w łapie miałes... :wink: ja jestem bardzo ciekawy czy bys mi wskazał palcem w zasilaczu gdzie ta kosci niezgody lezy (PCF ) albo stabilizatory pokazał :lol: :lol: zejdz z tonem.. uspokoj sie u sie UCZ bo 80% userow tego forum Cie moze duzo nauczyc... i ja bym to docenił zamiast zucac błotem na prawo i lewo

ja nic nie rzucam na zasilaczach troche sie znam i zapewniam cie to wielka filozfia nie jest pokazac gdzie co sie znajduje w nim :lol: :lol: :lol:

nikt nie ma patentu na madrasc sam widzisz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

nie no co za typki :) jeden drugiego chce bic... (dresiaze czy jak ?) z czym do ludzi, myslicie ze jak macie po 2 metry to zalatwicie kazdego nizszego ?:D hehehe apropo tych delt 350-tek z allegro kupil ktos jakas z tej nowej serii ? bo jak na uzywany zasialcz to one sa dosyc drogie wczesniej 75 teraz 99...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...